Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Yaa bende çarşamba günü üniversiteye gideceğim muhtemelen eşim giremeyecek şimdiden kafasına takıyor bende görmek istiyordum falan diye özelde 3000 lira üniversite de sadece hocaya ücret ödeyeceğiz o kadar paraya çocuğun bi ihtiyacını alırız diyorum görmesen de olur sen diyorum 😀😀😀benimki de hep eli ağzında 🤭 ayakları ile işi yok asla
1400 küsür ödedim ben belkide özel olmadıgı için CD foto vermediler video çektirmediler benim gittiğimde üniversite eşleri sokmadılar

Cuma günü üroloji ye gideceğim, böbrekte genişleme yada kum olabiliyormuş çift taraflı ağrıyor benim. Umarım üşütmeden kaynaklı felandır 🙄
Beni de kumdan şüphelenip ürolojiye gönderdiler oda bence bişey yok ama bide ultrasonda bakalım dediler ona da 1ay sonraya randevu verdiler gittim oda safra kesende taş var dedi tekrar ürolojiye gittim sonuçlar için amaliyat dedi doğumdan sonra ama benim ağrım sızım hiç yok sağ kolun altından ağrın olursa gel demişti.Dogum olsun kontrol için tekrar bi gözükeceğim

ya benim de göğüs ucum kızlığımdan beri hep büyüktür. emzirmişim gibi. ve bu nedenle bazen iç çamaşırıma takılıp kanadığı bile olurdu. hassas büyük olduğu için o sebeple çok korkuyorum emzirirken nasıl olacak diye :KK43: henüz krem felan da almadım son 2 ay kala alıcam bakalım. erkenden sürmeye başlarım ama emzirmediğim halde böyle büyük ve hassasken emzirince ne olacak düşünemiyorum :KK43:
Demekki büyüğünde sıkıntısı varmış benim büyük değil ve çok çok hassas cildim kuru devamlı nemlendiriyorum belki de kuru cilt olmamdan ama 2.oglumda kremde kendi sütümü de sürdüm hep acıyordu kanıyordu hele senin gbi çamaşırıma değince kendim göğüs bezi yapmıştım hep koyuyordum

Kızlar herkes tetanoz aşısı oldu mu acaba, biraz araştırınca gözüm korktu benim, sağlık ocağından da aradılar çok kararsızım
Ben oldum iki hafta sonraya falan ikinciyi olacağım zaten 6seneye bi olmak gerekiyormuş bazı iş için fabrikalarda falan isteniyormuş internete bakarsan sağlam değilsin zaten ☺️

Ay bende bugün gittim bizim beyfendi de elini ağzından çekmedi göstermedi bir türlü yüzünü doktor biseyler çekti ama net değil
Benim bebişin ayaklari kasıklarımda ya şuan ters duruyor doktor olmazsa dondururuz falan dedi bakalim
Her türlü çıkacak sağlıklı çıksın yeter valla sezeryan normal diye hiç düşünmüyorum hayırlısı olsun. Başka zamanda yüzlerini görürüz inşallah hem biraz daha büyümüş olurlar artık 🙏🏻🫶🏼

I irmakyyy ya ancak bu kadar gösterdi baya uğraştı hem doktor hem ben ama hanım efendi gününde değildi sanırım 😂 sağlığı yerinde çok şükür baş aşağı duruyor ayakları göbek deliği hizamda, dönmezse eğer normal doğum görünüyor (inşallah sağlıkla)
Ay minnoş olsun Buda birşey ya en azından az çok belli oluyor .. uğraştırdı ama baya nazlı şey sağlıkla doğsun en güzeli de sağlıklı olduğunu bilmen 😍😍 inşalalh benim tam tersi ayaklar aşağıda duruyor . Bu arada senin için gelsin kaburgalara tekmeler 😘😛😛

Ay bende bugün gittim bizim beyfendi de elini ağzından çekmedi göstermedi bir türlü yüzünü doktor biseyler çekti ama net değil
Benim bebişin ayaklari kasıklarımda ya şuan ters duruyor doktor olmazsa dondururuz falan dedi bakalim
Zaten bu grubun bebeleri pek nazlı ya şöyle yüzünü gösteren yok daha nadir çıkıyor arada.. benimde aynı senin gibi baş yukarda ayak aşağıda döner inşallah 🙏

1400 küsür ödedim ben belkide özel olmadıgı için CD foto vermediler video çektirmediler benim gittiğimde üniversite eşleri sokmadılar
Bana kalırsa detaylı yaptırmak istemiyorum ben çünkü doktorumu ne kadar sevmesem de bize renkli ultrason da bir kaç kere bebeği gösterdi biz soru sorarken de ben aslında size söylemiyorum ama sürekli bebeği inceliyorum demişti

