2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bende hep cumartesi gidiyorum mecburen mümkün değil hafta içi gitmem bakalım eşime kalırsa hemen bugün bırak kapat diyor

kızlar merhaba ben aralık annelerindeyim. 11+2 bulantım çok ve 6 kilo verdim. sizlerin ne zaman geçti veya kilo kaybınız oldu mu yememezlikten? destek olursanız mutlu olurum
Merhaba bende 16. Haftamdayım 9 kilo verdim. 3. Aydan sonra mide bulantım ve kusmam azaldı Bu aralar da bitti. Hiç endişe etme. Doktor bana 1 dk sonra kusacağını bilsende zorla kendini ye yoksa 9 ay sürer demişti . Sana bunu tavsiye ederim Koksa da miden bulansa da yemeye Çalış. Zamanla geçiyor

Ne ayıp ya benimde iki kaybım var. Sanki bizim elimizde Alalhım kimseye yaşatmasın bu durumu. Bak kızı da varmış onun ne olacağı belli mi sanki. Alalhım herkesin kalbine göre versin gerçekten

Güneşle alınan d vitamini normal şartlarda bile vücudumuzun gerekli olduğu oranı karşılamıyor . Ki Şuan hamileyiz. Destek almak sıkıntı değil kafana soru işareti sokma canım.
D vitaminini kullanamıyorum mide bulantılarım son zamanlarda gene artmaya başladı d vitamini kullanınca bulantı daha da artıyor bu yüzden nasıl yapacağımı bilmiyorum

Ben 167 80 le hamile kaldım 71 oldum. İşte istesem şu kiloyu veremem hamilelik yaradı diye düşünmek istiyorum . Kız demek ki şeker kiloyla alakalı değil baksana
Kiloyla şöyle alakali, benim genetik yatkinligim zaten var, üstüne bir de kilo alırsam iyice kontrol edilmez hal alır, çok kilo almamam lazım. Genetik yatkinligim olmasa kilolu da olsam hiç bi sıkıntı yaşamayabilirdim.

Maşallah size imreniyorum kızlar
Ben birz toplu hamle kaldım şimdide alıyorum yine
Şeker olup olmadığına doktor mu baktı canm
Açlık şekerim yuksek cikinca ben endokrinolojiye gittim canım, açlık tokluk olması gerekenden daha yüksek çıktı, ben hep diyetle ve ölçüm yaparak ilerliyorum başından beri mecburen. Kendi ölçüm aletimle günde birkaç defa olcuyorum.

kızlar merhaba ben aralık annelerindeyim. 11+2 bulantım çok ve 6 kilo verdim. sizlerin ne zaman geçti veya kilo kaybınız oldu mu yememezlikten? destek olursanız mutlu olurum
önceki hamileliğimde 4 ayda 7 kilo vermiştim.az da olsa beslenebiliyorsan sorun yok ama suyu bile kusuyordum ben serum takılıyordu.bebek bi şekilde senden alıyor endişe etme

Midemde yanmaya başladı benim 15haftalık iki gündür de karnım gurulduyor kız ne ki öyle gece gündüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…