2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Allah gönlüne göre versin canım bende bugün saat 11’e kadar hep kız dedim arkadaşlar dahil çevrem dahil ama bugün ultrason da oğlum olduğunu öğrendim 19. Hafta da bir de
Yaa hayırlısı olsun artık kuzum sağlıkla gelsin inşallah paşa ya işte insan bir oğlu olunca kızı da arıyor ama hayırlısı neyse o olsun, ben sadece bu hamılelıgımde kafayı taktım soylentılere boş boş merak gerçekten oğlumda hiç arayışta deıldım herkes birşey diyor da merak işte sadece oğlumda hiç uyku bılmeğim için herkes kız dıyor ama sayfalar erkek dedı sizin bu ilk gebelığiniz mi peki

Canım kaç mm olduğunu söyledi mi ? Benim dün karından 35 mm, vajinal 33 mm ölçüldü. İki doktorda sıkıntı yok dedi ama internette okuduklarım beni de tedirgin etti.
Bir şey söylemedi salı gel dedi önce başka dra gösterdi sonra da çok kötü değil dedi ama içime o kuşku düştü bir kere

Maşallah çoğu kişi erkek bekliyor. Kız bekleyen bizler kızlarımıza damatlar gelince kimi seçsek bana iyi davranın oğluş anneleri sonra kızımı vermem size acaba kime versem gelin olmuş gidiyorsun

Maşallah çoğu kişi erkek bekliyor. Kız bekleyen bizler kızlarımıza damatlar gelince kimi seçsek bana iyi davranın oğluş anneleri sonra kızımı vermem size acaba kime versem gelin olmuş gidiyorsun
Ay kız bende oğlumu veremem şimdi yoksa ben o oğluşum da oğluşum diye söylenen o kaynanalardan mı olacağım

Evet canım ilk gebeliğim bana da herkes kız dedi bende açıkcası hep kız hissettim nasip artık böyleymiş diyelim bende ilk belirtim uykuydu

Bugün kontrole de gittim bebem makat gelişmiş şuan ama her türlü sezeryanla geleceği için hiiç takmıyorum. Boyu normal 19 cm ama kilosu iki katı 720 gr bir tosun geliyor heralde babasına çekmiş ilk oğlum minyon yapılı benim gibi bu babası gibi olacak heralde düzceye de gidebilirsin dedi

Maşallah canım kaçıncı haftadasin
Ne yedin kız bebisin kilosu çok iyi

B
Banada 18 haftada baş geliş demişti ama döner durur onlar bence çünkü daha çok küçükler

Canım benimki de ayak geliş ama döner diye düşünüyorum henüz haftaları çok küçük. Maşallah ne kadar tombikmiş. Bizimki 24 cm 400 gram

Ya var ya hep sana kızdır diyenleri okuyunca içimden erkek geciyordu hayırlı olsun saglıkla gelsin minnoş
Aminnn inşallah canım cümlemizin evlatları sağlıkla gelsin Rabbime hep dua ettim hayırlı olan olsun diye hayırlısı oğlumun olması imiş bugün onun cinsiyetini öğrendim yaa farklı bir bağ kurdum aşırı duygusalım sağlıkla gelsin inşallah

Ya evet oyle oluyor gercekten. benim de iki kızdan sonra cok farklı bir deneyim olacak hiç bilmedigim bir alan kendimi hiç erkek annesi olarak düşünemiyordum önceden

Maşallah canım kaçıncı haftadasin
Ne yedin kız bebisin kilosu çok iyi
21+ haftalardayım şuan ne yedim hiç sorma hiç sağlıklı beslenmiyorum ama kilo da almadım 63 le hamile kaldım 66 oldum daha yeni midem çok bulanıyor hiçbir şey de yiyemiyorum

Kızlar kan sulandırıcı iğnemin raporunu daha mart ayında yaptırmıştım bugün eczane eşime bitmiş rapor demiş ya. E nabızda rapor bitiş tarihi 2025 mart ayı yazıyo nasıl böyle birşey olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…