2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kızlar ya benim sürekli ağrılı geçiyor günlerim artık bacak ağrısı bel ağrısı kasık ağrısı felan doktorum magnezyum vermedi onun etkisi olabilir mi
Bence dr la konuş ve versin yaa benim bi kramp girdi iki gün yürüyemedim berbat bi şey
Şu an iki magnezyum üstüne bi kalsiyum magnezyum alıyorum anca rahatladım. Bel ağrım da ondan sonra rahatladı…

Yaaa hatırlıyorum ben bu konuyu burda senin suçun yok sen o zaman görümcene demesen bile büyük görümcen kardeşinin iş yapıp yapmadığını biliyor mu sanki gıcıklık olsun dercesine getirip bırakmış nolacak ardeşi 10 gün onlarda kalsaydı sana yük olmuyorsa onlara hiç olmayacaktır boşver canını sıkma

Ayyy o kımıl kımıl hissi daha da mı sertleşecek şimdi bile gıdıklıyor gibi geliyordu bana hıçkırıkları çok komiğime gidiyor hareketleri sertleşti baya
Benim galiba oğluşum döndü bu sıralar göbek deligimde hissediyorum kızlar ya kımıl kımıl bide ayakları sağ bobregimde gece kemiklerime kaburgalarima vurup duruyor hele o hıçkırık çok tatliş ya habire zıplıyor böyle sonra durmayinca kimildiyor bana vuruyor bı doğsun o ayakları elleri yiyecem ben ya

Acaba yeni yılda gelir mi doğum izninin 1 yıla çıkması olayı? En son haziranda konuşulmuş ciddi ciddi.. ocakta olsa biz yararlanırmıyız mesela

Acaba yeni yılda gelir mi doğum izninin 1 yıla çıkması olayı? En son haziranda konuşulmuş ciddi ciddi.. ocakta olsa biz yararlanırmıyız mesela
Ocakta çıksa yararlanırız bence. İnşallah çıkar. Ama onların gündemi o kadar saçma ki.. Hele bütçeye ek yük getirecek hiçbir şey yapmak istemiyorlar.

Bende göbek deliğimde hissetmeye başladığımda dönmüştü canım tam kalp atışı oralara denk geliyor ahhh o ayaklar benim de sağımda kıpır kıpır doğsunlar bi sağlıkla da inşallah bulduğumuz her yerini ısırıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…