Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Olumlu dusun, dinlen, geçer inşallah çünkü gerçekten huzursuz ediyor insani

Herkes kalp atisini gormus duymus bi ben goremedim yaa sata gore 6+4 iken gittim yolk sacini gorduk embriyo olusuyo dedi ama ultrasonda 5+3 gorundu basindan beri degerler hep geriden geldi simdi ultrasondan bir hafta geriden geliyo takma kafana gec dollenmedir diyo ama gec dollenme olmadina kimseyi ikna edemiyorum iliski yumurtlamadan bir yada iki gun oncesiydi baska olmadiki offf

Günaydın . Doktorunuz ne diyor bu konu ile ilgili?

Kese yolk saç gözükmüş . Embriyo oluşuyor demiş. Boşuna takıyorsunuz kafaya. Bazen dölenme de sperm 4/5 gün hayatta kalabiliyormuş. Bahsettiniz gün de yaklaşık 1 hafta yani aslında çok normal boşuna kendinizi strese sokuyorsunuz

Eklentiler

• IMG_7196.jpeg
    129,2 KB · Görüntüleme: 22
1 hafta geç veya geriden gelmesi bence hiçbir problem teşkil etmiyor. Bir hafta daha bekle canım. Bence sorun olsaydı doktorun söylerdi

Kızlar günaydın artık kendimi çok anormal hissetmeye başladım sabahları mide bulantıısndan kıvranıyorum prilam içiyorum azalttı ama geçirmiyorrr akşamlarıda hafif hafif bulantı oluyo ama aşırı halsizlik sanki hasta olursun da canın hiç bişey istemez tadın olmaz ööyyle yatarsın ya aynı o şekil depresyonda gibi sadece yaıtyorum hiç bir işe elim gitmiyor halim olmuyor duşa bile zor giriyorum bugün halam bütün aileyi iftra çağırdı gidip sosyalleşmek ve hepimiz bir aradayken bebek haberini vermek istiyorum ama bu şekilde nasıl gidiceğimi bilmiyorum eşiminde artık bu halimden sıkıldığını hissediyorum sizlerde durum nasıl (7.haftadayım)

Günaydın canım. Mide bulantısı eminim ki çok iğrenç bir şeydir. İlaca ek olarak ne yapabiliriz diye doktoruna danışsan nasıl olur? Biraz da temiz hava almanı öneririm. Halanlara da mental olarak iyiysen kesinlikle git iyi gelebilir sana sevdiğin kişileri görmen ama değilsen de söyle hastayım halacım diye Eşin de sıkılmaz niye sıkılsın ortak bir şeyinizi taşıyorsun karnında.

Benim hiç bulantım yok Hamileliğim biraz tuhaf gittiği için bakalım düzene girdiği zaman neler yaşayacağım görücez ben de 7+2 deyim

canım bilmiyorum ki hayatımız biranda değişti hareketli neşeli bir hayatımız vardı evden dışarı çıkmak istemezdik brilikte çok eğlenirdik 3 haftadır tüm ev işleri ona kaldı yemek temizlik ütü vs. erkenden uyuyorum tek başına oturuyor cinselliğedee ara verdik yani böyle bi uzaklaşmak zorunda kaldık ya tereddütteyim o yüzden

Bende halamlara gitmenin iyi gleceğini düsünüyorum ama 1 saatlik bir mesafe gidicez ve arabanın mide bulantımı artırmasından korkuyorum hiç halim yok çok saçma sapan bi durumdayım

Kuşum sana zarar verecek ruh halini bozacak her düşünceden acilen uzaklaş. Sen 9 ay boyunca böyle olacak değilsin ki. Vücudun hamileliğe alışmaya çalışıyor. Elbet geçecek bu erkenden uyuma isteklerin, mide bulantıların, halsizliğin. Siz karı kocasınız her şey ortaktır sen şu an rahatsızsın o yapacak tabii ki… Hayat arkadaşı olmak böyle bir şey. O bebek ikinizin üzülme her şey düzelir. şöyle minnoş bir şey gelecek

saol canım insallah en kısa zamanda herşey yoluna girer
Benim hiç bulantım yok Hamileliğim biraz tuhaf gittiği için bakalım düzene girdiği zaman neler yaşayacağım görücez ben de 7+2 deyim
neden tuhaf gidiyor canım

Sakin ol sadece hamilesin canım biraz ağır hamilelik seninkisi. Dayan nasipse 2 haftaya azalacak herşey. Eşinin anlayışlı olması lazım gerekirse birkaç video izlettir anlaması için . Sosyalleşmek çok mantıklı birde unutma forumdaki birçok kadın aynı senin gibi malum içimizde hormonlar halay çekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…