Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Dayandigimi kim soyledi neler kuruyorm. Kafamda bi bilsennn icimdrn gecmiyo degil acile. Gidip. Biraz agrim var diyip bebise baktirmak
Yemin ederim 1 saat önce eltime aynısını söyledim, karnım ağrıyor diyip ultrason mu baktırsam acilde dedim. O da içindeki şeytanı sustur sakin ol dedi ama insan dayanamıyor gerçektenn

Gerekli mi sormam bilmiyorum ama merak ettim ne kadarlıktı o kürtaj. Benim de 2 kez yaşadım. Birine şahit oldum ben de dediğin gibi acı değil duygusal zorluğu vardı çekilme hissi.. ama sonrasında inanılmaz bir rahatlama neşe gelmişti bana ben de şaşırıyordum kendime hatta internetten araştırmıştım normal mi diye normalmiş bazı kişilerde olabiliyormuş. Kürtaj olacak arkadaşlarıma moral olsun diye yazdım ben de çok uzattım, iki ay kadar sonra tekrar hamilelik olmuştu çok şükür oğlum geldi Allahım sizlere de hepimize de en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..

Benim ikizdi 7 haftalıktı. Evet bak banada aynısı oldu. Fiziksel acı değil psikolojik olarak o an zorladı . Gözümle gördüm diye galiba. Sonrasında bende hemen hayata döndüm Karalar bağlamadım . Zaten doktorum bana kucağına atınca diğerlerini unutacaksın dedi. Onlar bizim meleklerimiz öyle olması gerekti diye düşünüyorum ben ben bir yıl ara verdim kendim isteyerek ama doktor bana istersen korunma demişti. Nasipse şimdi Kasım annesi olacağız

Ay kızlar bayrama şehir dışına geldik, kaynanamlara, kaynanamların haberi yok henüz, eşim söylemek istemiyor, yol fena yordu, uzanmam lazım, yataklar açılacak herkes birbirine bakıyor saat gece bir buçuk ne yapıcamm.. risk var diye söyleme tarafı değil eşim ve de eski hamileliklerimde kırıcı yorumlar duymuştum gercekten bile isteye olmasa da gereksizdi. Ama şimdi söylemeyince de bir şey kaldıramıyorum yapamıyorum yatak yok bekliyoruz bir gidip yatmadı da eşime getirtsem

Sizin ne kadarlık şimdi Baha’ya erken duymuşsunuz kalp atışını demi korkmayın o lekelenmeden Yaa kan kırmızısı lekelenmesi olan arkadaşım sağlıkla kızını kucağına aldı
Aynen öyle en yakın arkadaşım 10.haftada eşiyle cinsel ilişki sonrası aşırı kanama ile hemen doktora gitti ilaç başladı kesin düştü gözüyle bakıyorduk. Şuan 20.haftasında bir kızı olacak herşey yolunda gitti ne olacağı belli olmuyor

Ben de aynı 6+6 yım erken söylemek istemezdim ama şehirdışı kayınvalidemlere geldik vallahi iş yapacak değildim söyledim ben. Hem dua etsinler hem de bana iş yaptırmasınlar diye düşündüm sana da tavsiye ediyorum vallahi bayramın işi bitmiyor maalesef ne temizlik yapıyorum ne yemek şuan

Kızlar size bir şey sorucam ya. Benim son regaining ilk günü 9 Şubat uygulama indirip takip için girdiğimde 8 haftalık gösteriyor ama doktor 7 haftalık haftası ile de uyumlu olduğunu söyledi. Nasıl hesaplanıyor bu şimdi anlamadım. Eşimle beraberliğimde 16 şubatta oldu, ona göre hesapla 7 hafta doğru.

İyi yapmışsın en önemli zamanlar. Ben de Dayanamaz söylerim gibi geliyor bakalım

Bebeiim son adet tarihi pek bazz alma doktor haftasnla uyumlu demiş bak ne güzell
Hiç ayrıntılara takılma:))

Amin inşallah balımm
O korku hepimiz de oluyor malesef ama Allah'm korusun hepsini
Rabbim neylersr güzel eyler

Benim hem yanma hem bulantı ilacm varr care onlarda:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…