Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    113
Allah'tan böyle bı sorunum yok doktor bize ilişkiyi yasakladı ilk aylarda doğuma kadar da yasak 🤣🤣
Bu arada senin haftan benden önde diye hatırlıyorum ben 19 oldum ve arada pıt pıt atışını hissediyorum hatta karnimda izi bile oluyor canım sen hiç hissetmedim mi?
Bize de ilk 3 ay yasakladı şimdide biz bir şey olur psikolojisiyle istemiyoruz ikimizde etkilenmişiz psikolojik olarak kanka gibi takılıyoruz bakalım 😂😂

Amin amin canm hayırlısı ile kucağımıza alalım inşallah 🥰

He kızz olmaz mı vala
İnsanın hepsine içi gidiyor

İyi iyi canm öyle ayarladysan:)
Para olunca almaya ne var ☺🙂🙂
Kız şeyleri de zaten alınmayacak gibi mi 🩷 hepsi çok güzel ben erkek Kıyafeti bakarken sıkılıyorum 🤣🤣

Ya işte ilk torun olunca herkes birşey almak istedi bende herkes bütçesini söylesin ben gidip alayım dedim hepsi para attı bana zevkine göre al diye . Öyle hazırda olunca dedim toplu gidip alayım zaten sıcak 🤣🤣 ay hafta sonu oda bakacağım sadece onun için heyecanlıyım ama 🤣🤣

Merhaba kızlar, bende 19 haftalık hamileyim. Özelde ve devlette kontrollere gidiyorum da. Doğumu özelde düşünüyorum bu sıralar. Sizce doğum paketi mi yaptırsam yoksa direk doğum için mi fiyat alsam ? Fiyatları da ne civardadır bilemiyorum. Ankara'dayım bu arada. bilgisi olan var mıdır acaba 🙂

Bize de ilk 3 ay yasakladı şimdide biz bir şey olur psikolojisiyle istemiyoruz ikimizde etkilenmişiz psikolojik olarak kanka gibi takılıyoruz bakalım 😂😂
Ay oda çok zor ya. İnsanın birbirine alışma süreci olacak sonra. Kanka kanka evde gezince benğm kafada tilkiler dönüyor rüyalarımda aldatılıyorum sürekli😂😂😂 benim hormonlar resmen cinliğine çalışıyor 😂😂

Ay oda çok zor ya. İnsanın birbirine alışma süreci olacak sonra. Kanka kanka evde gezince benğm kafada tilkiler dönüyor rüyalarımda aldatılıyorum sürekli😂😂😂 benim hormonlar resmen cinliğine çalışıyor 😂😂
Ahahah ben hiç bunu düşünmemiştim 😂😂 aslında bir sorun yoksa aradaki bağı güçlendiriyor ilişki ama bizim psikoloji bozulmuş keyif almıyoruz olmuyor yani zorlamayalım dedik yasak konulduğunda zorlanmıştım 3 ay istek vardı ama şimdi 0 istek bende öyleyim eşimde öyle 🙄

Ahahah ben hiç bunu düşünmemiştim 😂😂 aslında bir sorun yoksa aradaki bağı güçlendiriyor ilişki ama bizim psikoloji bozulmuş keyif almıyoruz olmuyor yani zorlamayalım dedik yasak konulduğunda zorlanmıştım 3 ay istek vardı ama şimdi 0 istek bende öyleyim eşimde öyle 🙄
Benimde artık açıkçası istek yok rahat edemiyorum karnımdan dolayı. Bazen reddediyorum o ayrı kız 🤣 Boşver hele sağlıkla doğum yapalım herşey normale dönsün cinsel hayatta döner 🤣

Sağol canım sorduğun için dün hiç giremedim, yine ağrım devam ediyordu ama bugün iyiyim çok şükür. Azaldı baya
İyi iyi sevindim canm şükür daha iyimişsin:)

Kız şeyleri de zaten alınmayacak gibi mi 🩷 hepsi çok güzel ben erkek Kıyafeti bakarken sıkılıyorum 🤣🤣

