2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kesinlikle öyle her yeni aşamada farklı heyecanlar ve beklentiler oluyor, bir sonraki randevum ne zaman canım? Güzel dileklerin için bol bol amin diyorum

Canım cok sevindim senin adına saglıkla gelsin bebegin, folbiolu ne sıklıkla kullandın

Merhaba kızlar. Biz de 2 yıldır evliyiz ve sperm hareketliliğinin düşük olması sebebiyle doğal yolla gebelik elde edemedik. İki başarısız aşılamadan sonra tedaviye başladık ve yumurtalarım toplanıp donduruldu. İlk adetten sonraki kontrolümde OPU sonrası yumurtalıklarımda kalıntılar olduğunu gördük. Doktor onların temizlenmesi için Dienelle ve Coraspin verdi. İkinci adetimle birlikte transfer hazırlıklarına başlayacağız inşallah. Dün itibariyle 21 adet Dienelle (doğum kontrol hapı) bitti. Daha önce bu hapı kullanan oldu mu? Bıraktıktan kaç gün sonra adet görürüm?

Bana da folbiol vermisti canım dozu yuksek diye biraz endişe ederek kullandım acıkcası, bana da aynı kullanımı önerdi doktorum
doz yüksek olunca o şekilde verdi sanırım bana da öle geldi kanda zaten değerime bakılmıştı folat değerim gayet iyiydi demekki işe yaramış dedim, yakın zamanda kontrole gittin mi canım?

Merhaba çok geçmiş olsun ben 8 saat içinde sancı çekip bayılır gibi olup bi yandan kusma bi yandan titreme derken 8 saatin sonunda düşmüştü sizinki gelmemiş biraz zorlayacak gibi

2li testimiz çok şükür temiz geldi kızlar

Merhaba çok geçmiş olsun ben 8 saat içinde sancı çekip bayılır gibi olup bi yandan kusma bi yandan titreme derken 8 saatin sonunda düşmüştü sizinki gelmemiş biraz zorlayacak gibi

o 8 saatlik sancıyı bir gün çektim canımtitreme baygınlık cok fenaydı pıhtılar geldi ben tamamen düştü sandımsonraki gün kontrole gittiğimde bebegin kesesi kendisi aşağı kadar inmiş tam aşagıda cıkmak üzere dedi doktorum. bana agrı kesici verdi dedi rahim onu birkaç gün içinde kendiliğinden atar. hala bekliyorum kanamam arttı bakalım bugun düşer tamamen belkidua ediyorum bu süreçte. sen nasıl oldun?

Canım tez zamanda saglıkla atlatırsın insallah sürecini , cokkk geçmiş olsun

Sağlıkla gelsin. Bu haziran bebelerinin çoğu kız. Kız ayıymış
Merhaba Uzun süredir buraya girmemişim Şimdi okudum da cinsiyetler belli olmaya başlamış Tebrik ederim her birinizi Sonuçları güzel çıkanlar olmuş Ben de 11.haftalık oldum. Haftaya kontrole gidebilecem artık. Bakalım benim ne olucak

Çok teşekkür ederim. Evet cinsiyetler belli olmaya başladı. Umarım senin de güzel geçer kontrolün

@ponci

canım ilacları bıraktın mı mustafa hoca kacıncı haftada bıraktırıyor?
Canım sana pozitif aldiginda ilac hakkinda bi form göndermediler mi ? Bana gondermislerdi 10. Haftada estrofemi biraktim . progestan iğne fitil coraspirin oksapar bunları kullanıyorum 12. haftaya kadar kullanilacak sonrasina drla gorusup karar vericez sen kacinci haftadasin hangi ilaçları kullaniyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…