2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Canım benimde vardı, canditon diye fitil verdi doktor ondan sonra geçti

Bende iki kez donaxyl kullandım ama hiç faydası olmadı. Yarın sorarım Dr ama bunaldım artık korkuyorum ne bu kadar akıntı.
Benim de cok fazlaydı gyno lomexyn gecirdi 2 tane fitil var içinde zaten. Ama bende bir de enfeksiyon kaynaklı ilişki esnasında asırı bir acı oluyor o hala gecmedi, çok sıkıntı nadasa cektim kendimi resmen adama yazık

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için monurol tek kullanımlık şase vermişti Dr ishal yaptı bende yaa kullanan var mı bagirsaklarim kurudu resmen

Benimde bugün kontrolüm vardı. Şükür teste çıkan erkek sonucu kesinleşti oğlum kendini gösterdi 18 santim 170 gram olmuş. Şükür her şey yolunda dedi darısı sizlerin başına
Ooooooo paşam kendini gösterdi desene:))
Cok sevindim ırmağım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Evet ve hızlı büyüyorlar tam iki hafta önce 60 gr dı 7 cm di . 2 haftada baya büyümüş şaka maka hızlı büyüyor bebelerimiz. Ama ben yine 1 kilo vermişim doktor hiç dert etmiyor ben dert ediyorum
Bence sevinmelisin, demek ki sağlıklı besleniyorsun, sen veriyorsun ama oğlusun alıyor maşallah

Benimde bugün kontrolüm vardı. Şükür teste çıkan erkek sonucu kesinleşti oğlum kendini gösterdi 18 santim 170 gram olmuş. Şükür her şey yolunda dedi darısı sizlerin başına
Saglikla gelsin inşallah Canım kaçıncı haftadasın. Benimkiler 14 . Haftada 90 gram civarındalardı da ondan sordum

Kız doktoruda yoldan çıkarmasın şaka maka iyi olmuş gittiği belki farkına varır dikkat çekmek için hastalığa sığındığının . En azından eşin durumun farkında buna sevindim bak

Ooooooo paşam kendini gösterdi desene:))
Cok sevindim ırmağım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Şükür tenezzül etti paşa . Darısı yarın senin prensese ya benim plazenta göbek bölgesine en öne yerleşmiş hiç net çıkmıyor fotoları . Doktor zor net foto alırız önce plazenta var dedi. Bu oğlan nasıl birşey anlamadık kendini saklamak için elinden geleni yapmıyor dünde bacak arasını açana kadar doktoru baya uğraştırdı

AMİN ırmağım bakalm nasıl geçecek benim randevu da, heyecan dorukta:)
Anaa kızz öyle durumlar da oluyo demek plesenta da
Uğraştırmış ama acmış sonunda paşacık bacağını olsun ☺☺☺

Şükür ya toplamda 9 kilo verdim şimdi 20 kilo alsam bile koymayacak bana. Hamilelik başlangıcına göre hesap edince
Hay maşallah ne çok kilo vermişsin, ben de şekerden dolayı dikkat ediyorum 1 kg falan verdim sanırım ama ben 168 boy 54 kiloyum, ona rağmen şeker var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…