Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Günaydın, bende 7. Haftadayım bende de mide bulantısı, halsizlik vs yok. Çalışıyorum çok şükür bir sorun da yaşamıyorum şimdilik. Bünyeden bünyeye değişiklik gösterebilir diye düşünüyorum.

Canım ben kalp atışını duydum ama bebeğim geriden geliyor. 3 ay önce bir kaybım var gelişmediği için. Dün doktor seda bu da gelişmemiş dediğinde içimde kopan fırtınaları az çok anlarsın. Yumurtladığım günü biliyorum sonrasında beraberlik olmadı eminim o gün gebe kaldığıma. Ben doktoruma ama pazartesi kalp atışını duydum dedim duyman bebeğin sağlıklı olduğu anlamına gelmez dedi. sata göre 8 haftalık benim hesabıma göre 7 haftalık olması gerek ama ultrason görüntüsüne göre 6 haftalık bebek. Sonra doktor sat tarihimi filan değiştirdi ama Kafam çok karışık. Az çok aynı durumdayız. İnşallah bebişlerimiz sağlıklı ve iyilerdir. Güzel haberlerini almamız dileğiyle

Gunaydn canm benzer durumlardayiz mide bulantısı çok yok şükür ama mod düşüklüğü halsizlik özellikle akşamları bendede var duşa girmek bile zor geliyor eşim tv bakıyor çoğunluk tek takılıyor geçecek bu günler 8+3 ben vucudun alisma süreci diyelim birde illaki bir korku endişe halide oluyor arada nasıl olacak vs diye bebeğimiz iyi olsun biz iyi olalımda herey hallolur

Bebişimin kalp atışları çok yavaş 90 altında düzelmesini bekliyoruz
inşallah en kısa zamansa düzelir canım dua edeceğim benimkide ilk dinleyşimizde biraz yavaş ama büyüdükce hızlanacak dedi doktor cok kısa dinletti yavaşlığını bile anlayamadım bilmiyorum :/

ay kesinlikle bebşim için dayanırım o konuda sıkıntı yok ama kendi kendime acaba bu kadar olması normalmi yoksa cidden artık nazmı yapıyoru yoksa piskolojikmi anlamyamamaya başladım kötü hissediyorum kendimi

ah ne güzel :) bende çalışıyorum ve çalışmak zulüm oluyor resmen çok şanslısınız

ay insallah canım ilk 3 ay felan diyorlardı cidden 2 haftaya azalırmı canım sahiden

Canm seni o kadar iyi anlıyorum ki dil söylüyor bebişim içn katlanırım diyorsun ama bir tataftanda kendini sorguluyorsun bir benmi böyleyim bütün hamileler mi böyle hele akşamlar başka birine dönüşüyorum mutsuz halsiz ...

evet evet kesinlikleee ben bile bu halimden sıkıldım çevremdekiler sürekli arıyor nasıloldun kötüyüm yine kötüyüm kötüyüm demekten sıkıldım iyi hisssetmek istiyorum vallahi ne hevesimi ne heyecanımı yaşayamıyorum bebeğim için hasta gibi dolaşıyorum

Merhaba benim de lekelenme şikayetim oldu iki hafta önce daha önce bir kaybım var endişelendim çok doktor progestan hap ve iğne verdi iğneyi bir defalık yaptırdım. Benim öinik bir kanama alanım var kesenin üstünde dışında geçen salı kontrole gittim bu arada ilaçlardan sonra tekrar lekelenme olmadı işe gitmedim iki hafta şimdi de tatildeyiz hala çok kendimi yormuyorum. Geçen haftaki kontrolde kanama alanı geçmemişti bebek sağlıklıydı hatta 8+3 olması gerekirken 9 görünüyordu gelişimi iyiydi ama endişem devam ediyor kasıklarımda agrı oluyor salı tekrar çağırdı bayram öncesinde tekrar gidicem.

Evet düşük tehlikesi demekmiş lekelenmen hangi renkti kaç gün sürdü canım

Canım sen en azından kendi halinde takılıyorsun hiç canını sıkma, benim eşimde işlerde mecbur yardım ediyor. Birde bana hamilelikte bir sinir yüklendi eşimden gözüküyorlar sürekli, eşim hayırla bi kasım gelseydi diye dua ediyor hergün ama bende 2. Trimesterda herşey biraz daha yoluna girer diye düşünüyorum. Şuan anlamasakta vücutta ciddi şeyler oluyor

Kasıklarda ağrı olması beni açıkcası sevindiriyor ya tabi ciddi boyutta olmadıkça. İçeride bazı çalışmalar olduğunu gösteriyor yani

Evet düşük tehlikesi demekmiş lekelenmen hangi renkti kaç gün sürdü canım
Benim bir gün oldu, hemen ertesi gün doktora gittim ilaç başladık başka olmadı. Açık kahve rengiydi. Daha önceki düşüğümde de lekelenme oldu önce o lekelenme çamur gibiydi daha çok koyu kahve. Çok şükür bebeğim sağlıklı bir sürü bu durumda olan var endişelenmemeye elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İlaçlarımı alıyorum kendimi yormuyorum. Doğacaksa insanlar neler yapıyor dünyaya geliyor bu dünyada yiyecek ekmeği yoksa biz ne kadar çabalasak boş. Sen de endişelenme kanama alanın yokmuş bu avantaj bence agrı oluyor mu sende bende tek taraflı adet sancısı gibi agrı da eşlik ediyor

Kasıklarda ağrı olması beni açıkcası sevindiriyor ya tabi ciddi boyutta olmadıkça. İçeride bazı çalışmalar olduğunu gösteriyor yani
Doğru aslında doktor da aynı şeyi söyledi vücudunun alışık olmadığı bir durum rahim büyüyor ağrın olması doğal dedi ama tek taraflı olmadı endişelendiriyor beni. Her hafta doktordayım doktor benden bıktı artık şuanda salıyı iple çekiyorum

Benim de çamur gibi 4 gündür devam ediyor sizin düşüğünüz akıntıdan kaç gün sonra oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…