Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
İnşallah canım inşallah tez zamanda senin de güzel haberlerini bekliyoruz

Mesajlarını okudum. İnşallah inşallahhh bu ay hamile kalırsın sana çok dua ettim o mutluluğu en yakın zamanda bu ay sen diğer ay da ben yaşayayım

Mesajlarını okudum. İnşallah inşallahhh bu ay hamile kalırsın sana çok dua ettim o mutluluğu en yakın zamanda bu ay sen diğer ay da ben yaşayayım
Canım allah razı olsun çok teşekkür ederim. Ben de bol bol dua edeceğim sana. Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebek nasip etsin inşallah. Sen de en kısa sürede kolaylıkla hamile kal kucağına al bebeğini

Kayiisi denedim olmadi maalesef yine akşamdan bekletmeme rağmenn bu probytk kullanicam sölediğin markayi sorayim cnm bi doktoruma her gün mü aliniyor
Doktorum bana her gün alabilirsin dedi ama ben de gün atlayarak kullanıyorum yeterli oldu çünkü. Bi de 10 kapsül var baya pahalı

Kizlar bir de bu kabzlıktan çok çektim hala çekiyorum bu süreçte hiçbişey fayda etmiyor kayısı kuru erik vs o kdrda su içiyorum sizler de de oluyor mu
Bana Dr bununla ilgili bi ilaç verdi, her gün kullanabilirsin dedi, ben fazla kabız oldukça kullanıyorum zaten hemen rahatlatıyor, doktoruna bi sor istersen sende, ilk 3 aydan sonra kullanılabiliyor bildiğim kadarıyla

Günaydın Güzeller , ben yine mide bulantısı ile mücadele ediyorum havalardan sanırım grip gibiyim tıkanığım bakamadım buralara nasılsınııızzzz

Kızlar sizin de tahammül seviyeniz azaldı mı biz eşimle habire kavga ediyoruz her şeyi batıyor resmen bana kendime boşver bir şey deme huzursuzluk yapma dedikçe huzursuzluk yapıyorum
zaman zaman oluyor canım , özellikle normalde regl dönemine gelen günlerimde daha da tahammülsüzleşiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…