Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Canm senin doktor çok sağlıklı bilgiler vermiyor sanki kilo durumuna göre kesin çıkar vs demiş okudum biraz da belli olmaz yine yüklemede çıkmaz belki umarım öyle de olur
Benim doktorum iri bebek olur sürekli normal yapamazsın diyor yani özel hastane mantığı ile sezeryan direk bende cesaret edebilirsem eğer normal istiyorum adam sezeryan da isim yapmış birisi perşembe günü şeker yüklemesi yapacak kendi dahiliyeyi arkadaşım var oda bir kaç belirti sordu bende hiç birisi yok çıkmaz ama garantiye alalım işimizi dedi inşallah çıkmaz

Doğru doğru CD verdiler içinde 150 tane resim var böbreğinin kalbinin parmaklarının her detayın resmi videosu oluyor CD de. Ama en güzeli renkli ultrasonda yüz resmi veriyorlar tabi bebeler müsade ederse..

Canım bende hala genelde aşağılarda hissediyorum baya bikini bölgesinde hatta göbek deliği etrafında nadir yani. Ben artık oranın rahat geldiğini ve orda takıldığını düşünüyorum yoksa yeri geniş kendi çıkmıyor bi kaç hafta öyle balon patlama hissi gibi oluyor sonra kalp atışı gibi pıtpıtlar hissetmeye başlıyorsun

Doğru doğru CD verdiler içinde 150 tane resim var böbreğinin kalbinin parmaklarının her detayın resmi videosu oluyor CD de. Ama en güzeli renkli ultrasonda yüz resmi veriyorlar tabi bebeler müsade ederse..
150 resim mi benim elimde sadece 4 tane bir tanesi kulak 3 tanesi yakalanmaya çalışan yüz resmi

150 resim mi benim elimde sadece 4 tane bir tanesi kulak 3 tanesi yakalanmaya çalışan yüz resmi
CD de vardır benim ondaydı diğer türlü elimde sadece aynı senin hesap yakalanmaya çalışılam yüz resmi var. Ama CD de çok resim ve rapor veriliyor yani benim öyle oldu bilemedim ki şimdi

CD de vardır benim ondaydı diğer türlü elimde sadece aynı senin hesap yakalanmaya çalışılam yüz resmi var. Ama CD de çok resim ve rapor veriliyor yani benim öyle oldu bilemedim ki şimdi
Cd vermediler canım üniversite hastanesiydi kısada sürdü zaten rapor var sadece elimde

Yani bence de çıkmamam ihtimali daha yüksek zaten bebeğin suyundan ve iriliği ile en bet anlıyorlar

Ya emzirmek istiyırum tabiki ama hepte cocuk banamı bağlı kalsın nasıl olcakki
Gümüş kapaktan çok fayda gören oldu benim çevremde ama bende kullancam lansinohun kremi ile gümüş kapak

Varda telefon numarasını vermedi kuzum Çarşamba günü gidecem aradım yarına randevuyu değiştirmek içinde doluymuş hepsi vermediler o yuzden
Anladımmcanım çarşambayada bişeu kalmadı nasıl şimdi ağrıların devam ediyomu

Benimde öyleydi gaz sancısı gibi sancı giriuodu birkaç saniye geçiyodu hatta ben korktum farklı bi samcımı bu acaba diye.

Benim bebe ya sol tarafıma vuruyo ya sağ tarafıma gnelde. Aşağıdada hissettiğim oluyo göbel değiliğimin alt hizasındada hissediyorum

Yok canm benim cimcime poz falan vermedi yine ne resim var elimde ne cd
Ama şükür iyi sen ne yaptn

Saat kaçta randevum canım
Bizide haberdar et inşallah bebiş güzel pozlar verir
Üzgünüm yavrum poz fln vermedi yine benim prenses ☺
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun canım hepimize
AMİN yavrum inşallah

Bugün tetenoz oldum kızlar ilk dozu.
Ben babamın vefatından dolayı iki kilo vermiştim. Ebe kilo vermemin iyi bişey olmadığını söyledi. Kilo vermen demek bebekte gelişim geriliği olması demek dedi. Şimdide bunu taktım kafaya ya. Allah korusun napcam bilmiyorum yiyememiştim o dönemde fazla evet ama yememi düzelttim artık kendimide bebeğim için toparlamak zorunda hissettim toparlamaya çalışıyorum. İnşallah kilo sorunuda düzelir

Günaydın, peki hiç kilo almadın mı totalde ? sonuçta 2 kilo verip sonra üstüne kilo aldıysan bebeğin gelişimi haftasıyla uyumluysa ne olabilir ki ? Herkesin bünyesi farklı.direkt bebeğe Faydalı şeyler yemek gerek. Avakado , ceviz , yumurta, muz, Et, balık , peynir, kefir gibi.

Kuzum iri bebeği neye göre anlıyormuş bizim haftalarımızda ? Suyun fazla mı çıktı ? Öyle mi ölçtü ? Suya göre mi yorum yapıyor acaba ? Birde mesela sezeryan için bebeğin ne kadar iri olması gerek acaba ?

Ya bak kızdım şimdi senin ekstra bir elzem durum var ve ondan verilmiş bir kilo. Ben hamileliğin başından beri 9 kilo verdim geçen 1 kilo almıştım bu kontrolde onu da vermişim hatta 1.5 kilo vermişim aldığımı verdiğim gibi fazladan da vermişim. Doktor bebek sağlıklı boyu kilosu uyumlu dedi bende takılmıştım kilo veriyorum bebek geriler mi diye öyle bşr şey yok zaten artık yavaş yavaş kilo aldırsın demişti. Ki senin durumun ekstra özel. Üzüntüden verilen kilo o. Ebe de böyle söyleyince iyice kafaya takarsın. Tabii ki de daha çok dikkat et kendine çünkü şu an önemli olan bebeğin . Ama kimsede hiçbir şey olmamış gibi davranmanı beklemesin…. Acını muhakkak yaşayacaksın ama bebeğin içinde sağlıklı beslenmen lazım. O ebe yi hiç kafaya takma bazen doktorluktuk oynuyor bazı ebeler sinir oluyorum …

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…