Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benimde öyle oluyor aynı tarif ettiğiniz gibi
Hatta arada mesaneye baskı yapiyormus gibi geliyor bişey böyle oraya baskı yapıyor

Hareketleri karnimda hissediyorum ama arada bikini bölgesinde de arada oluyor canim

Peki kontrole gittin mi ya da acile falan gidecek misin?

Bende öyle hissediyorum hareketlerini özellikle sırtüstü uzanınca belli oluyor.
Kontrole gitmedim canım, geçmezse en geç sabaha gitmeyi düşünüyorum ya da acile fln. Haber veririm yine. Endişelencek birşey yoktur inşallah

Birde kaçıncı haftadasınız? Benim 21+3 acaba büyüyorlar diye yerleşme ağrısı ya da organlarımızın yansıması mı ki

Bende bugün acile gitmeyi düşünüyorum ama şuan çok ağrım falan yok duruma göre olmazsa giderim yarın diye düşünüyorum bende haber veririm sana canım

22. Haftadayiz canım bizde bı arkadaşta mesaneye baskı yapıyorsa ondan da olur demişti bilemiyorum ki

Benimde 3.gebelik ben sadece kalp atışı gibi arada hissediyorum bende çok hissedemiyorum 22.haftadayım bazen diyorum uyuyor mu bu çocuk
Son 1 haftadır yogunlaştı hareketli mi olacak ne bilemedim valla ama işte bu sefer de hissedemeyince bi panik oluyor insan bir sey mi oldu diye

Olabilir canım, gönlümüzü ferah tutalım. Bebişlerimiz sağlıkla büyüsün, sağlıcakla kucağımıza alacağız inşallah

23 hafta oldum hemen hemen ve şekerim var biraz patates kızartması yedim 165 çıktı.. 3 gündür de ellerim uyuşuyor hissedemiyorum parmaklarımı birşey tutamıyorum sıkamıyorum şişti de ellerim ayaklarım napıcam bilmiyorum çok çaresiz hissediyorum kendimi...

Canım ölçümü kendin mi yapıyorsun yedikten 1 saat sonra yapılır ölçüm sen nasıl yapıyorsun yedikten sonra hareket etmeye çalış mutlaka

Canım ölçümü kendin mi yapıyorsun yedikten 1 saat sonra yapılır ölçüm sen nasıl yapıyorsun yedikten sonra hareket etmeye çalış mutlaka
Ben deneyimliyim ilk oğlumda çıkmıştı 1 saat sonra ölçüldüğünü biliyorum ve hareket de ediyorum bu sefer ilk gebeliğimden de yüksek duruyor 24. Haftayı bekliyorum

Ben deneyimliyim ilk oğlumda çıkmıştı 1 saat sonra ölçüldüğünü biliyorum ve hareket de ediyorum bu sefer ilk gebeliğimden de yüksek duruyor 24. Haftayı bekliyorum
Canım yemeyeceksin ya da göz hakkı 1-2 alacaksın her gün yürüyüş
Zaten ilkte de varmış
Aynı durumdayım ilk oğlumda sınırda idi diyetle yürüyüşle hallettim de doktor bunda da kesin şeker çıkacak yürü dedi diyet yap dedi ctesi memlekete gidicem 10 gün yokum nasıl olacaksa 2 ağustosta da şeker yüklemesi var 5-6 gün önden gidiyor minik
Nasıl olacaksa o diyet zor geliyor yapmak yapmazsak da sıkıntı poffff

Tercih meselesi işte balım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah tatlm

Sen bilirsin tatlım senin kararın

Aaa tmm canm bundan da alaym ben iyi fikirmiş

Benim de ilk gebelikte vardı diyetle halletmiştim şimdi de kitim yok bakmadım korkuyorum da bakmaya zaten arada kan verince işte 3 aylık şeker testi var ya adını bilmiyorum onu yaptırıyorum norml
Belki az hareket ediyorsundır bana doktor o zaman yemekten sonra yürüyüş yap diyordu hep

Hadi hayırlısı balımmm güzel haberler al inşallah
Bende 2.ciye detaylıya gircem yarın resim alabilmek için
Umarm senin beybi poz verir:))
Canım benim inşallah sende güzel haber ve paşanın pozuyla çıkarsın Ayy benim 6sene oldu ayrıntılıda renkli resim falan veriyorlar ya bnde çok merak ediyorum önceden vermemişlerdi CD falan veriyorlar dye duymuştum doğrumu ki

Az hareket ettiğimi sanmıyorum şekerimi ölçtüğüm zaman köydeydim mesela tarlaya inip duruyordum sürekli oğlumu gezdirdik saatlerce yürüdük sürekli hareket halindeydim aslında ayrıca 3 yaş çocuğum var nasıl hareketsiz olabilirim tek başıma bakıyorum

Bende önden gitmiyordu haftası uyumluydu boyu da uyumluydu kilo iki katı çıktı ama şekerdendir falan da demedi babasına çekmiş iri bebek dedi. İlk oğlumda hep önden gidiyordu ilk aylardan beri bunda hiç olmadı ümitlenmiştim belki çıkmaz diye. Ayrıca mide bulantım var birşey de yiyemiyorum ki zaten

Bana da doktorum kesin gebelik şekeri var dedi ama sağlık ocağında yapılan şekerlerde falan hiç çıkmıyor yarın tetanoz yaptıracağım bende yine baktıracağım şeker

Yaa bakalım inş dengelenir canm bilemedim ki

Bana da doktorum kesin gebelik şekeri var dedi ama sağlık ocağında yapılan şekerlerde falan hiç çıkmıyor yarın tetanoz yaptıracağım bende yine baktıracağım şeker
Canm senin doktor çok sağlıklı bilgiler vermiyor sanki kilo durumuna göre kesin çıkar vs demiş okudum biraz da belli olmaz yine yüklemede çıkmaz belki umarım öyle de olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…