Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Merhabalar, idrar yolu enfeksiyonu olanlar antibiyotikle mi gecirdiniz yoksa bol su kizilcik suyu/tableti tarzi bitkisel seylerle mi?
Şahsen bol suyla geçmedi benim daha geçen hafta atlattım sayılır hala da atlatamadım. 5 gün günde 3 defa olacak şekilde ilaç verdi doktor. Artı bol limonlu su

Ama gebelikte kantaron yaği kullaniyor mu sanki öyle bişi duymuştum sen kullandın mi canım gebelikte
Kullandım canım aşırı kaşıntı oldu bende ben daha önce de ameliyat olmuştum o yüzden korkuyorum sürekli derken kan ilacı ile yeniledi ferrum veriyor doktorlar bende feramat aldım o kan ilacı bana iyi geldi

Geçen aynada karnıma krem sürerken resmen ayağını gördüm parmaklarını falan öyle gerinmişti. Özellikle duşta liflenirken öyle çok hareket ediyor ki
Bende 3 4 gündür ayağını hissediyorum hatta ayağının ölçüsünü parmaklarımla alabiliyorum şu kadar bi şey

Kızlar biz normal mi doğurucaz sezeryan mi ya. Bebeğim şuna makat geliş ama normal doğumdan korktuğum için bebeğin dönmesine yardımcı hareketler falan hiç yapmıyorum. Sezeryan sonrasında belki dikiş ağrılı ama daha kolay gibi geliyor. Normal doğumda da kesi falan atıyorlar kaç saat sürecek belli değil falan bilmiyorum. Yavaştan stres bastı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…