Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Ben kimle yazstigimi falan bazen unutuyorum.:) bu site kafami karistiriyor.:)ayni sorulari ayni kisiye sorarsam kusura bakmayin
Yok canım estağfirullah oluyor öyle belirtilere takılma sıfır belirtisiz doğuran var. Birde her belirtinin hepsi olması gerekmiyor. Mesela bende bulantı kusma yok, ama halsizlik, uyku, hafif derece göğüs hassasiyeti var(buda ilk haline göre baya hafifledi) bu kadar

Kızlar bebeğiniz kalp atış hızı kaç kimi düşükse erkek yüksekse kız diyorlar doğru mu acaba

İnşallah canım en son 2 gün önce ultrasonda kalp atışı kese her şey yolundaydı canım
Bir doktordan duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer bir lekelenme düşük başlangıcıysa başladığından itibaren genelde 24 saatte sonuçlanır diye. O varsıyımla süreyi atlatmışsın zaten. Eminim ki elinden gelenide yapıyorsundur için rahat olsun

Ben de bulantı yok uyku yok ama iştah isal kasık ağrısı bir de aşırı gazlanma var

Canım lekeden 5 gün sonra her şey ultrasonda çok yolunda tam günüm tutuyor kalp atışı iyi kese iyi ama gene de çok korkuyorum düşük riski

Canım lekeden 5 gün sonra her şey ultrasonda çok yolunda tam günüm tutuyor kalp atışı iyi kese iyi ama gene de çok korkuyorum düşük riski
Korku hissi olması çok normal canım lekelenme durumu ne olursa olsun insanın moralini bozuyor. Sinek küçüktür mide bulandırır hesabı. Korkunu yaşa bastırma ama sürekli aynı histe kalma. Baktın kafan dağılmıyor halay müzikleri felan aç keyfini yerine getir. Ben ağlayarak açtığımı biliyorum bir süre sonra enerji geliyor

Sizin ne kadarlık şimdi Baha’ya erken duymuşsunuz kalp atışını demi korkmayın o lekelenmeden Yaa kan kırmızısı lekelenmesi olan arkadaşım sağlıkla kızını kucağına aldı

Ben daha duymadım kalp atışını bayramdan sonra gel demişti doktorum
İnşallah canım benim
Sizin ne kadarlık şimdi Baha’ya erken duymuşsunuz kalp atışını demi korkmayın o lekelenmeden Yaa kan kırmızısı lekelenmesi olan arkadaşım sağlıkla kızını kucağına aldı
Şuan 7 haftalık hamileym 5+6da dr gördü kalp atışı oluşmaya başlamış dedi duymam da ondan 3 4 gün sonraydı

Ben daha duymadım kalp atışını bayramdan sonra gel demişti doktorum
İnşallah canım benim
Şuan 7 haftalık hamileym 5+6da dr gördü kalp atışı oluşmaya duymam da ondan 3 4 gün sonraydı
Yaylar en anlaşılır burçlar bence
Bence en zor burç aslan başak sonra akrep bence tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…