Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Canım dünden beri seni merak ediyordum okuyup durdum. İnşallah küçük pırpırını sağlıkla kucağına alırsın. Bu mübarek günde Rabbim hepimizin duasını kabul etsin. Annelik daha doğurmadan bile ne zormuş. Sağlıkla kucağımıza alıp güzelce büyütmek hepimize nasip olsun inşallah.
Oyy canımmmm çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun. Amiiiin inşallahh rabbim kabul etsin dualarımızı. Bekliyoruz öyle bir umut dua ederek karnımı severek inşallah toparlayacak inanıyorum 🙏🏼 Dimiiiiii annelik gerçekten mükemmel bir o kadar da zormuş 🥹

Lütfen böyle şeylerle canını sıkma, hiçbirimiz sıkmayalım. Göğüs hassasiyeti dışında hiçbir belirtim yoktu benimde mide bulantım hiç olmadı. 7 haftalık bebeğim 2 ayrı doktora gittim ikisi de gülüp ne alakaymış dedi. Bebeğim çok şükür gayet sağlıklı. Sende aksini düşünme hiç
Çok sağolun bana bu konuda destek olduğunuz hepiniz ilk bebek olunca tedirgin oluyorum ister istemez

Kızlar bende bir şey soracağım ilk günden progestan kıllanıyorum doktor 10 gün sonra birak dedi ama ben korkuyorum ilk günden kulkanıp bırakacak olan var mı
bn hala kullaniyorum canım aksi bi durum yok kimisi 9.aya kdr kullaniyor bnde ağizdan aşiyorm iki hafta sonra doktora gidicem düşün risk yok şuan ama hala devam ediyorm

Çatlak kremiyle ilgili tavsiyeler verebilir misiniz ☺️
Ben zeytinyağı kullanmaya başladım hamileliğimi öğrendiğim zaman. Hâlâ zeytinyağı sürmeye devam ediyorum, ayrıca Weleda nın ürünlerinden aldım onları kullanıyorum. Ama zeytinyağı doğal nemlendirme sağladığı için doktorum yeterli olur demişti

Ben zeytinyağı kullanmaya başladım hamileliğimi öğrendiğim zaman. Hâlâ zeytinyağı sürmeye devam ediyorum, ayrıca Weleda nın ürünlerinden aldım onları kullanıyorum. Ama zeytinyağı doğal nemlendirme sağladığı için doktorum yeterli olur demişti
Teşekkür ederim ☺️♥️

Kızlar özele gittim dr her şey yolunda dedi kalp atışı dk 125 gelişim kese iyi kahverengi akıntı düşük tehlikesi dedi istirahat et dedi 🤲💜
Benim de bugün 3. gündü kahverengi akıntıda, Dr istirahat demişti bana da ama pek üstünde de durmamisti, düşük riski falan demedi ama ben huzursuz oldum ya kanamaya dönerse diye, 2 gündür işe gitmedim doğru düzgün iş de yapmadım bu akşama kadar, genelde yatıp dinlendim şimdi geçti gibi sanki.

Benim de bugün 3. gündü kahverengi akıntıda, Dr istirahat demişti bana da ama pek üstünde de durmamisti, düşük riski falan demedi ama ben huzursuz oldum ya kanamaya dönerse diye, 2 gündür işe gitmedim doğru düzgün iş de yapmadım bu akşama kadar, genelde yatıp dinlendim şimdi geçti gibi sanki.
Bana düşük riski istirahat progestan verdi her an her şey olabilir dikkatli ol bende çalışıyorum bayram tatili diye bir şey yapmadı devam ederse rapor yazacam işe gitme sakın dedi size nasıl normal karşıladı bir de ultrasonda her şey normal kalp atışı 125 büyüklük hafta ile uyumlu ama akıntı yüzünden 2 tane opr dr da yat dedi

Kızlar kahverengi akıntısı olan yok mu 3 gündür devam ediyor az az günde 2 3 defa geliyor 2 tane dr da düşük riski çok kötü dedi yaşayan var mı ultrasonda her şey yolunda kalp atışı gelişim normal.