Ya işte ilk torun olunca herkes birşey almak istedi bende herkes bütçesini söylesin ben gidip alayım dedim hepsi para attı bana zevkine göre al diye . Öyle hazırda olunca dedim toplu gidip alayım zaten sıcak 🤣🤣 ay hafta sonu oda bakacağım sadece onun için heyecanlıyım ama 🤣🤣
Oooo ne güzel ne güzel benim annemler park yatağını aldı birde tabi elbiseler falan vs zaten iki taraftan da çok bişey beklemiyorum emekliler ekstra calışmıyorlar canm
Bende ay ay alıyorum işte
Evim küçük şimdilik oda yapamayacağm yatak odama park yatağını birde gardolab ını koyacagım🙂
Senin odanın resimlerini atarsn bitince😍😍

Bende pazartesi olacağm aşıyı bakalm
Cuma günü detaylı ultrason var😍🤩
Oyyyyyyy Güzel haberler alırsınnn inşallah :KK70:
hangi kolunu çok kullanmıyorsan ona aşı vurdur , üzerine bile yatamadım ben :) 8 temmuzda ikinci dozu olcam birde şeker yüklemesi var o gün

Benimde artık açıkçası istek yok rahat edemiyorum karnımdan dolayı. Bazen reddediyorum o ayrı kız 🤣 Boşver hele sağlıkla doğum yapalım herşey normale dönsün cinsel hayatta döner 🤣
Aynen öyle sağlıklı bir şekilde doğsunda miniklerimiz hiç önemli değil ☺️
Ben dün oldum dün bir şey yoktu ama bugün kolumda hafif agrı var agrı yapıyor demişlerdi bir kaç güne geçer inşallah
benimde dün yoktu gece üzerine yatınca canımı yaktı bugünde şiş ve ağrıyor geçer ama ya öyle çok fazla bir ağrı değil bana da hemşire söylemişti kızarıklık şişlik ve ağrı olur diye

Oyyyyyyy Güzel haberler alırsınnn inşallah :KK70:
hangi kolunu çok kullanmıyorsan ona aşı vurdur , üzerine bile yatamadım ben :) 8 temmuzda ikinci dozu olcam birde şeker yüklemesi var o gün
Ayy amin amin inşallah arkadaşm bir süredir göremedim de bebişi merak ediyorum:)
Aa o zaman sol kola vurulaym:) saol canm sana da şifa olsun inşallah
Aaa şeker testinden snra bize yaz muhakkak nasl olduğunu
Ayyy çok heyecanlı bakalım yüzünü gösterecek mi senin minik kız benimde normalde bu haftaydı yapacak doktor yıllık izine çıkınca ertelendi maalesef
Evet yaa heycanlı olmaz mı merak içindeyim bmde canm
Aaa izinde mi doktor tüh nasip işte aZıcık daha nekleyeceksn canm

Bize hiç yasak koymadı ya 🤣 aynen benim 20 bitiyor ben daha hiç hissetmedim doktor bana 25. Haftaya kadar hissedemezsin dedi benim plezanta tam en öne göbek bölgesine yerleşmiş . Ultrason fotoları bile bulanık çıkıyor plezantadan dolayı . Benim daha çookkk beklemem lazım 🤣🤣🤣
Ay aman sağlıklı olsunda kuzucum hissedersin Allah'ın izniyle 🤣🤣 zaten 25. Haftayada az kalmış baksana yariladik zaten ben bu haftalar gelmez diyodum geldi geçiyor yaaa 🤣❤️😍

İyi iyi sevindim canm şükür daha iyimişsin:)

Oooo ne güzel ne güzel benim annemler park yatağını aldı birde tabi elbiseler falan vs zaten iki taraftan da çok bişey beklemiyorum emekliler ekstra calışmıyorlar canm
Bende ay ay alıyorum işte
Evim küçük şimdilik oda yapamayacağm yatak odama park yatağını birde gardolab ını koyacagım🙂
Senin odanın resimlerini atarsn bitince😍😍
Atarım kız🤣🤣 benimde yatak odamdan makyaj aynamı çıkarmam lazım beşik için . Benim yatak odası o kadar geniş değil . Böyle minik bir odam var boya duvar kağıdı falan yapıp dolap çekmece koyacağım birde bu sallanan emzirme sandalyesi tarzı şeyler var ya ondan alacağım. Oda dediğim bu aslında yatak falan olmayacak 🤣

X