2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Aynen önde olunca görüntü kalitesi düşüyormuş bulanık gözüküyor ultrasonda . Ayyyyy seninkinin fotosuna bakarız artık bol bol narin narin kız bebesi

Hay maşallah ne çok kilo vermişsin, ben de şekerden dolayı dikkat ediyorum 1 kg falan verdim sanırım ama ben 168 boy 54 kiloyum, ona rağmen şeker var
Ben 167 80 le hamile kaldım 71 oldum. İşte istesem şu kiloyu veremem hamilelik yaradı diye düşünmek istiyorum . Kız demek ki şeker kiloyla alakalı değil baksana

Hay maşallah ne çok kilo vermişsin, ben de şekerden dolayı dikkat ediyorum 1 kg falan verdim sanırım ama ben 168 boy 54 kiloyum, ona rağmen şeker var
Maşallah size imreniyorum kızlar
Ben birz toplu hamle kaldım şimdide alıyorum yine
Şeker olup olmadığına doktor mu baktı canm

Kızlar idrar yolu enfeksiyonu için monurol tek kullanımlık şase vermişti Dr ishal yaptı bende yaa kullanan var mı bagirsaklarim kurudu resmen
Kuzum bunu doktora sor geçmeyen ishal de iyi değil muhakkak bir çözüm sunar ben muz yediğimde ishal toparlardı ama hamilelikte işe yarar mı bilmem

B
Aynen önde olunca görüntü kalitesi düşüyormuş bulanık gözüküyor ultrasonda . Ayyyyy seninkinin fotosuna bakarız artık bol bol narin narin kız bebesi
Hmm anladm canm bakalm benim net cıkacak mu fotosu
Kızzz benim bebe de narin değildi aslnda abim o yüzden erkek bu kemik yapısından belli diyordu

Hadi hemen çık gel kontrolden güzel sağlıklı haberlerle inşallah

merhaba
vitaminleri sırasıyla nasıl kullanıyorsunuz?
sabah aç karnına demir içiyorum.kahvaltıdan sonra magnezyum ve omega3 multivitamin içiyorum.
d vitaminini ne zaman içiyorsunuz

B
Hmm anladm canm bakalm benim net cıkacak mu fotosu
Kızzz benim bebe de narin değildi aslnda abim o yüzden erkek bu kemik yapısından belli diyordu
İşte yarında senin bebenin soru işareti gitsin erkek mi kız mu yüzde yüz emin olalım hala kafalar karışık

Kız doktoruda yoldan çıkarmasın şaka maka iyi olmuş gittiği belki farkına varır dikkat çekmek için hastalığa sığındığının . En azından eşin durumun farkında buna sevindim bak
Yok canım o kadın akıllanmaz iflah olmaz o böyle alışmış böyle gider o bize istediğini söyleyecek ama kırılmaya darılmaca olmayacak hayatımıza devam edeceğiz ama biz ona bir şey diyemeyiz asla yoksa o hasta hep alışmış yaa ben görüşmüyorum artık

Bende kan ilacı hem bulantı yapıyor hemde kabızlık 14. Haftamda resmen hortladı bulantı kime desem bebeğin saçı çıkıyordur diyor bilimsel bişey yok ortada
Hadi ya peki şimdi nasılsın canım
Ben demir ilacını d vitaminini falan içemiyorum napacam bilmiyorum ya sizler nasıl kullaniyorsunuz

Kız yemem de düzelti anlamadım gitti toplamda 9 kilo verdim şu kiloyu normalde istesem veremem doktor sıkıntı görmüyor da ben ne bilim endişe ediyorum .
İyi vermişsin yaa maşallah bende doktora her gittiğimde +1 kilo ile gidiyorum doktor da gülüyor 6. Aydan sonra da +1’le bekliyorum seni diye ama benim iştahım açık yani yiyorum

Hadi ya peki şimdi nasılsın canım
Ben demir ilacını d vitaminini falan içemiyorum napacam bilmiyorum ya sizler nasıl kullaniyorsunuz
Ben hamile kaldığımı öğrendim tsh hormonum bi anda 3’lerin üstüne çıktı onun için ilaç kullanıyorum sabah erkenden aç karnına atıyorum kahvaltıdan sonra kan ilacını öğlen süt d vitamini damlatıyorum 2-3 gibi balık yağı akşam yemeğinden sonra yine bitane daha kan ilacı alıyorum bu şekilde hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…