2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Ya ben geçen 30 adet yazdırdım içinde 2 tane var zaten 2 ay uğraşmayayım diye . Sağlık ocağı yazıyor eczacınız verdiği sürece maksimum 30 adet yazabiliyorlar

Aklında olsun sağlık ocağı tek seferde maksimum 30 adet yazabiliyor . Eczacın verdiği sürece sıkıntı yok. Bende aynısını kullanıyorum hep 30 yazdırdım daha 2/3 kez yazdırdım böylesi daha rahat oluyor

30 verdiklerini bilmiyordum eczacı 15 kutu veriyor dedi bana hep 15 kutu diyorum hatta bu son yazdırdığımda kendi aile hekimim izindeymiş başka hekime yazdırdım veriyomu 15 kutu ya genelde 10 verirdi dedi. Valla kimse bişey bilmiyo anladığım kadarıyla

Sağlık ocağı maksimum 30 adet yazabiliyor ama bu eczacına bağlı onlar o kadar yüksek rakamı vermek istemiyorlar bir anda. Eğer eczacın sıkıntı çıkarmazsa yazdır. Bn hep 30 yazdırdım içinde 2 tane 60 gün kafam rahat. Önce eczane ile konuş doktor yazar canım

Kızlar ayakta kalınca kasıklarınızda dolgunluk hissediyor musunuz? Türlü türlü senaryo kuruyorum kafamda henüz cuma günü muayene oldum. Bebeğim ayaklarını rahim ağzına dayamış biraz ittirmiş orayı doktorum başta korktu hafif hunileştirmiş diye vajinal baktı çok şükür bir sorun yok dedi ama kısa süreli de ayakta kalsam kasıklarımı dolu dolu hissediyorum sizde de var mı bu

12.haftadan sonra 1 aya çıkardı kontroleri benim doktorum. 12 de 16 da gittim. 20. haftada çağırdı bida kine.
Benimde ayda 1 kez kontrolüm ama bazıları ikiz gebelikte 2 haftada bir gidilmesi gerektiğini söyledi banada aklım karıştı ondan sorayım dedim. Haftaya kontrolüm var kendi doktorumada sorcam. Bi tehlike görse kendisi zaten ayda 1 demezdi ama çevredekiler inatla başka doktora git vs şeyler diyince tedirgin oluyor insan

Kızlar 20+3teyim az önce biraz idrar sıkışıklığım vardı geziniyordum evde WC girerim birazdan diye diye oyalandım sonra hapşırınca aniden idrarım geldi kaçırdım yani hepsini değil tabi ama 3-4 damla gibi. Bu normal mi?

Evet normal canm

Merhaba ben bebeğimi keseli nerdeyse bir sene olacak ama göğsüm çok şiş ara ara hep şişip canımı çok yakıyor sancı yapıyor ilaç kullandım geçmedi göğüs ucuma kadar şişlik var ne yapıal bilir acaba??

İkiz gebeliği bilmem ama doktorundan memnunsan boşver çevreyi. Arkadaşımla aynı doktora gidiyoruz onu 1 ayda bir çağırıyor beni 2 haftada bir. Tamamen bebeğin annenin durumuna bağlı bende sıkıntı gördü ki 2 haftaya aldı randevuyu daha yeni 3 hafta yaptı . O yüzden doktorun bir sıkıntı görse süreyi o kadar uzun tutmaz canım

Bilemiyorum onu benim kestikten 4 ay kadar sonra sütüm kesilmeye başlamıştı şişlik yaşamadım göğsümde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…