Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Olabilir canım, gönlümüzü ferah tutalım. Bebişlerimiz sağlıkla büyüsün, sağlıcakla kucağımıza alacağız inşallah
Canım ben gittim doktora baktı bebek tam mesaninin üstünde hatta poposuyla vuruyor ağrılar ondan dedi bugün biraz yanmam vardı doktor şase ile bitane fitil verdi antibiyotige baslamayalim enfeksiyon var dedi geçmezse bakalım tekrar dedi bide muayne etti acilmam var mı diye oda yokmuş Allah'a şükürler olsun

Günaydın canlar,

Benim de derdim bu hamilelikte Karpal tünel sendromu.Sağ el bileğimde fazla ödem sonucu gelişen sinir sıkışması ile, işaret , orta ve yüzük parmağım hissiz şuanda.Bu durum her 3 hamileden birinde görülüyormuş.çözümü pek yok gibi bilek dinlendirilmesi, ödem ve kilo kontrolü, tuzlu yenmeyecek vs.Soğuk kompres veya atel kullanımı.Bende malum günde 8 saat çalışıp sürekli mause kullanıyorum.Gebelikten sonra genellikte geçiyormuş geçmezse lokal müdehale gerekiyor.ah bu ödem bana ne yaptı ? Sağ elim yok gibi hissiz gece ağrısı beter , inşallah daha fazla ödem tutmaz vucudum da kurtulurum bu illetten.

20+4’ten selamlar evet kasık bölgemde hıçkırık tutmuş gibi kalp atışı göz seyrimesi gibi bir şey oluyor eşime koş koş bişeyler oluyor burda dedim eşim elini koyunca direk oraya tepki verdi ikimizde oturup bi posta ağladık sağlıkla gelsinler inşallah

Bunları eskiden yegenlerimden hatirliyorum
Gorumcem hediye almış bebişe içinde bundan da var

Doğru doğru CD verdiler içinde 150 tane resim var böbreğinin kalbinin parmaklarının her detayın resmi videosu oluyor CD de. Ama en güzeli renkli ultrasonda yüz resmi veriyorlar tabi bebeler müsade ederse..
yaaa cd verildiğini bilmiyorum acaba her doktor veriyor mu bunu ya çok güzel bir şeymiş

Kuzum suyu da boyu da kilosu da haftası ile uyumlu üniversite de benim başka tanıdığım hocam vardı o böyle söyleyince herşeyine baktırdık hatta ben hocam iki bardak su içiyorum oda tuvalette geçiyor dedim normal evin ortalama ayak numarası 45 beneğin de ayakları uzun bi vuruyor meshaneye napsın çocuk dedi boyu bi tık uzun dedi ama öyle söyleyeyim eşim 190 ben 170 kardeşlerim abim babam 190 görümcem 180 evin boy ortalaması uzun ama yine de şeker yüklemesi yaptırcam perşembe günü inşallah

Anladım kuzu genetik olarak yorumlamıs.birde erkek bebek olunca fark olur yine de.şekeri bende bekliyorum 10 unda yaptırcam bende

Yok canım 77 ile hamile kaldım ilk 3 ay sonunda 76ydım. Sonra babamın süreci oldu vefatı oldu vefatından sonra bana biraz moral olsun diye kontrole gidelim dedi eşim 74 çıktım. Doktorumda kızdı toparla kendini bebek etkilencek diye. Sonra toparlamaya çalıştım işte yemeye başladım bu cumartesi kontrolümdede 75.9 dum. Doktorum bişey demedi ama ebe bugün öyle diyince moralim bozUldu

Ya oda bilmiyordu sonra söyleyince hee başın sağolsun stres yapma falan dedi. Ama yine de gelişim geriliği falan diyince insan birden kalıyo. Evet bak sende vermiştin şimdi hatIrladım hiöte sorun etmemişti doktorun şimdi içim biraz daha rahatladı canım. Bişey olmucak Allahn izniyle inşallah bebekletimiz için herşey zaten o olmasaydı şu süreci daha zor atlatırdım heralde onun için hep güclü durdum. İnşallah sağlıkla gelir dünyamıza

Amin hepimizin ki sağlıkla geldin inşallah sen kiloyu kafaya takma zaten alacaksın mecbur . Bu zamanda vermen de normal bebişine sarıl o en büyük destekçin

Sevindim canım, hep iyi olsunlar inşallah. Benim yanmam yok kasıklarımdaki baskı da geçti ama bel kaslarım ağrıyor hala. (Uzun süre ayakta kalmışım gibi) Doktoruma yazdım. Bişey derse gideceğim bakalım.

Oyy cok geçmiş olsun canm inşallah biran önce geçer gider
Beni de gebelik nezlesi mahvediyor mesela
Gece burun sürekli tıkalı gündüz de hapşırma burun akıntısı hepsi var
Ama bebişler için değer

Amin canım senin bebiste benimki gibi duruyordum büyük ihtimal oda kaşıklar mesaneye baskı yaptığından agriyordur Allah'ın izniyle geçer ya
İnşallah sende de bişey yoktur

Oyy cok geçmiş olsun canm inşallah biran önce geçer gider
Beni de gebelik nezlesi mahvediyor mesela
Gece burun sürekli tıkalı gündüz de hapşırma burun akıntısı hepsi var
Ama bebişler için değer
Herkesi bi yerden vuruyor işte bu hamilelik geçer gider hepsi inşallah

Ya emzirmek istiyırum tabiki ama hepte cocuk banamı bağlı kalsın nasıl olcakki
Gümüş kapaktan çok fayda gören oldu benim çevremde ama bende kullancam lansinohun kremi ile gümüş kapak
Bence bu tarz dinamikleri anne ve bebek belirler diye düşünüyorum her kural herkeste işe yaramayabilir çünkü. O yüzden gerekirse bende kullanırım
Neyse bunu duymak rahatlattı gereksiz bir alışveriş değilmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…