Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar 14+3 bugün. Çok fazla baş ağrısı var 3 gündür özellikle bu saatler tavan yapıyor.

Hiç ağrımazdı böyle, var mı sizde de benzer durum??
Ben 2 gün öncesine kadar 2-3 gün boyunca baş ağrısı yaşadım canım kan hacmi arttığı için diyorlar ama bilemem tabi

Ben tam 12 haftalıkken yaptırdım, doktorunla anlaşmalı olursa biraz daha düşürüyorlar fiyatı, benim de yarın öbür gün çıkar heralde sonucum, bu bekleyişler ister istemez geriyor, Allah hepimize çok güzel haberler alabilmeyi nasip etsin, hamileliklerimizi sağlıkla mutlulukla geçirelim inşallah

Yaa almamak için direniyorum ama alıyorum elimde değil valla kilodur alınır verilir inşallah çok takmayalım
Kiloya hiç takilmiyorum da ben, yani takilacak kilom da yok ama şeker yatkinligim var mesela, hamilelikte fazla hamur işi, tatlı, makarna, pilav vs önerilmiyor, ona dikkat edin kızlar, onda sorun olmazsa kilo dediğin gibi alınır verilir.

Bende yay burcuyum kızlar
Oğlum akrep olacak
İlk göz ağrım oğlum da kova

Yay kızları çok inatcı ince düşünceli özgürlüğüne düşkün ailesine bağlı akıllı olur
Bende yay burcuyum 13 Aralık
İki oğlumda aralık doğumlu 1Aralık -25 Aralık
Yay ve oğlak

selam kızlar ikili tarama testim temiz çıkmış doktorum aradı gayet iyi dedi. Ölçümleri de normaldi çok şükür bende 35 yaşındayım başka test önerir mi bilmiyorum haftaya gidince konuşucaz.
Özele mi gidiyorsun devlette sonucum çıkmış arayan soran yok

Kızlar 12+6 oldum karnım çıktı yani dışardan anlaşılmasa da ben aşırı fark ediyorum sizce çok mu erken sizlerin var mı hafif ayva göbeği çıktı

Merve hoşgeldin canım ne zamandır yoktun ben bi resim atsam bende yarın 12 haftalık oluyorum bildiğin hamilelik karnım çıktı
Hoşbuldum canım ceza almışım benim baya var acaba diyorum bana mı öyle geliyor ama eminim faşat nette 16.hafyada çıkar yazıyor bilemedim

Hoşbuldum canım ceza almışım benim baya var acaba diyorum bana mı öyle geliyor ama eminim faşat nette 16.hafyada çıkar yazıyor bilemedim
Irmakla baktık senin hesaba ceza almışsın yazıyordu nasılsın canım bu arada kanamaların nasıl oldu iç karnı dar olanlar hemen çıkıyor diyorlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…