Her türlü çıkacak sağlıklı çıksın yeter valla sezeryan normal diye hiç düşünmüyorum hayırlısı olsun. Başka zamanda yüzlerini görürüz inşallah hem biraz daha büyümüş olurlar artık
Normal olursa daha iyi kuzu ama tabi sezeryanla olur hayırlısıyla inşallah ya
Aman sagliklilar ya şükürler olsun insan mutlu oluyor
Zaten bu grubun bebeleri pek nazlı ya şöyle yüzünü gösteren yok daha nadir çıkıyor arada.. benimde aynı senin gibi baş yukarda ayak aşağıda döner inşallah 🙏
Sanada dedi mi doktor ceviririz falan diye canım
Annemler falan bana döner sıkıntı olmaz dedi canim

Normal olursa daha iyi kuzu ama tabi sezeryanla olur hayırlısıyla inşallah ya
Aman sagliklilar ya şükürler olsun insan mutlu oluyor

Sanada dedi mi doktor ceviririz falan diye canım
Annemler falan bana döner sıkıntı olmaz dedi canim
Bana daha çok erken kimisi son an dönüyor bazen dönmüyorlar ama normal için uygun olursan uğraşırız demişti . Ben hep soruyorum doğumu konuşmak için erken zaman yaklaşınca buna vücudun ve bebek karar veriyor diyor . Benim doktor ne normal ne sezeryan takılmıyor öyle şeylere vücûd hangisine müsaitse onu yapalım kafasında .

Bana daha çok erken kimisi son an dönüyor bazen dönmüyorlar ama normal için uygun olursan uğraşırız demişti . Ben hep soruyorum doğumu konuşmak için erken zaman yaklaşınca buna vücudun ve bebek karar veriyor diyor . Benim doktor ne normal ne sezeryan takılmıyor öyle şeylere vücûd hangisine müsaitse onu yapalım kafasında .
Ne güzel işte canm kafa olarak da rahatlatır seni benim kızımdaki doktor öyleydi ben sezeryan istiyordum o da hep böyle diyordu en son normal doğum oldu ve güzel geçti suanda da bende en son doğumu düşünüyorum nasıl olsa doğacak içinde kalmayacak ya😂

Kizlar hamilelikler nasıl gidiyor şuanda 22+2 oldum dünden beri karnım davul gibi derim artık gerilmeye başladı bunu yaşıyan varmı acaba artık bebiş iyice büyüyor o yüzden mi yoksa kasılma falan yaşıyorum bilmiyorum onun ilemi alakali

Ne güzel işte canm kafa olarak da rahatlatır seni benim kızımdaki doktor öyleydi ben sezeryan istiyordum o da hep böyle diyordu en son normal doğum oldu ve güzel geçti suanda da bende en son doğumu düşünüyorum nasıl olsa doğacak içinde kalmayacak ya😂
Yani içimde bırakacak değiller ya ☺️ ben hiç takılmıyorum doğuma o an ne gerekiyorsa herşeye hazırım ya normalse normal değilse sezeryan hangisi benim ve bebek için uygunsa . Doktorda pek rahat böyle rahat rahat takılıyoruz ☺️

Kizlar hamilelikler nasıl gidiyor şuanda 22+2 oldum dünden beri karnım davul gibi derim artık gerilmeye başladı bunu yaşıyan varmı acaba artık bebiş iyice büyüyor o yüzden mi yoksa kasılma falan yaşıyorum bilmiyorum onun ilemi alakali
Bu haftalarda kasılma normal rahim doğuma hazırlıyormuş kendini sık sık ve çok olmadığı sürece tabi.. bende geriliyorum karnımız büyüyor artık yer açıyor kendine bebişlerimiz . Ben ondan nemlendirici yağ sürüyorum çatlağı geçtim yumuşak olsun kaşınmasın diye

Çok normal bebeğin hareketleride kasılmaya sebep olabilir ama genel değilde belli bir bölgede olur daha çok full bir kasılma yaşıyosan doktoruna bilgi ver yinede 🙏🏻 bende 22+2deyim yuvarlak bağ ağrısı yaşıyorum akşamları...gün içinde oğlumun peşine zibilyon kere eğilip doğrulmaktan 😑bide üstüne vaktinde tuvalete gidemediğim için idrar yolu enfeksiyonu oldum cebelleşiyorum. İlk hamilelikse tadını doyyaaaa doya çıkarın ikincisi tam bir komando eğitimi 😀

Benim doktor hiç doğumla ilgili konuşmuyor ki gerçi doğru daha 4 ay var doğuma daha çok erken hayırlısı olsun hakkımızda canım 😍🥰

X