Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
20+4’ten selamlar evet kasık bölgemde hıçkırık tutmuş gibi kalp atışı göz seyrimesi gibi bir şey oluyor eşime koş koş bişeyler oluyor burda dedim eşim elini koyunca direk oraya tepki verdi ikimizde oturup bi posta ağladık sağlıkla gelsinler inşallah 🥹🥹🥹
Gözün aydın diyelim o zaman beklediğin gün gelmiş 😍

Herkesi bi yerden vuruyor işte bu hamilelik geçer gider hepsi inşallah
Aynen canm yine de buna şükür🙏

ben 1 temmuzda bu fiyata almışım yavrum.
Eki Görüntüle 3453098
ikili de var sanırım. ben ikili almak yerine bir avent birde bundan aldım hala gümrükte orası ayrı :KK70:
Eki Görüntüle 3453099
Anaa 1 temmuzdan bu yana zam gelmiş baksana:)
Aa e olsun gelir oda:)

Bende düşünüyorum canım ya philips avent ikili ya da lansinoh ikili düşünüyorum
E ben aventin ikilisini göremedim balım yaaa

Ben avent yada lansinoh düşünüyorum ama doğumdan sonra alacağım suan manuel klasik eczaneden alacağım bakalım sütüm yeterli olmasına göre elektrikli alacağım
Hmm anladm kuzucum
Bende sağım yaptıkca sütte coğalır düşüncesi ile alaym dedim

Bugün tetenoz oldum kızlar ilk dozu.
Ben babamın vefatından dolayı iki kilo vermiştim. Ebe kilo vermemin iyi bişey olmadığını söyledi. Kilo vermen demek bebekte gelişim geriliği olması demek dedi. Şimdide bunu taktım kafaya ya. Allah korusun napcam bilmiyorum yiyememiştim o dönemde fazla evet ama yememi düzelttim artık kendimide bebeğim için toparlamak zorunda hissettim toparlamaya çalışıyorum. İnşallah kilo sorunuda düzelir 😒😒
Gram kg almadan (yani kendi kilondan vermiş oluyorsun ama bebekte fark etmiyor) sağlıklı normal kiloda doğuranlar var, kilo alman gerekmiyor ki,

Hmm anladm kuzucum
Bilemedim canm o konuda da haklısın da bazen bebek emmiyor bazen süt az oluyor birde ilk 4-5 ay evde olacağım için duruma göre karar verceveğim

Kızlar düşünürseniz şayet indirim de emzik
Ben araştırdm güzel ☺ hatta sipariş verdim 🤣

Eklentiler

• 1000025515.jpg
    1000025515.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 52
Bende düşünüyorum canım ya philips avent ikili ya da lansinoh ikili düşünüyorum
Ben de alcam canım tam doğum haftamda işlerim yoğunlaşacak benim bu işi de kaybetmek istemiyorum o yüzden sağıp anneme bırakayım diyorum 😀yengem hep öyle yapıyordu annem biberonla veriyordu günde bir seferlik bizde öyle yapcaz büyük ihtimalle üç ay kadar haftada bir kere bir evden gitmem gerekiyor bir kaç saatliğine annem veririm ben diyor bu phılıpslerde baya kullanışlı yengem sağıyordu bununla

Ben de alcam canım tam doğum haftamda işlerim yoğunlaşacak benim bu işi de kaybetmek istemiyorum o yüzden sağıp anneme bırakayım diyorum 😀yengem hep öyle yapıyordu annem biberonla veriyordu günde bir seferlik bizde öyle yapcaz büyük ihtimalle üç ay kadar haftada bir kere bir evden gitmem gerekiyor bir kaç saatliğine annem veririm ben diyor bu phılıpslerde baya kullanışlı yengem sağıyordu bununla
Bende işe döneceğim canm 9 , 10 ay snra işimden memnunum e bu zaman da tek kişi calışması ile de zor
Ben evdeyken de sağım yapaym sütüm coğalsn diye düşünüyorum ama bakcaz bakalm nasl olacak
Bende hangi marka alsam kararsz kaldm vlla

Bebeim premium üye olursan kargo ücreti yok
O attığm emzik trendyol da 300 lerde
Oyy iyi günlerdr giysinler kullansınlar bebeler😍
Hepsiburada da premium üyelik iyi oluyor tamam bende üye olayım bu emzikten alcam bende dediğin gibi e bebek civil de 300 lira canım bunlar çok iyi almışsın

Hmm anladm kuzucum
Aventin ikili yok canım evet. Lansinoh var çiftli elektrikli. Kullanış olarak çiftli daha pratik diyorlar

Evet canım benim yan komşum evde olmasına rağmen sağım makinesini çok kullandı düzenli sağımda sütüde çok güzel artırıyor. Birde mama yerine bebek kabul ederse anne sütü sağıp vermek bencede daha iyi fikir

Kızlar gördünüz mü bilmiyorum ebebekte giyimde %40 indirim var ben bir sürü şey aldım sadece hastane cikisim kaldı kıyafet olarak

X