Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bendede hem tamamen hem tek taraflı oluyor. Bende öyleyim hareketleri hissedene kadar öyle devam edecek gibi

Hamile bir arkdşm ilk 3 ay patates gibi oluyorsun demişti sanirm oyle iyi olacak herşey Allahın izniyle canim

Benim de çamur gibi 4 gündür devam ediyor sizin düşüğünüz akıntıdan kaç gün sonra oldu acaba
Bayram girmeden tekrar başka bir doktora da görün için rahatlasın benim çamur gibi lekelenme akşamında soğuk soğuk terleme karın agrısı oldu gece çok uyuyamadım ertesi gün doktora gittiğimizde kesenin bozulduğunu kalbinin durduruğunu öğrendim. Kürtaj yerine kendisinin düşmesini bekleyelim dedi zaten eve dönünce kanamam başladı çok yoğun kanama oldu o gün o da bir gün sürdü yoğun kanama.
Endişelenme senin durumun farklı bebek iyi demiş doktor kalp atışı var ama yine de farklı bir doktora da görün iğne vuruldun mu progestan?

evet ya umarım en kısa zaamanda eski halimize bir nebze olsun döneriblirz

Ben 3 taneye gittim ilaç verdi ultrasonda her şey yolunda uyuşmazlık iğnesi vurdular 4 gündür kahve akıntı var daha dün 2 dra gittim her şey iyi ama dinlen düşük tehlikesi dediler

Ben 3 taneye gittim ilaç verdi ultrasonda her şey yolunda uyuşmazlık iğnesi vurdular 4 gündür kahve akıntı var daha dün 2 dra gittim her şey iyi ama dinlen düşük tehlikesi dediler
Hiç endişelenme bol bol yat dinlen geçer dediğim gibi pek çok kişi aynı durumu yaşıyor, sen hatta avantajlısın kanama alanın yok. Ama bu süreçte geçesiye kadar kendini yormamak önemli

Fetal dene %100 değil çünkü kesin tanı testi değil.bende kızımda yaptırdım çünkü 1:50 down 1:70 Edwards sendromu riski çıkmıştı yani oldukça yüksekti o yüzden yaptirdjm. Siz bilirsiniz tabi ama bana direk fetal DNA gereksiz geliyor

Beta yuksek baslsmsdiysa hrp bi sikinti cikio sanirim benim adeti bir gun gectiginde 73 du ama hep duzenli yukseldi ama daha yrni olusuo dedi son kontrolde iliski tarihi belli neden yeni olusuo anlayamiyorum bu korku doguma kadar gider heralde gebelik devam etsede assinda dr a gore hrrsey normal ama bana gore icim hic oyle demiyor insallah guzel habrrler aliriz taaaa bayramdan sonra

Cnm. Bunu bende dusundum zatrn bu sekilde olmasindan baska ihtimsl kalmiyo zaten yoksa bukadar dusuk. Betayla baslamazdi heralde diyorum cok tskr ederm

Cnm. Bunu bende dusundum zatrn bu sekilde olmasindan baska ihtimsl kalmiyo zaten yoksa bukadar dusuk. Betayla baslamazdi heralde diyorum cok tskr ederm
Hiç moral bozma canım benim iyi düşün . Senin minik nazlı minyon olacak öyle düşün. Panik olmak karamsar olmak kötü hissetmek o kadar normal ki doktor iyi dese de biz takacak birşey buluyoruz içini ferah tut canım anne adayım

Sen bu bayram önümüzdeki 10 gün kendini yorma Mervem dinlen bol bol dinlen herşey iyi olacak. Riske atma 1 kilo bile kaldırma şu 10 gün gerekirse hiçbirşey yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…