Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    156
Kızlar yeme içme durumunuz nasıl,
Ben bulantılardan dolayı pek birşey yiyip içemiyorum,
Çocuk içerde aç kaldı
Herşeyden midem bulanıyor iştahla yedigim hiç birşey yok

Dayandigimi kim soyledi neler kuruyorm. Kafamda bi bilsennn icimdrn gecmiyo degil acile. Gidip. Biraz agrim var diyip bebise baktirmak

Ben yurtdışındayım,
Burda sistem biraz farklı ilerliyor sanırım.
Doktorum kalp dinleme cihazının aşırı ısı verdigini ve bebeklerin bunu çok sevmedigini söyledi 12 yada 13. Haftada dinliyebilicez.
Ay oda zor insan. Neler neler dusunur o vakte kadar neyse yaicak bisi yok ozaman allah bol sabirli gunler versin. Insallah size

Çok iyi anlıyorum inan benim de ilk gebeliğim tüp bebek tedavisi ile oldu o bekleyiş ne demek iyi bilirim
Sizde belirtiler var mi? Bende hic belirti yok.fena korku sardi icimi.endiseliyim..
Betam 1380 adetim 4 gun gectignde yapmistim..
Kalbi duran bebeklerin anneleri yine boyle belirtisiz bir hamilelik mi gecirdiler acaba.?

Bide ben 6+4 te gittim. Yolk saci gordum bebis olusuo dedi ama kalp atisi. Kaldi iste stresli stresli bayram gecir simdi hic olurmu yaa

Sizde belirtiler var mi? Bende hic belirti yok.fena korku sardi icimi.endiseliyim..
Kalbi duran bebeklerin anneleri yine boyle belirtisiz bir hamilelik mi gecirdiler acaba.?
Aksine benim 3 ay önce kalbi durdu belirtiler devam ediyordu mide bulantısı her şey bir gram leke yoktu ultrasonda anlaşıldı. Şuanda tam tersi ultrasonda her şey yolunda ama lekeler var garip

Böyle düşünmeyin. Her bebek ve her kadın farklıdır. Kendinize de bebeğe de stres yüklemeyin Benim bebeğimin tam olarak kaç gün önce kalbinin durduğu belirsiz cuma günü atıyordu. 2 gün önce kalbi durdu diyelim bugün bile göğüslerim ağrıyor, ucu dokunulmayacak kadar acıyor. Aslında belirtilerim devam ediyor. Gerçekten belirtili bir hamilelik geçirdim en başından bu yana.

Cok uzgunum, rabbim en kisa zamanda boslugunuzu doldursun..

Aksine benim 3 ay önce kalbi durdu belirtiler devam ediyordu mide bulantısı her şey bir gram leke yoktu ultrasonda anlaşıldı. Şuanda tam tersi ultrasonda her şey yolunda ama lekeler var garip
Allahim bu kalp atisi durmasi cokk uzucu bi olay. Zira kalp atisi duyayim rahatlayacagim diyordum hep. Ama oyle olmuyormus.

Hayır belirti olmaması tıpkı olması gibi çok normal . . Benim iki kaybım var. Birinde belirtim yoktu birinde vardı ikisinin de kalbi durdu. Şuan hiç belirtim yok . Bebek sağlıklıydı. Öyle düşünme belirti olmaması demek depoların dolu vücudunun hormonlarla baş ediyor demek

Alahimm sen buyuksun.tsekkur ederim.. ben 13 yildir ilk defa hamile kaliyorum. Enson yaptigim tup bebekte 4 embriyomda genetikten saglam gelmedi. Kromozom sorunu vardi.bu beni daha cok endiselendiriyor. Bu tur bebeklerin sanirim kalbi duruyo diye okudum bir yorumda. Ama tabiki rabbim buyuktur kismetimde varsa gelecektir..

Ben henuz yeni ogrendim hamileligimi. Beta 1380 insallah saglikla ilerler . Kucagimiza aliriz bebeklerimizi hepimiz.
2. Betayı ne zaman yaptıracaksınız sağlıklı artış var mı önce ona bakın ama kendinizi asla strese sokmayın bende keseyi gördüm kalp atışı bayramdan sonraya kaldı kayınvalidemden dolayı dün eşimle çok büyük kavga ettik sonra dedim ki kendi kendime bunu kendine de bebeğine de yapma çünkü onu uzun zamandır istiyordum Rabbim nasip etti inşallah sağlıkla kolaylıkla kucağımıza almak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…