2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Salak kadın ne olmuş zoruna mı gitmiş hakkım var istediğim kadar giderim doktora oda bakmak zorunda bunun için maaş alıyor birde bunu bir kadın yapıyor ya en çok ona sinir oluyorum inşallah cinsiyet tahmini doğrudur atmamıştır kafadan neyse bakma etrafta onun gibi bir sürü salak saçma insan var takma kafana bir daha görmeyeceksin zaten ne oldum delisi kadın işte gözün aydın canım doğru tahmin ettiyse oğlusun geliyor 😍
İnan şu an hiç cinsiyet önemli değil ama kadının dedikleri zoruma gitti bebek hareket etmiyor demesi falan sinirlerim bozuldu

AA günümüz aynı seninle 😍 ben bayramdan sonra olacağım aşıyı. İyice hareketlensin Bi de detaylıyı atlatayım istiyorum. Sen gittin mi detaylı ultrason için?
Aaaaa ne güzellll :KK70: yavrum ben detaylıya 22 hazirana randevu almıştım doktorun ameliyatı var diye yarın 11 de gitcezzz oğluşu görmeye. 24. haftada da 2.doz tetanoz olcam ama kolum acayip ağrıyor iki gündür

Aaaaa ne güzellll :KK70: yavrum ben detaylıya 22 hazirana randevu almıştım doktorun ameliyatı var diye yarın 11 de gitcezzz oğluşu görmeye. 24. haftada da 2.doz tetanoz olcam ama kolum acayip ağrıyor iki gündür
Senin de mi oğluşun oluyor ya harikaaaa benim de oğlan 😍😍

Kızlar sizin başınıza geldi mi hiç bu gittiğinizde bebek hareket etmediği şu an aşırı derecede kafama taktım yaa 🥲🥲🥲
Hep böyle uyur pozisyonda mıydı yada olan varsa
İçine sakın kurt düşürme, bebeğin eminim gayet sağlıklıdır. Bende 17 haftadayım bebeğim öyle kıpır kıpır olmadı hiç ve daha hissetmedim de. Üstelik 2 gündür ağrım var gibi bugün doktor randevum vardı devlette eşime kızıp iptal ettim. Açıkçası yerinde olsam maddi olarak çok zora sokmayaxaksa bugün yine özelden bi randevu alır giderdim. Cinsiyet öğrenmeye değilde hocam rutin kontrole geldim birazda ağrım var sanki der görünürdüm bi rahatlamak için. Onun dışında aptal bir doktora denk gelmişsin aksi bir durum olsa kendi doktorun zaten söylerdi.

Kızlar sizin başınıza geldi mi hiç bu gittiğinizde bebek hareket etmediği şu an aşırı derecede kafama taktım yaa 🥲🥲🥲
Canım benim çok oldu aynı gün farklı doktora gittiğim ama hiç böyle muamele görmedim şaşırdım yani. Ama doktorlara çokta doğrucu olmayacaksın demekki. Bir iki kontrol harici çoğu kontrolümde hareketsizdi benim dediğin gibi sırtını dönmüştü. Tatlı kahve ne bulduysam yapmıştım. Bir dahakine ekşi deneyeceğim bakalım

İnan şu an hiç cinsiyet önemli değil ama kadının dedikleri zoruma gitti bebek hareket etmiyor demesi falan sinirlerim bozuldu
Doktorlardan nefret ediyorum. Benim de 2 haftadır kaburgam ağrıyordu ortopediye gittim direk dediği şey şu “ göğüs hastalıklarına gitceksin benim alanım değil” altı üstü bir kas ağrısı insan bi açar bakar muayene eder

Benim değil ama arkadaşımın olmuştu. Karnın aç galiba bir şeyler ye yürüyüş yap gel demişti doktoru

