Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Benim bugün işteyken hiç yumuşamadı karnım hep yamuk yumukdu gergindi sayamadım saymak mı lazım eve gelince hareket hissetmeye başladım
Hareketle alakası olduğuna eminmiyiz
Ben de işteyken sürekli oturmak zorunda kalıyorum taaa öğlen 12’de kalkıyorum bebek asla hareket etmiyor hatta ben dürtüyorum kalk diye

Benim bugün işteyken hiç yumuşamadı karnım hep yamuk yumukdu gergindi sayamadım saymak mı lazım eve gelince hareket hissetmeye başladım
Hareketle alakası olduğuna eminmiyiz
Benimki ne zaman hareketlense 5 dakika olmadan kasılma oluyor

Kızlar bu kasılmaları çok erken yaşamaya başladım ben. Gün içinde 15- 20 kez bile olduğu oluyor. Ama rahim ağzıni açmadıği ve ağrı sancıyla birlikte Gelmediği sürece sıkıntı olmuyor. Bende hiç açıklıga vs sebep olmadı. Rahîm ağzı uzunluğu hatta 42 mm ölçüldü pazartesi kontrolde.

Ben de işteyken sürekli oturmak zorunda kalıyorum taaa öğlen 12’de kalkıyorum bebek asla hareket etmiyor hatta ben dürtüyorum kalk diye
Bende memurum 8-5 oturuyorum doğru düzgün hareket olmuyor işte hep taş gibi karnım bazen rahatsız da ediyor beni o sertlik
Ne bilim amaaannn
Benimki ne zaman hareketlense 5 dakika olmadan kasılma oluyor
Yarın daha dikkat etcem bakalım sayabilirsem saymaya çalışcam

Ultrasonda mı ölçülüyor o
Geçen sordum çatı muayenesinde bakcam falan dedi
Ya ölçmüyor ya da normal olduğu için bana söylemiyor

Ultrasonda mı ölçülüyor o
Geçen sordum çatı muayenesinde bakcam falan dedi
Ya ölçmüyor ya da normal olduğu için bana söylemiyor
Evet ultrasonda ölçülüyor canım. En doğru veriyi vajinal olarak ölçülünce veriliyor. Ama karından da ölçülüyor.

kızlar bu bebek kıyafetlerini hangi programda yıkadınız bende allergy plus & baby diye program var nerdeyse 2 saate yakın yıkıyor sizde 2 saat yıkadınız
Bende allergy plusta yıkayacağım 30 derecede yıkamayı düşünüyorum 2saat 30 dk sürüyo birde kıyafetlerinde battaniyelerinde yani teniyle temas edeceği şeyleri ekstra durulama yapacağım

Kasılma olduğunu anlıyodum ama o şişliği bebeğin sırtı sanıyordum ben bebek gerneşiyo gibi hareket edince acıdan kasılıyor sanıyodum öyle olduğu zaman biraz nefesim daralıyo gibi oluyodu ama bebek gerneşiyo falan sanıyodum kasılma buysa sorun yok çekilir

Seninki de baş aşağı pozisyonda mı? Benim randevum 3 ekimde günümü bekliyorum aksi bir durum olmazsa
Evet baş aşağıymış cuma günü kontrolde sordum başı nerde dedim doğum yoluna girmiş dedi doktorum bi dahaki kontrol günü söylemedi yine 4 hafta sonra gideceğim heralde yada dayanamazsam 2 hafta sonra giderim galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…