Bana düşük riski istirahat progestan verdi her an her şey olabilir dikkatli ol bende çalışıyorum bayram tatili diye bir şey yapmadı devam ederse rapor yazacam işe gitme sakın dedi size nasıl normal karşıladı bir de ultrasonda her şey normal kalp atışı 125 büyüklük hafta ile uyumlu ama akıntı yüzünden 2 tane opr dr da yat dedi
Bana rapor bile yazmadı, hem de prof ve çok tecrübeli, ben de şaşırdım, içim yine de rahat etmeyince sağlık ocağından rapor aldım ben

Bana rapor bile yazmadı, hem de prof ve çok tecrübeli, ben de şaşırdım, içim yine de rahat etmeyince sağlık ocağından rapor aldım ben
Bana buranın en iyi doktoru düşük riski dedi özelde yatacaksın dedi rapor yazarım devam ederse dedi 10 dakika sonra bile düşebilir dedi diğeri de bana neden bu kadar olumsz konuştular kaçsınz 6+5 im ben kanama alanı yok ultrasonda herşey yolunda anlamdım

Bana buranın en iyi doktoru düşük riski dedi özelde yatacaksın dedi rapor yazarım devam ederse dedi 10 dakika sonra bile düşebilir dedi diğeri de bana neden bu kadar olumsz konuştular kaçsınz 6+5 im ben kanama alanı yok ultrasonda herşey yolunda anlamdım
Ben kahverengi akıntım başladığı gün 6+5 tim, bugün 7+0 im, lekelenmede üçüncü günüm ve geçti gibi nerdeyse. Bilemedim kesenin yerleşim yeriyle alakalı falan olabilir belki, bana yerleşim yeri iyi demişti, mutlaka doktorunuzu dinleyin bol su ve istirahat çok önemli, bir de mümkünse sol yanınıza dönerek yatın, o şekilde bebeğe daha iyi kan gidip daha iyi besleniyormus.

Ben kahverengi akıntım başladığı gün 6+5 tim, bugün 7+0 im, lekelenmede üçüncü günüm ve geçti gibi nerdeyse. Bilemedim kesenin yerleşim yeriyle alakalı falan olabilir belki, bana yerleşim yeri iyi demişti, mutlaka doktorunuzu dinleyin bol su ve istirahat çok önemli, bir de mümkünse sol yanınıza dönerek yatın, o şekilde bebeğe daha iyi kan gidip daha iyi besleniyormus.
Benim de her şey yolunda ultrasonda sadece kahverengi akıntı için öyle dediler

Kalp atışı çok iyi elhamdülillah kese iyi dedi yerleşim her şey iyi ama kahverengi akıntı eşittir düşük diyolar

Benim de her şey yolunda ultrasonda sadece kahverengi akıntı için öyle dediler
O zaman doktorunuz temkinli olmak adına öyle demiştir, ben de temkinli olmak adına 2 gün hep yattım dinlendim, kanamaya falan cevirirse diye korktum, dinlenince geçti cok şükür. Sizin de geçer inşallah, kaç gündür var yeni mi başladı?

O zaman doktorunuz temkinli olmak adına öyle demiştir, ben de temkinli olmak adına 2 gün hep yattım dinlendim, kanamaya falan cevirirse diye korktum, dinlenince geçti cok şükür. Sizin de geçer inşallah, kaç gündür var yeni mi başladı?
Bugün 3.gün ilk gün aşırı geldi koştum acile her şey yolunda gene tam bitti dedim az önce geldi belki de temkinli davranıyorlar kaybım var diye ben sana rapor yazacam mutlaka gel işe gitme bile dedi oysa normalde rapor yazmıyorlar

X