Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Doğru aslında doktor da aynı şeyi söyledi vücudunun alışık olmadığı bir durum rahim büyüyor ağrın olması doğal dedi ama tek taraflı olmadı endişelendiriyor beni. Her hafta doktordayım 😅😬 doktor benden bıktı artık şuanda salıyı iple çekiyorum
Bendede hem tamamen hem tek taraflı oluyor. Bende öyleyim hareketleri hissedene kadar öyle devam edecek gibi 😅

evet evet kesinlikleee ben bile bu halimden sıkıldım çevremdekiler sürekli arıyor nasıloldun kötüyüm yine kötüyüm kötüyüm demekten sıkıldım iyi hisssetmek istiyorum vallahi ne hevesimi ne heyecanımı yaşayamıyorum bebeğim için hasta gibi dolaşıyorum :KK43:
Hamile bir arkdşm ilk 3 ay patates gibi oluyorsun demişti sanirm oyle ☺️ iyi olacak herşey Allahın izniyle canim🙏

Benim de çamur gibi 4 gündür devam ediyor sizin düşüğünüz akıntıdan kaç gün sonra oldu acaba
Bayram girmeden tekrar başka bir doktora da görün için rahatlasın benim çamur gibi lekelenme akşamında soğuk soğuk terleme karın agrısı oldu gece çok uyuyamadım ertesi gün doktora gittiğimizde kesenin bozulduğunu kalbinin durduruğunu öğrendim. Kürtaj yerine kendisinin düşmesini bekleyelim dedi zaten eve dönünce kanamam başladı çok yoğun kanama oldu o gün o da bir gün sürdü yoğun kanama.
Endişelenme senin durumun farklı bebek iyi demiş doktor kalp atışı var ama yine de farklı bir doktora da görün iğne vuruldun mu progestan?

Canım sen en azından kendi halinde takılıyorsun hiç canını sıkma, benim eşimde işlerde mecbur yardım ediyor. Birde bana hamilelikte bir sinir yüklendi eşimden gözüküyorlar sürekli, eşim hayırla bi kasım gelseydi diye dua ediyor hergün 😅ama bende 2. Trimesterda herşey biraz daha yoluna girer diye düşünüyorum. Şuan anlamasakta vücutta ciddi şeyler oluyor
evet ya umarım en kısa zaamanda eski halimize bir nebze olsun döneriblirz :KK70:

Bayram girmeden tekrar başka bir doktora da görün için rahatlasın benim çamur gibi lekelenme akşamında soğuk soğuk terleme karın agrısı oldu gece çok uyuyamadım ertesi gün doktora gittiğimizde kesenin bozulduğunu kalbinin durduruğunu öğrendim. Kürtaj yerine kendisinin düşmesini bekleyelim dedi zaten eve dönünce kanamam başladı çok yoğun kanama oldu o gün o da bir gün sürdü yoğun kanama.
Endişelenme senin durumun farklı bebek iyi demiş doktor kalp atışı var ama yine de farklı bir doktora da görün iğne vuruldun mu progestan?
Ben 3 taneye gittim ilaç verdi ultrasonda her şey yolunda uyuşmazlık iğnesi vurdular 4 gündür kahve akıntı var daha dün 2 dra gittim her şey iyi ama dinlen düşük tehlikesi dediler

Ben 3 taneye gittim ilaç verdi ultrasonda her şey yolunda uyuşmazlık iğnesi vurdular 4 gündür kahve akıntı var daha dün 2 dra gittim her şey iyi ama dinlen düşük tehlikesi dediler
Hiç endişelenme bol bol yat dinlen 🌸 geçer dediğim gibi pek çok kişi aynı durumu yaşıyor, sen hatta avantajlısın kanama alanın yok. Ama bu süreçte geçesiye kadar kendini yormamak önemli

Ben ihtimallere dayanamıyorum çünkü kesinlik istiyorum 🫠 ilkinde 1/350 çıkmıştı

Dr bir odada 350 gebe olsun biri dönem sendromlu bebek taşıypr bu sen de olabilirsin diğer 349 kişiden biri de olabilir demişti. Ben dayanamam buna dedim. O da fetal önerdi. Ne varsa bileyim yani aylarca onu kafamda kurmak istemiyorum. Şimdi hiç 2 li falan uğraşmadan direkt bunu istiyorum o yüzden
Fetal dene %100 değil çünkü kesin tanı testi değil.bende kızımda yaptırdım çünkü 1:50 down 1:70 Edwards sendromu riski çıkmıştı yani oldukça yüksekti o yüzden yaptirdjm. Siz bilirsiniz tabi ama bana direk fetal DNA gereksiz geliyor ☺️

Canım ben kalp atışını duydum ama bebeğim geriden geliyor. 3 ay önce bir kaybım var gelişmediği için. Dün doktor seda bu da gelişmemiş dediğinde içimde kopan fırtınaları az çok anlarsın. Yumurtladığım günü biliyorum sonrasında beraberlik olmadı eminim o gün gebe kaldığıma. Ben doktoruma ama pazartesi kalp atışını duydum dedim duyman bebeğin sağlıklı olduğu anlamına gelmez dedi. sata göre 8 haftalık benim hesabıma göre 7 haftalık olması gerek ama ultrason görüntüsüne göre 6 haftalık bebek. Sonra doktor sat tarihimi filan değiştirdi ama Kafam çok karışık. Az çok aynı durumdayız. İnşallah bebişlerimiz sağlıklı ve iyilerdir. Güzel haberlerini almamız dileğiyle
Beta yuksek baslsmsdiysa hrp bi sikinti cikio sanirim benim adeti bir gun gectiginde 73 du ama hep duzenli yukseldi ama daha yrni olusuo dedi son kontrolde iliski tarihi belli neden yeni olusuo anlayamiyorum bu korku doguma kadar gider heralde gebelik devam etsede assinda dr a gore hrrsey normal ama bana gore icim hic oyle demiyor insallah guzel habrrler aliriz taaaa bayramdan sonra

Kese yolk saç gözükmüş . Embriyo oluşuyor demiş. Boşuna takıyorsunuz kafaya. Bazen dölenme de sperm 4/5 gün hayatta kalabiliyormuş. Bahsettiniz gün de yaklaşık 1 hafta yani aslında çok normal boşuna kendinizi strese sokuyorsunuz
Cnm. Bunu bende dusundum zatrn bu sekilde olmasindan baska ihtimsl kalmiyo zaten yoksa bukadar dusuk. Betayla baslamazdi heralde diyorum cok tskr ederm

Cnm. Bunu bende dusundum zatrn bu sekilde olmasindan baska ihtimsl kalmiyo zaten yoksa bukadar dusuk. Betayla baslamazdi heralde diyorum cok tskr ederm
Hiç moral bozma canım benim iyi düşün . Senin minik nazlı minyon olacak öyle düşün. Panik olmak karamsar olmak kötü hissetmek o kadar normal ki 🫣 doktor iyi dese de biz takacak birşey buluyoruz 🤣 içini ferah tut canım anne adayım 💜

Sen bu bayram önümüzdeki 10 gün kendini yorma Mervem ♥️ dinlen bol bol dinlen 🥰 herşey iyi olacak. Riske atma 1 kilo bile kaldırma şu 10 gün gerekirse hiçbirşey yapma 😅💜

X