2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Yok bana birşey göndermediler 11 haftalık olcam ben bütün ilacları kullanıyorum. Birde gelirken çok fazla ilac aldım. Hepsi kullanılacak dediler diye

İnşallah bi an önce düşer de çektirmez seni, bugün ne durumdasın? Ben düşükten sonra kürtaj olmam gerekiyor parça kalmış dediler olmadım onu da geçen ay attım çok şükür kan pıbtıları gibiydi. Şuan da normal dönemdeyim ama ben bişey soracağım genelde görüyorum düşükler hepsi şiddetli kanamayla düşüyor bende öyle olmadı adet gibi geldi gitti tabi serumda yedim ben o an. Ondan sonraki ilk adetimde hareket dahi edemiyordum o zaman fazla gelmişti

ya benim ilk gun cok geldi. oyle boyle degilama dayandim. bebegin kesesi yukaridaydi benim. oradan kopup asagi kadar inmis o zaman degisik pihtili oarcalar geldi. kontrole gittim bebek asagi kadar inmis dedi doktor. ilacta verebilirim ama kendiliginden duser bekleyebilirsin dedi doktorum. haftaya goruselim dedi.hala bekliyorum ciksin diye ben yarin bir gidicem kendisine yine..Rabbim bir daha bu aciyi yasatmasin bize canim. yavrularimizi saglikla kucagimiza alalim insallah

Geçmiş olsun inşallah hemen toparlanirsin. Evet salgın var diyorlar çok dikkat etmek lazım.

Kızlar bugun muayeneye gittim, 12 haftalıgım . Cok şükür bi problem görmedi , ilaclarla ilgili bi şey soylemedi ben de sormayı unuttum, 12. Haftadan sonra ekstra ilac baslanıyor mu, ilac konusunda guncel durumunuz nedir
Bende dün gittim 12+5 haftaligim. Benim daha önce estrofemi biraktirmisti. Bu sefer prolutex iğneyi gün aşırı vur dedi. Ve kan ilacı verdi.

Merhaba kızlar uzun zamandır yazmıyorum ama ara ara konuşmalarınızı toplu şekilde okuyorum. Benim gibi ikiz hamile olan var mı ? Neredeyse mesajların hepsini okumuşumdur ama hiç göremedim. Perşembe kontrolüm vardı benimde 12+1 oldu minnoslar gayet sağlıklılar çok şükür. Ben hem ikiz hemde 6. haftada kanama geçirdiğim için 10 günde bir gittim kontrollere öyle istedi doktor. Son gitmemde de ilaçları kesti kan ilaclarina baslicaz onu devletteki doktoruna git o yazsın dedi. Asıl aklima takılan ikizlerde ikili tarama yapmıyoruz bebekleri ayırt edemediğimiz için dedi böyle bişey duyan var mı kafam çok karıştı

Kızlar progratan fitil sizde de akıntı yapıyor mu? Bazı sabahlar içimde Sanki su akıyormuş gibi boşalma oluyor
Bende yapıyordu sürekli bişey oldu diye korkup tuvalete kosuyordum sonra alıştım artık. Hatta 6.haftada kanamam olduğunda başta fitilin akıntısı diye düşünüp önemsememistim tuvalete gittiğimde ancak fark ettim kanamam olduğunu.

Kızlar progratan fitil sizde de akıntı yapıyor mu? Bazı sabahlar içimde Sanki su akıyormuş gibi boşalma oluyor
Bende de oluyor gebelikten mi fitilden mi oluyor yoksa bebeğin suyu mu sızıntı yapıyor diye hatta kuruntulara başladım doktora soracaktım unuttum. Bazen çamaşırdan pijamama kadar çıkıyor ıslaklık

Kızlar rahim ve kasıklarınızzda bıçak saplanıyor gibi sızlama oluyor mu? Birde kasık bel ağrısı 11 haftalığım kasıklarım belim ağrıyor bugünde bıcak saplanır gibi olmaya başladı

Kızlar rahim ve kasıklarınızzda bıçak saplanıyor gibi sızlama oluyor mu? Birde kasık bel ağrısı 11 haftalığım kasıklarım belim ağrıyor bugünde bıcak saplanır gibi olmaya başladı
Tam 11. Haftada 3-4 gün üstüste oldu bana canım sonra geçti. Rahim genişlediği için oluyormuş

Rahim büyüdüğü için oluyormuş bende aynı şeyleri yaşıyorum zaman zaman doktorum öyle söyledi

Merhaba bende 12 haftalık hamileyim ikizlerime doktorum 8 hafta da perinatoloji bölümüne gonderdi riskli hamilelik diye onlar bakıyor ilaçlarımı onlar kesti devlet hastanesine gittiğim de beni resmen kapıdan kovdu ikiz olduğu için bana bakamicaklarini söyledi ikili taramayi perinatolji bölümünden randevu alın onlar yapıyor ikiz olduğu için ben dün yaptırdım herseyleri normal çıktı gayet sağlıkçılar dedi transfer yapan doktorunuz bununla ilgili bilgilendirme yapabilirdi

Canım merhaba ben de ikiz gebeyim , doktorum muayene etti ve fetal dna testini önerdi, ikili taramaya göre daha guvenilir oldugu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…