Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kahve bende içiyorum cnm onla ilgilisi olur muymuş bilmiyordum valla iyice azaltayım o zaman iş yerinde içmeden duramıyorum bazen
Günde 1 fincan filtre kahve ya da amerikano içiyordum ben önceki hamileliğimde içmesem kendimi daha cok strese sokucam ve daha zararı olacak gibi hissediyordum, baya bagımlı gibiydim cünkü. Simdi daha midem bulanıyor kahve beni tiksindiriyor ama düzelince yine aynı sekilde içerim gibi geliyor. Ama bu bnm fikrim tabi ki

evet canım yaş faktörlü aman yaşlanmışım beee :) inşallah güzel sonuç alırım şimdi bekleme zamanı bakalım

Bak işte ne güzel canm doktor da bişey çıkacağını sanmam demiş
Nasipse çıkmayacakta üzülüp takma kafana

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet öğrenmeye gidip ikiz olduklarını öğrendim. Şok oldum çok sevindik. İnanamıyorum hala. İkiside iyi şükür. İkiz annesiyim artık
Anaaa maşallah maşallah
E kıZ kaçıncı haftada ikiz dedi doktor
E peki cinsiyetleri neymiş
Tek yumurta ikizleri mi ,cift yumurtamı canm onu söyledi mi

çok geçmiş olsunn canım sağol

Canmcm zaten devlet hastanesinde de Doktor'una denk gelmen lazm yoksa cidden soğuklar
İyi yapmışsnz özele giderek
Valla ben kendime erkek diye diye kız cktı o yüzden sana da yorum yapamayacağım ama bak bi resim göndereceğim

Eklentiler

• 1000013991.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 78
Canım kalbini ferah tut sadece 30 dan sonra riskli çıkar tüm testler
Doktor ölçümlerini yaptıysa korkma
Benimde yaşım 39 bugün aldım sonucu düşük risk çıkmış Nifty de sana moral olsun diye yazdım
Doktor bir kaç kez enseyi burunu bas popo gelişimini ölçtü ve karaciğerden geçen kan akımına baktı ve birkaç şey ile birlikte eğer bu ölçümler iyi ise endişelenme çoğu insanda yaş yüksek riskli çıkıyor zaten doktorum öyle demişti
Bu arada Ankara’da olan varsa doktorum çağrı gülümser on numara doktor öneririm

ayy süpersin canım sağolasın benimde ölçümlerim tamdi doktor bakarken normal herşey dedi ama bu aşamada karar senin diyince ve ben içim rahat etsin diye hemen yaptırdım senin doktor ne güzel anlatmış bidaha bakmış iyimiş inşallah seninde sağlık olur bebişin sağlıkla kavuşuruz allahım

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı. Cinsiyet öğrenmeye gidip ikiz olduklarını öğrendim. Şok oldum çok sevindik. İnanamıyorum hala. İkiside iyi şükür. İkiz annesiyim artık
bu da ayrı şok grubumuza cinsiyet şoklarından sonra ikiz haberleri ile şok yaşıyoruzz amaa süper haberr allahım sağlıklı olsunlarda gerisi boş. daha önce kesede iki tane görmemişmiydi doktor valla şok bu

Anaaa maşallah maşallah
E kıZ kaçıncı haftada ikiz dedi doktor
E peki cinsiyetleri neymiş
Tek yumurta ikizleri mi ,cift yumurtamı canm onu söyledi mi
Ahahaa. 12+4 te öğrendim ikiz olduklarını öncesinde fark edemediler. Cinsiyetleri net değil tahmin var ama net değil diyince söylemeyin o zaman dedim. Netleşsin ki kendi aramızda eşimle cinsiyet partisi gibi bisey düşünüyoduk cift yumurta ikizi canım. Benim haftada 1 ay ara ile doktora gidene aynı supriz olabilir neden olmasın

Hemde nasıl şok. En son 1 ay önce gitmiştim kontrole doktor göremedi çünkü tek bebek üzerinden kontrol yaptı kalp atışını dinletti falan. Bizde bugün cinsiyet için gidelim dedik hemde kontrol günümüzdü ki doktor ikiz dedi oda şok oldu bizde. Sevinçten ağladık durduk. Biz 1 tane evladımız olsun diye dua ederken rabbim en güzel şekilde 2 tane verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…