Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Irmakla baktık senin hesaba ceza almışsın yazıyordu nasılsın canım bu arada kanamaların nasıl oldu iç karnı dar olanlar hemen çıkıyor diyorlar ya
3 4 gündür yok gibi canım en son 1 hafta önce gittim 2 Li tarama bugün çıkmış ama dr yok çarşamba gidecem bakalım inşallah her şey yolunda olur.. Senin hiç çıkmadı mı

3 4 gündür yok gibi canım en son 1 hafta önce gittim 2 Li tarama bugün çıkmış ama dr yok çarşamba gidecem bakalım inşallah her şey yolunda olur.. Senin hiç çıkmadı mı
Merve taramanın çıktığını nasıl anladın canım bnde sonuç bekliyorum geçen hafta Salı gittim

Benimde aşağıdaymış ama doktor ilerleyen aylarda çıkması gerekir eğer çıkmazsa senin dediğin gibi yatarak geçirirsin dedi.
İnşallah normal ilerler canım her şey
Seninde sürekli kanama leke geliyor mu
Birde kaç haftalık oldun rabbim bebeklerimizi bize bağışlasın

Benim 40 günden fazla sürdü elhamdülillah bebeğim iyiydi 1 hafta önce gittiğimde
Ben transfer oldum 5 buçuk haftadan sonra hafta 1 veya 2 kırmızı kanama sonra leke leke tam bitti diyorum hopp yeniden geliyor en son dün bebeklerin eşi aşağıda dedi Dr istirahat verdi ne zaman çıkıyor yukarı acaba

Bana öyle demedi canım ama 3 4 hafta yattım lavaboya kalktım iş yapmadım işe girmedim yattım şuan durdu gibi canım benim bir ara bildiğin baya kan geldi bebeğim gitti sanmıştım ama çok şükür benimle kanama bazen ilk 3 ayda görülüyor ama yatın sadece dr açık açık sadece çişe kalk demişti progestan verdi mi tedbir sizden takdir Allah tan

Ben transferden sonra fitili sürekli kullandım daha geçen hafta çarşamba progestan kalça iğnesini bırakmıştık daha kalçalarım düzelmedi bile haftasına çok aşırı kanamam oldu şimdi hem fitil hemde prolutex iğne kullanıyorum

Kalp atışı duyuldu mu.. Benim 40 gün sürdü hatta daha çok dile kolay ama genelde kahverengi siyah 2 3 defa kırmızı oldu ama elhamdülillah bebeğim benimle korkma dinlen inşallah iyi olur ben de hala korkuyorum ama nasip

Bende bugün 13+4 ün canım benimde akşamları çok şişiyor karnım ama ben 3kg almışım ya basenlerim çok çabuk genişledi daha kaç ay var bu basen böyle giderse napacam
Kızlarda basen genişliyor diyorlar canım kızmı seninki olsun olsun bozma moralini gidiyor sonra kilolar

73’le hamile kaldım 75’im doktorum sürekli kilo alma deyip duruyor bebek büyüdükçe alt karnım üste çıktı tuhaf bir hal aldı 80’le kapatmam lazım doğuma kadar en fazla
İyimiş doktor bak sürekli uyarıyor dikkat edersen 85 le fln anca kapanır 80 zor gibi ama inşallah zoru başarırsın canım başarırız hepberaber

Selam kızlar nasılsınız bayadır giremedim. Çok şükür iyiyim sadece akıntım devam ediyor Dr tekrar fitil verdi onu kullanıyorum. Onun dışında karnım baya gözle görülür durumda artık ve 1 haftadır da kıpırtılarını hissetmeye başladım 16. Haftam bitiyor bu pazar 17.haftaya gireceğim inşallah

Benim göbeğim çok çıktı yaa ama ben daha ikili tarama yaptırmadım haftaya cumartesi gideceğim inşallah bende çok sevindim kanamanın bitmesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…