Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar ben kilo aldıkça sanki dizlerim ağrıyo.ağırlaşınca yük biniyor sanırım.gün boyu da işte oturuyorum, nasıl olacak bu iş ? Ne yapsam acaba ? İlaç da alamıyoruz.
Benim de öyle canm birde ayaklarm şiştiği için onlar da ağrıyor bütün gün oturuyorum Oysaki

Selam bence emzirmeyle ilgili ne varsa alın gerisi bi şekilde hallediliyo ama emzirme ilgili olanlar hayat kurtarıyo 😊 benim süt sağma sürecim oldu aventin pompası vardı çok iş gördü. Sonra yara oldu gümüş kapak vardı elimin altında. Sonrasında da bebeğim benden ememedi silikon uç vardı onla denedim emdi. Bunlar o an yanımda olmasa zorlanırdım👀
Selam teşekkürler canm

Canım bizde her yerine baktık inceledik çok şükür sağlıklı ama yüzünü göstermiyor elleriyle kapattı hep. Yürüyüş yapıyorum inşallah açar. Yüzü benim sırtıma dönük duruyor 🥹😂
Ayy son durum ne oldu kızz actı mi yüzünü
Yok anamm bizim kızlar nazlı

Benim de öyle canm birde ayaklarm şiştiği için onlar da ağrıyor bütün gün oturuyorum Oysaki
Yürüyüşü azalttım ondan mı diyorum da, kilom da 65 oldu Yani ben hayatımda bu kiloyu görmedim.şimdi böyleysem sonlara doğru nasıl olacak acaba, öğlen arası cıkıp yürüyeyim bari.

Yürüyüşü azalttım ondan mı diyorum da, kilom da 65 oldu Yani ben hayatımda bu kiloyu görmedim.şimdi böyleysem sonlara doğru nasıl olacak acaba, öğlen arası cıkıp yürüyeyim bari.
Ay ben hiç yürümüyorum balım işte ona da halim yok ayy nasl yapcaz bilmem😥

Yuvarlak bağ ağrısı daha çok alt karında mı oluyor ve ağrı ne şekilde? Ben de yan ağrısı var yani göğüs altı yan boşluk, tek aklıma gelen gaza bağlı bıçak batması ama bilemedim
Alt karında evet boylu boyunca bir ağrı. Sizinki gaz da olur rahim büyüdükçe organları itiyor yukarı doğru ondan kaynaklıda olabilir bence

Bende de kasılma oluyor açıkçası ama günde 1 kez felan. çok su içtiğimde yemekten sonra felan karnım tok olduğunda oluyor. taş gibi geriliyor. biraz yürüyüp hareket edince düzeliyor. sabaha zaten hiçbir şey kalmıyor.
bence midemiz rahimden dolayı yukarı çıktıkça çocukta büyüdükçe yediklerimizle şişkinlik baskı oluyor diye düşünüyorum. doktora sormadım ama karnımda hızlı büyüdü bu süreçte belki onun da etkisi vardır diye düşünüyorum.
Valla benim 8.haftadan beri karnım var hep şişim net bişey diyemicem 😀 ilk hamilelikte böyle ağrılarım olmamıştı o yüzden peşinde koşturduğum yer elmasına bağlıyorum genelde yorgunlukta var

Ayy son durum ne oldu kızz actı mi yüzünü
Yok anamm bizim kızlar nazlı
Açtı gibi canım ultrason fotosunu paylaştım burada da ama yarım yamalak elini hep çene altına yüzüne falan getirdi net fotoğraf vermedi hiç. Bu randevuyu çok bekledim yüzünü görmek için, doktorun cihazı falan bölgemde bulunanın en iyisiydi cam gibi gösteriyor her yeri ama yüzünü tam göremedik. Yine de uğraşarak dudağını burnunu inceledi. Sağlığı yerinde çok şükür en azından onu öğrendik, bir sonraki randevuya artık 😂😂

