2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Aynı kaderi paylaşıyoruz hatta ben Eylül grubunu da takip ediyorum ama 35+6 olduğundan emin misin?
Belki de canım uygulamada sat’a göre 5 kasım gösteriyor cinsiyet erkek bakalım yarın öğrenince söylerim doktor ne kadar bekleyelim diyecek
Sat'a göre 5 kasım olsa benden 1 hafta geri olaman lazım benim sat 25 ocak. Bugün 35+4üz

SAT a göre Hamilelik+ progrmaı var ya o 24 kasım hesaplıyor ama doktorum 25 kasım hesaplıyor devlet öyle hesaplıyomuş gibi bişey dedi hamilelik + kullanan var mı

Doktor bana baştan beri yürü diyor benim üşengecliğim tavan bugün yarım saat yürüdüm ama eve geldim makarna yedim 3 de kendimi aç hissediyorum da

Doktor bana baştan beri yürü diyor benim üşengecliğim tavan bugün yarım saat yürüdüm ama eve geldim makarna yedim 3 de kendimi aç hissediyorum da
Ben de yürüdüm. Bugünlük tamamız yarın ya nasip

Kızlar bugün 31+5teyiz, muayenede kızım 44cm 2100 kg çıktı doktor 1 hafta ileride olduğunu söyledi. Tamam maşallah güzel gidiyor ama benim ilk gebeliğim normal doğum düşünüyordum, böyle önden giderse sezeryan ile alınma ihtimali mi olur ne diyorsunuz, gün alan arkadaşları görüyorum, böyle önden gidişatlı bebekler daha çok sezeryana mı yönlendiriliyor kızlar bi fikir verin

Kızlar öğleden beri geçmeyen ve şiddetlenen bel ağrım var kasıklarımda iğne batmaları oluyor ara ara bide karnım toplanıyor bi yerde 33+3 deyim yalancı kasılma mı yaşıyorum?

Kızlar öğleden beri geçmeyen ve şiddetlenen bel ağrım var kasıklarımda iğne batmaları oluyor ara ara bide karnım toplanıyor bi yerde 33+3 deyim yalancı kasılma mı yaşıyorum?
Aralıkları nasıl canım? Eğer yakınsa hastane bir nst çekinsen iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…