Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar sizin de tahammül seviyeniz azaldı mı biz eşimle habire kavga ediyoruz her şeyi batıyor resmen bana kendime boşver bir şey deme huzursuzluk yapma dedikçe huzursuzluk yapıyorum
Ben geçen kv ile kavga ettim canım.Benim her regl döneminde zaten çok güçlü duygu değişimi yaşardım yine aynı oluyor hormonlardan.Kv de sağolsun biraz patavatsız, normalde sallamam geçerim ama bu sefer geçmedim valla ağlattım kadını ama napayım hassas dönem

Kizlar bir de bu kabzlıktan çok çektim hala çekiyorum bu süreçte hiçbişey fayda etmiyor kayısı kuru erik vs o kdrda su içiyorum sizler de de oluyor mu
Hareket durumun nasıl canım ? Hafif spor ve yürüyüş de kabızlığa iyi geliyor, birde probiyotik şase alabilirsin yoğurtlara karıştırmak İçin.

Evet bizde onlar ve eşimin bazı davranışları yüzünden tartışıyoruz hep

günaydın güzel anneleruzun süredir yazmıyordum ama hep takipteyim cinsiyeti belli olanlar hayırlı olsunben 1 haftadır diş agrısı cekiyorum geceleri uyuyamıyorum dün gece acile gittim cok kötü oldum.doktorum da sadece hafif bi uyuşturucu kullanılarak cektirebilirsin diye izin kagıdı verdi. o ilaçta uyuşturmadı maalesef cekim yapılamadı ne yapacagım bilmiyorum

İyiki doğdun burçtaşım benim de cmt günüydü :)
Saolasn bebeim sende öyle:)
Nice güzel yaşlarımıza
Günaydın kızlar, 12+2 kan verdim sabah nifty için, işin yoksa bekle bakalım şimdi 10 gün stresle, umarım sağlıklı sonuçlarımız gelir
Günaydın canmm
Hayırlı haberler inşallah zatn öyle de gelecek inanıyorum:))

Günaydın canmmm
Ayy benim de diş etlerim acıyor yaa kıyamam senin ki daha fenadır geçmiş olsun

Hareket durumun nasıl canım ? Hafif spor ve yürüyüş de kabızlığa iyi geliyor, birde probiyotik şase alabilirsin yoğurtlara karıştırmak İçin.
Haraket cok fazla edemiyorum evdeyim maalesef hani günde bi markete çikiyorsam o yürüyüşüm var bitek probytk alicam doktoruma bi sorayim önerisi nedir ondan da fikir alayim baya zorluyor çnki bu durum en başindan beri hamile kalmadan sigara kullaniyordum ilk öğrendiğimde biraktim sigaeayı mesela oda mı etkiliyo anlamadim

Cok geçmiş olsun ya diş ağrisi bnm başlarda başlamişti hamileliğin ilk başlarinda dayandım dayanılcak bi ağriydi ona rağmen baya çektirdi oda

Kızlar sizin de tahammül seviyeniz azaldı mı biz eşimle habire kavga ediyoruz her şeyi batıyor resmen bana kendime boşver bir şey deme huzursuzluk yapma dedikçe huzursuzluk yapıyorum
Bende de var maalesef. Hatta diyorum ben hiç duygusal bı hamile olamadım tam tersine sinirli bı hamile oldum hormonlardan sanırım

Benim tahammül seviyem çoktur aslında sabırlıyımdır ama eşimden ziyade eşimin ailesinin yaptıklarına sinir oluyorum eşimin de buna ses çıkarmayışına ben bebeğe cinsiyeti belli olmadan bir şey almak istemiyorum ama kadın bana sormadan sürekli bir şeyler alıyor sıfır hevesim kaldı diyorum eşime onun da ilk heyecanı diyor yok sanki benim kırkıncı heyecanım bir de hep kıza yönelik şeyler alıyor sonra da ama ben erkek hissediyorum erkek olacak eminim diyor geçen kavga ettik gitmiş kayınpederime karpuz acur erik kiraz aldırmış canı istemiş kasıkları ağrıyormuş bende hayırlı olsun hamilesin dedim sen iyice terbiyesizleştin diyor bana görümcem sen hamile kaldıktan sonra dikkat çekmeye çalışıyor diyor psikolojisi baya bozuk bence acil tedavi edilmeli ama kabul etmiyor bu gidişle benim psikolojimi bozacak tahammülüm falan kalmadı kadını görünce nevrim dönüyor resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…