Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benimki de öyle iyice sinirim bozuldu artık tutamıyorum kendimi laf ediyorum bu sefer eşim de annemi biliyorsun sus bana söyle huzursuzluk yapma ben hallederim ki halleder ama artık bıktım sanırım ben her şeyi düşünüp kimsenin beni düşünmeyişi kızıma 15 gün de 4 -5 yatım gün bakıyolar çalıştığım için sabahtan öğlene kadar sonra babası okula bırakıyor zaten ama sabahtan gelmiyorlar uyanmaya vs üşendikleri için geceden gelip kalıyorlar bizde isteseler sabahtan gelir o bile zorlarına gidiyordu 2 sene annem baktı eşimin şehrine gelince okula verdik yatım gün bakıyorlar kahvaltısını bile çoğunlukla eşim gelip yaptırıyor o bile zorlarına gidiyor eşim de ben işte olduğum için onlarla zaman geçirmek istiyor ara ara gidiyor bende bunaldım artık hem çalışayım hem hizmet ediyim yaa o kadar gelip kalıyorlar ellerini bir şeye atmıyorlar 2 genç kız görümcem var ki bir şey yapmayın diye tembihliyor bence kv ki
İşte düşünmeyişi de sinirime gidiyor eşim her şeyi yapıyor onlar için ailesinin hastanelerinden okullarına akla gelecek her şey iki iş yapmak(yediklerini toplamak yada ekstra ortada bir şey varsa almak gibi basit şeyler yada sadece onların kendi kullandıkları lavaboyu yıkamak ) o da geldiklerinde ekstra gelin yapın dediğim yok bu kadar mı zor üstüne kv patavatsızca kötü kötü laflarını çekiyorum bende artık dayanamıyorum bir sey demese de surat yapıp laf ettiğim oluyor (gerçi bu da dünle beraber 2 oldu ama eşime lafını çok yapıyorum )

Son düzenleme:
cok saol canım evet cok kötüyüm ya sabah akşam ağlıyorum agrıdan. çürük benim hemde 2 tane. gebelikte daha cok görülüyormuş hep çürüktü ama sıkıntı yapmıyordu şuan canımı alıyor resmen

ayy boşver iyi yandan bak benim 2 yıl sonra tüp bebekle ne zorlukla oldu bir corap bile almaz asla. görmeye gelir mi o bile mechul o kadar ki kendini kıymetli yapıyor tenezzül etmiyor. biz başka memleketteyiz ara ara gideriz hiç hamileligin nasıl gidiyor bir sorun varmı doktora gidiyor musun vs sormaz aramaz. o da benim zoruma gidiyor bu kadar mı hevessiz olunur. iki türlüsü de zor gerci Allah bize sabır versin

Sonuna kadar katılıyorum sana canım maalesef ben de çalışıyorum son 2 aydır yemek yapmaktan nefret ettim ama kadın bir kere olsun düşünüp yemek yapıp göndermez sürekli hasta beli ağrır kaşık ağrır mide ağrır kızı tembih eder anne bişey yapma der oda yapmayacak zaten yapmaz benim eşim sesini çıkarmaz asla ağzını açıp bir şey diyemez o yüzden kadın kendini hep haklı sanıyor şimdi de çocuk muhabbetine bizden hiç çıkmayacak sürekli görmek isteyecek şu an bile gelmek istiyor nerdeyse iki güne bir bizde bende aşırı uyku hali var uyudum eşim halı sahada eşimi aramışlar ulaşamayınca beni aradılar bende uyuduğum yerde açtım eee uyuyorsun ama biz size bi bakalım dedik neyime bakacaksa bi kap yemek yapmaz benden hizmet bekler kendisi de gece üçe kadar telefon video izler 5’te yatar öğlen bir de kalkar kahvaltı yapar 4’te bidaha yatar akşam 7’de kalkar hayatı boyunca çalışmamış ama sürekli çalışan bana akıl verir

Gerçekten son cümlene katılıyorum ikisi de zor ama acı bir gerçek var o tüp bebekle olan kızı olsaydı dünyayı ters getirirdi canım biz el kızıyız

geceden gelip kalma sacmalığı. eziyetten başka bir şey degil. bir de baktıgı kendi torunu senin için bakmıyor ki tek. ay cok garipler gercekten de bu donemde daha da zor geliyor tahammül etmek

Gerçekten son cümlene katılıyorum ikisi de zor ama acı bir gerçek var o tüp bebekle olan kızı olsaydı dünyayı ters getirirdi canım biz el kızıyız
kesinlikle katılıyorum ama şu bir gercek el kızı da olsak bebegi babamızın evinden getirmedik yakendi torunu yani ne kadar bizi el kızı gibi görse oğlun için heyecanlanırsın. hadi heyecanlanmıyorsun heyecanlanıyormuş gibi yap ikisi de yok bizimkinde ama dedigin gibi kızının cocugu hasta olursa sürekli soyler yemek yapar gönderir aglar.

ya bir de gecen kaynım kebap getirdi kaynanama mutfaga gitti yedi nezaketen de sormasını beklerdim ya canım istediginden vs degil etle aram yok bu aralar zaten sadece o kadar düşüncesiz kötü kalplı olmasına şaşırdım kokan bir şey bir de canımın isteme ihtimali cok yüksek. kayınbabam kaç kez git sen de ye tadına bak vs dedi hanımefendi asla teklif etmedi. ki yemezdim de yine de cok düşüncesizce üzüldüm yani. ayy cok dolmuşum ben de bunlaro yazarken bile gozlerim doluyor duygu yoğunluğu

yok bebeğim bel için . belini ve karnını destekliyor rahat yatıyorsun . ay benimde ilk birlikte öğreniyoruzzz
yaa kullanışlı oluyorsa alayım gece uykusu kalmadı bende son aylarda uyku problemi oluyor diye biliyorum ama ben neredeyse son 1 aydır başladı sol tarafımda huzursuzluk süreklş hareket ettirme istegi şimdiden cok zorlanıyorum

anaaaa düşüncesizliğe bak , kıyamam . Valla kendi torunları canları ben anlam veremiyorum bu düşüncesizliğe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…