2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz desene

Şu 3 4 gündür sıkıntı yaşıyorum bende ondan önce çok şükür hiç sıkıntım olmadı normal hayatıma devam ettim ama artık devam edemiyorum 34+4 üm 36 ya kadar çalışırım diyordum ama çalışamicam gibi
Bu haftayı tamamlayınca düşüncem çalışıp çalışmamayı

Ay ben dün pazar hava güzel diye haydi yürüyelim dedim eşime . Yok anam yok benden geçmiş ki ben aktif spor yapan biriydim . İlk bulduğum kafeye zor attım kendimi
aaaa bu benn cumartesi denize gittik pazarda çocugu oyuncaklara götürdük ben tospa gibi arkadan arkadan yüreyemiyorum ayoll noldu bana 33.haftada bu kadar olur mu

Ben düşünmüyorum,doktorum sezeryan diyor, çünkü ikinci doğumum, ilki sezeryan idi,bunda da doktor cumartesi günü 39 a gir alayım dedi ondan dolayı 6 hafta kalmış oluyor
benimkide 38,5 da alırız dedi canım 2.benimde yok almasın kendi gelsin öyle olsun istedim ama abilmiyorum artık baya zorlanmaya başladım 33+1 oldum

süper bir etkinlik olur bence tabi yapabilirmiyiz ben sabah kalk çocugu okula bırak işe geliyorum kendi işim bu arada .akşamda okuldan al çık eve yemek yap oluyor hangi ara yapıcaz. birde yürüyüş normal doğum için daha iyi ben nasıl olsa sezeryan olcam diyom üşeniyorum

walla canım unuttuğun yok fazla fazla kıyafet almışsın bence.

Senin zaten aktif bir hayatın varmış canım. Ben de bugün ayrıldım izne. O yüzden hiç olmazsa yarım saat çıkarım yürüyüşe. Normal olur inşallah doğumum

Kizlar zaman daraliyor hastaneyw gittim kontrole 34 çiktik ekim sonu kasım başi bebişler gelmeye başlicak gruptan yazariz patir patir
Bende bugün 33+2. Tahmini doğum 18 Kasım gözüküyor . İlk gebelik normali bekleyelim dedi doktor herhangi bir sıkıntı olmazsa tabi . Sezeryan olacak olursa bile 39/40. Haftayı beklerim ben dedi. Ben bir rahatladım ya Ekim sonu doğum düşünürken kasım 2. Haftası beni bir rahatlattı tabi oğluşum erken gelmek isterse o ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…