Kızlar hangi Multi vitamin kullanıyorsunuz ? Mide bulantısı yapmayan vitamin önerisine ihtiyacım var. Pregnom Max beni mahvetti. Doktorumda sağlıklı beslen deyip duruyor, asla balık tüketiyorum. Diğer değerler zaten yerlerde

Kızlar hangi Multi vitamin kullanıyorsunuz ? Mide bulantısı yapmayan vitamin önerisine ihtiyacım var. Pregnom Max beni mahvetti. Doktorumda sağlıklı beslen deyip duruyor, asla balık tüketiyorum. Diğer değerler zaten yerlerde
ben nutriway kullanıyorum. Midem bulanmıyor doktoruma sorarak ilerledim şimdi iyiyim

Merhaba kızlar! Ben de 20+5 teyim ve ara ara burayı takip ediyorum. Yaklaşık 10 gündür karnımda pıt pıt minik itmeleri oluyodu sanki bebeğimin gün içerisinde hissediyodum. En son dün akşam yatarken hissettim ve bugün hiç bi hareket olmadı. Baya endişelendim doktora yazsam mı diye ama acaba normal mi her gün hareket olmamasısizden fikir almak istedim 😔❤️

Merhaba kızlar! Ben de 20+5 teyim ve ara ara burayı takip ediyorum. Yaklaşık 10 gündür karnımda pıt pıt minik itmeleri oluyodu sanki bebeğimin gün içerisinde hissediyodum. En son dün akşam yatarken hissettim ve bugün hiç bi hareket olmadı. Baya endişelendim doktora yazsam mı diye ama acaba normal mi her gün hareket olmamasısizden fikir almak istedim 😔❤️
Canım zaten bu haftalarda çok düzenli hareket etmeleri beklenmiyor. Sırt üstü ya da sola yatıp ellerimle oksayinca genelde hareket etmeye başlıyor benim. Deneyebilirsin .

Decavit ve ferro sanol kullanıyorum 2 yıldır iki hamilelik bir lohusalık gördüm şükür değerlerim yerinde. Bende balık ve omega 3. Vitamin tüketemiyorum asla ama bi sıkıntı yaşamadım

Kızlar hafta ve bebeklerinizin boy kiloları kaç ?

Bugün kontrolüm vardı,
Bebegim küçük kafasıda küçükmüş,
Doktor birşey yokta diyemedi varda demedi normal minyon bi bebekte olabilir dedi bi sürü şey sıraladı bi sonraki kontrolü bekliyoruz
Bizim için aklınıza gelirse dua edermisiniz 🤲🏼

Kızlar hafta ve bebeklerinizin boy kiloları kaç ?

Bugün kontrolüm vardı,
Bebegim küçük kafasıda küçükmüş,
Doktor birşey yokta diyemedi varda demedi normal minyon bi bebekte olabilir dedi bi sürü şey sıraladı bi sonraki kontrolü bekliyoruz
Bizim için aklınıza gelirse dua edermisiniz 🤲🏼
Ne ölçülerini verdi ne kadarmış bebeğinin boy kilosu ? Birde sen ve eşin nasılsınız minyon musunuz ? Ederiz canım dua sen iste tabiki ama bence takılma eğer sizde minyonsanız yada ailede minyon varsa .

Ne ölçülerini verdi ne kadarmış bebeğinin boy kilosu ? Birde sen ve eşin nasılsınız minyon musunuz ? Ederiz canım dua sen iste tabiki ama bence takılma eğer sizde minyonsanız yada ailede minyon varsa .
Canım 23 + 3 teyiz 24 cm 500 gr.
Ben minyonum,
Eşimde öyle iri yarı degil zayıf bi adam,
Doktor bi sürü şey sıralayınca ihtimal insanın aklına herşey geliyor,
Fotograflara bakıyorum gayet normal bana göre herşeyi,
Annem benimde çok zayıf dogdugumu söylüyor,
Bebegimin Hareketleri iyi sürekli hissediyorum bilmiyorum 😢

X