İçine sakın kurt düşürme, bebeğin eminim gayet sağlıklıdır. Bende 17 haftadayım bebeğim öyle kıpır kıpır olmadı hiç ve daha hissetmedim de. Üstelik 2 gündür ağrım var gibi bugün doktor randevum vardı devlette eşime kızıp iptal ettim. Açıkçası yerinde olsam maddi olarak çok zora sokmayaxaksa bugün yine özelden bi randevu alır giderdim. Cinsiyet öğrenmeye değilde hocam rutin kontrole geldim birazda ağrım var sanki der görünürdüm bi rahatlamak için. Onun dışında aptal bir doktora denk gelmişsin aksi bir durum olsa kendi doktorun zaten söylerdi.
Devletten geldiğimden beri ağlıyorum eşim aradımşimdi doktorumu oda aksi bişey olsa söylerdim ben size gayet iyi bebeğiniz ben cinsiyet bakacağım diye hareketlerini izletmedim dedi içim rahatladı haftası ile uyumlu 14 cm 147 gram olmuş

Devletten geldiğimden beri ağlıyorum eşim aradımşimdi doktorumu oda aksi bişey olsa söylerdim ben size gayet iyi bebeğiniz ben cinsiyet bakacağım diye hareketlerini izletmedim dedi içim rahatladı haftası ile uyumlu 14 cm 147 gram olmuş
Eee ne güzel işte, uyuz bir k*şara denk gelmişim canını sıkmış. Canını sıkma, ayrıca ben senin bebiişin erkek olduğuna inanmadım nedense dkkddk

Canım benim çok oldu aynı gün farklı doktora gittiğim ama hiç böyle muamele görmedim şaşırdım yani. Ama doktorlara çokta doğrucu olmayacaksın demekki. Bir iki kontrol harici çoğu kontrolümde hareketsizdi benim dediğin gibi sırtını dönmüştü. Tatlı kahve ne bulduysam yapmıştım. Bir dahakine ekşi deneyeceğim bakalım
Yaa hamile bir insana böyle muamele etmek bir de doğruyu söyledim gerçekten suç oldu gıcıklık olsun diye görmediği cinsiyete erkek dedi geçti ki bebek sırtı dönük asla yüzünü dönmedi kalçası bir de aşağı daha yakındı

Eee ne güzel işte, uyuz bir k*şara denk gelmişim canını sıkmış. Canını sıkma, ayrıca ben senin bebiişin erkek olduğuna inanmadım nedense dkkddk
Bende inanmadım kalçası aşağı doğru idi sırtı dönüktü özelde iki tane doktor bilemedi göremedi de sen mi gördün vallahi tam k*şar hemde sinir bozucu pislik kadın bir de hemcinsimiz birde muayene etmek istemezsiniz anlarım dedim. Salak gibi halbuki çık git

Doktorlardan nefret ediyorum. Benim de 2 haftadır kaburgam ağrıyordu ortopediye gittim direk dediği şey şu “ göğüs hastalıklarına gitceksin benim alanım değil” altı üstü bir kas ağrısı insan bi açar bakar muayene eder
Ben herkese saygı duuarım dese ki muayene edemem tamamder çıkar giderim ama bugün itibarıyla devlete gitmem bebek için devlet mi kas ağrısı ne zaman göğüs bölümü olmuş saçmalıyorlar işte

Canım daha bugün gittik kontrole, üçüzlerden biri bize sırtını dönmüş hiç de hareket etmedi muayene boyunca, doktor uyuyor bu merak etmeyin hiçbir sıkıntı yok dedi :)

Ayyy sen o kadına bakma benim kız hep uyuyor hiç kıpır kıpır görmedim normal çok fazla uyur ve hareketli pozisyonda oluyorlar ultrasonda hareketli görenler şanslı ben denk getiremedim hiç kafana takma o salak kadın gıcık olduğu için yapmış belliki hamile kadının canını sıktı durduk yere gerizekalı bakma sen ona cinsiyete de bence alıştırma kendini sırf söylemek için atmış gibi geldi bana

X