Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Bende bunları aldım çok rahat salaşlar

Eklentiler

• IMG_3266.png
    IMG_3266.png
    326,1 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_3267.png
    IMG_3267.png
    276,2 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_3268.png
    IMG_3268.png
    349,5 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_3269.png
    IMG_3269.png
    546,7 KB · Görüntüleme: 44
Aa iyi almışsn yavrucum sağlıkla kullanalım inşallah 😍🥰😘😘

E demek minnak narincik bir bebek olacak
Sağlıklı dediyse korkma canm git bakalm başka hastaneye için rahatlasn

Seninde mi plesanta öndeymiş canm
Benim de öyle
O etkili bence de
İnşallah doğduktan snra da yatar uyurlar çok hareketli olmazlar 😃

E yani balım hissetsek bilsek fena olmazdı:)

Heyaa benim ilk donemler asagidaydi yukarı çıkar zamanla dedi geçen kontrolde dedi yukarı çıkmış ama gobegimin on duvarina hareketleri geç hissedersin dedi
Yok canım bence bizim bebisler şimdi nasıl bizi merakta koyuyorsa doguncada uykusuz bırakır sağlıklı dogsunlarda uykusuz kalsamda problem yok
[/QUOTE]
AMİN amin canm inşallah

Yaaa bende gireceğim inş güzel geçer canm senin bölüm ne ben şimdi kamuda çalışıyorum ama kendi alanımdan atanmak istiyorum mat öğretmeniyim Allah nasip eder inş

Hemşirelik canım 6 yıldır deniyorum bu sene özel sektörü bırakıp kpss çalışmaya çalıştım inşallah yarın sınavımız güzel geçer Allah bize kolaylık ve zihin açıklığı versin 😍🤲
Canm kızlar inşallah güzel geçmiştr sınavlar
Allahm kalbimize göre versin

Selam kızlar 22+1 bugün bebiş .. ama ben nefes darlığı ve ciddi kalp çarpıntısı yaşamaya başladım öncesinde yoktu herhangi bir kalp rahatsızlığı yok ama boğazımda kalbim bir anda hızlanıyor derin nefes alıp dinlenmediğim sürece geçmiyor sanki sizde de var mı böyle durum ??
Kızz ırmak bende cok çabuk yoruluyor nefes nefese kalıyorum

Maşallahhhhh canım benim eşim hissedemedi bir türlü çünkü ne zaman eşime haber vermek istesem yada elini karnıma koysam hiç olmadığı kadar sakin oluyo asla kıpırdamıyor 😄 birde bazen videoya almak istiyorum sanki biliyomuş gibi kamerayı açınca hareket etmeyi bırakıyo ama bir kere yakaladım hahaha annesiyle şimdiden inatlaşıyor 😄
Yaa benimki de aynı eşim ne zaman elini koysa duruyor sıpa😄 3 haftadır hissediyorum eşim dün denk geldi sadece o da 1 kere vurdu çok hafif vursun diye neler ettik o ayrı 😄😄

Kızlar biberon olarak ne aldınız. Bu meme ucuna benzeyen bebeğin ayırmamasını sağlayan hangisiydi bugün chico alcaktım ama dedim önce bi araştırayım

Yaa benimki de aynı eşim ne zaman elini koysa duruyor sıpa😄 3 haftadır hissediyorum eşim dün denk geldi sadece o da 1 kere vurdu çok hafif vursun diye neler ettik o ayrı 😄😄
Benimde eşim bugün denk geldi sonunda 😂 ultrasondada hep uyuyo bakalım haftaya kontrolde uyuyacak mı bu sefer tatlı tuzlu ekşili ne varsa yicem 😂

Kızlar biberon olarak ne aldınız. Bu meme ucuna benzeyen bebeğin ayırmamasını sağlayan hangisiydi bugün chico alcaktım ama dedim önce bi araştırayım
Ben biberon emzik almadım ilk oğluma doğduktan sonra aldım ama öğürdü almadı ondan kalanlar mevcut kullanırım gerekirse
Hoş ben ikinci de bir kaç kıyafet harici bişey almadım

Ben philips avent biberon ve emzik tercih ettim kızımda çok memnun kalmıştım hiç kullanmadığım vardı kutulu onları kullanacağım yine bir tane de kaşık biberon aldım

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu yaşayan var mı dün akşamdan beri alt karnimda hafif ağrılar var bide azicikta olsa hemen lavaboya gidesim var ve karnimda böyle biseyler patliyomus gibi hareketler var neden böyle oldu anlamadım ve korkuyorum bebeğe bişey olacak diye

X