Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
inşallah bebegin sana sımsıkı tutunacak buna inan. cok şükür atıyormuş inşallah sağlıklı devam edecek cok üzme kendini bebegin hisseder🙏🏻😔
Çarşamba gününden bu yana ölecek diye çok üzdüm kendimi çok ağladım bu gece de kalbinin durduğunu gördüm bilinçaltının kötülüğü işte… çok korka korka gittim doktora. Rabbim bağışlasın çok zor süreçlerden geçerek hamile kaldım rabbim korusun 😔🙏🏼

Çarşamba gününden bu yana ölecek diye çok üzdüm kendimi çok ağladım bu gece de kalbinin durduğunu gördüm bilinçaltının kötülüğü işte… çok korka korka gittim doktora. Rabbim bağışlasın çok zor süreçlerden geçerek hamile kaldım rabbim korusun 😔🙏🏼
ah canım benim seni cok iyi anlıyorum ben de 2.tüp bebekle hamile kaldım. bizim için mucize o yüzden hep bişey olacak gibi korkuyoruz.ama hamile kalmak da zor geliyordu inanmıyorduk ama bak oldu büyüdü kalp atışı bile oldu inşallah sana sımsıkı tutunacak annesi zamana bırak kendini oyalacak bir şeyler yap 🙏🏻

ah canım benim seni cok iyi anlıyorum ben de 2.tüp bebekle hamile kaldım. bizim için mucize o yüzden hep bişey olacak gibi korkuyoruz.ama hamile kalmak da zor geliyordu inanmıyorduk ama bak oldu büyüdü kalp atışı bile oldu inşallah sana sımsıkı tutunacak annesi zamana bırak kendini oyalacak bir şeyler yap 🙏🏻
Ah canım o kadar haklısın kiiii ❤️ Mucize gibi olmaz mı rabbim ol dedi de oldu nasip etti tedavilerin pozitif olmasını. En umutsuz olduğum artık aşılamayla olmayacak tüp bebek deneriz dediğim zaman oldu çok şükür… Her şey çok iyiyken bir an da böyle oldu kalbi çok güçlüydü pır pırdı resmen. Ama inanıyorum düzeleceğine güveniyorum artık dayanıyor çünkü 😔🥹🥹🥹

Ah canım o kadar haklısın kiiii ❤️ Mucize gibi olmaz mı rabbim ol dedi de oldu nasip etti tedavilerin pozitif olmasını. En umutsuz olduğum artık aşılamayla olmayacak tüp bebek deneriz dediğim zaman oldu çok şükür… Her şey çok iyiyken bir an da böyle oldu kalbi çok güçlüydü pır pırdı resmen. Ama inanıyorum düzeleceğine güveniyorum artık dayanıyor çünkü 😔🥹🥹🥹
İnşallah her şey daha da iyi olacak , kalbini ferah tut canım <3

Kızzz belki de nazlı mı nazlı bir kızın olur. Doktor bana da ilk başta kalbi çok az ve yavaş demişti. Geçen kontrole gittim düzelmişti. Olabiliyor böyle bak bugün güzel bir gün dualarını eksik etme ♥️
Kuzum nazlı nazlıııııı pek nazlı annesini strese sokuyor minnoşum 🥹🥹🥹 inşallah düzelir bizimki de yaaaa radyoloji de minnoş 6 hafta 3 gün çıktı bugün de 7 mm olmuş daha. 7 hafta 1 gün hamilelik ama bebiş küçük gibi dahaaa

Kızlar selam. Doktordan çıktım şimdi. 8+1 din normalde geç döllenmeden dolayı doktor sat tarihimi 22 Şubat yaptı yeni sat'a göre 6+1 Çok iyi konuşmadı.i en başta gelişmemiş dedi Kalp atışı dakikada 109 olduğu için iyi rahatladım dedi. 3 hafta sonra yine gideceğim bebeklerimiz Allah'a emanet. Fakat bayramdan sonra başka Doktora da görünmeyi istiyorum

Kuzum nazlı nazlıııııı pek nazlı annesini strese sokuyor minnoşum 🥹🥹🥹 inşallah düzelir bizimki de yaaaa radyoloji de minnoş 6 hafta 3 gün çıktı bugün de 7 mm olmuş daha. 7 hafta 1 gün hamilelik ama bebiş küçük gibi dahaaa
Belki de minyon ve nazlı bir kızın olacak öyle düşün 🥰 hep güzel düşün . Doğunca da poposuna iki şaplak at. De anneni çok korkuttun sen diye 😅

Kızlar bende bir şey soracağım ilk günden progestan kıllanıyorum doktor 10 gün sonra birak dedi ama ben korkuyorum ilk günden kulkanıp bırakacak olan var mı

X