2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
İyi bir doktora gelmişsin canım ne güzel, inşallah hep öyle devam eder. Doktor çok önemli. Bende devlete gidiyordum ama 15. haftadayım şimdi pazartesi özelle devam edicem doktora anca karar kılabildim :) özel hastane klinik değil ama yine de bir danışayım teşekkür ederim

14+4 ten selamlar kızlar,

Gün içinde kilo konuşulmuş. Son randevuda bunu doktoruma sormuştum. İlk zamanlar kilo kaybı sık gördüğümüz normal bir durum dedi, önemli olan bebeğin gelişiyor olması dedi.

Ben 48 kilo ile hamile kaldim. 1 aydır normalde yediğimin 2/3 katı yiyorum. Kahvaltıda iki yumurta yarım Avokado, cevizler falan.
Ve sadece 1 kilo aldim. Normalde daha çok almış olmayı beklerdim. Ama bebeğime gidiyor diye yorumluyorum

Maşallah zaman gerçekten geçmiyorrrr bi haftam kaldi bnmde kontrole geçmiyor geçmiyor geçmiyo o bi ay

Eltimle aynı zamanda hamileyiz ama onun doğuma 1 ay kaldı, o kelepçe beğenmiş kendisi için bana da öyle bir şey takmayı düşünüyorlarmış. Onun beğendiğinden bana ne? Kurulan cümleler bazen inanılmaz gereksiz. Bizde erkek toruna künye kıza bilezik takılır. Annem ona göre takacak, kayınvalidemleri bilmiyorum onlar sadece bana takacak sanırım

Ben hiç bilmiyorum ilk bebeğim olcak kayınvalidemlerinde ilk torunu olcak nasipse. Ama birkaç gün önce kayınvalidemin eltisinin gelini doğum yaptı. Eltisi gelinine kayınvalidemin önünde kapkalın bir kelepçe taktı. Bizimkide eltisinden aşağı kalmaz o günden beri düşünmeye başlamıştır diye düşünüyorum

Ekti savaşları başlasın

İyi akşamlar anneler. 15. Haftada adet ağrısına benzer kasık ağrılarınız oluyor mu. Bugün ara ara oluyo bana

Ayy kızlar bı sabah bacağıma kramp gibi şöyle damar çekilir yaa öyle oldu sabah sabah yarım saat ağladım resmen eskiden de oluyordu ara ara ama 1 senedir olmamıştı şöyle gerilince oluyor genelde sizde de hiç oluyor mu şuan eskiden vs

Adet ağrısı gibi ara ara oluyor bende ama daha çok karnımın alt kısmında uzun süre oturunca kramp oluyor
Şükür bu sabah geçti gibi. Dün biraz ağrı çektim. Bende uzun süre oturamıyorum canım. Belim karnım ağrıyor hemen. Göbekler çıkmaya başladığı için rahat edemiyoruz artık

Bende de oluyor canım. Gece uykumdan kaldırıyor hatta. O korku ile eşimi uyandırdığım çok oluyo. Bide bacaklarıma ağrı da giriyo geceleri uyutmuyor. Sanki çok yol yürümüşsün de bacakların kopacak gibi ağrı olur ya aynı öyle. Bacak arama yastık koyunca hafifliyor gibi

Şükür bu sabah geçti gibi. Dün biraz ağrı çektim. Bende uzun süre oturamıyorum canım. Belim karnım ağrıyor hemen. Göbekler çıkmaya başladığı için rahat edemiyoruz artık
Bende hiç rahat edemiyorum zaten kimseden o göbeği saklayamıyorum artık tam hamile göbeği oldu uzun süre iş yerinde oturunca benim de belim karnım ağrıyor

Off evet ya bende dün bayağı yürüdüm ondan mı oldu bilmiyorum evet yastık olayını bende yapıyorum

Kızlar grubu çok takip edemedim oioi markasında baya indirim var hepsiburada da bakmak isterseniz ben baya bir alışveriş yaptım gerekli olur mu emin de olamadım bakıcam duruma göre iade ederim biberon bakıyorum comotomo ve borrn arasında kaldım siz aldınız mı ? Ya da daha önceden kullanan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…