2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kizlar hayirli aksamlar. Benden daha tecrubelisiniz 11. Haftada olan arkadaslar sormus ama ben 7.haftadayim ve bugun meme agrilarim az bununla birlikte sol alt karnimda ve kasigimda inanilmaz agrilar oluyor. Hafta basinda yogun bi kanamam olmustu. Kontrollerde herhangi bir problem yok dediler. Suan agrim var baya korkuyorum. Normal mi bu agri 7.haftada

Çok normal bence neredeyse bütün hamileler bu durumdan şikayetçi ve korkuyor bende de 7. hafta çok fazla vardı adet dönemi daha da sık yaşadım şu an 11. haftadayım hala ara ara oluyor

Çok normal bence neredeyse bütün hamileler bu durumdan şikayetçi ve korkuyor bende de 7. hafta çok fazla vardı adet dönemi daha da sık yaşadım şu an 11. haftadayım hala ara ara oluyor
Dönüşün için çok teşekkür ederim. agrilarim biraz daha azaldi. Rahatladim. Pazartesi kontrolden sonra daha cok rahatlayacagim

Cok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Ben kontrollere de aslında transferi yapan doktorumla devam ediyorum ama ikili tarama yapmıyoruz dedi sadece hiçbir açıklama yapmadı. Siz perinatoloji bölümüne özele mi gittiniz devlete mi sevk mi almam gerekiyor.

Canım merhaba ben de ikiz gebeyim , doktorum muayene etti ve fetal dna testini önerdi, ikili taramaya göre daha guvenilir oldugu için
Yaptırdınız mı fetal dna testini. Doktorum aslında çok iyi biri ama bazen böyle ben sormadan yeterli açıklama yapmıyor. Açıkçası devlet hastanelerinde ki yoğunlukta gözümde büyüyor iyi bir doktor bulup özelde doğum paketi alicam galiba.

Rica ederim ben tüp bebeği çapa üniversite hastanesi nde yaptım ve doktorum çapa daki perinatoloji bölümüne yönlendirdi ilaclari da onlar karar verdi hersey temiz çıktı cok şükür çok sağlıkları ama yine de siz bilirsiniz isterseniz fetal dna da yaptırabilirsiniz dediler

Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebislerimizi

Kizlar hayirli aksamlar. Benden daha tecrubelisiniz 11. Haftada

Canım evet yaptırdım testi dün kan verdim sonuc bekliyorum , maalesef benim doktorum da asırı yogun ve acıklama noktasında ben de bazen eksik buluyorum, ama bu testi önerdi , ikili taramanın zaten guvenilirliği cok yuksek degil, bu test yuzde 99 a yakın guvenilir oldugunu soyledi doktorum, eger imkanın varsa bence yaptırmalısın fetal dna yı

Kızlar ben de perşembe günü fetal DNA yaptırdım sonucumu bekliyorum.. iki doktor da cinsiyeti gördü benim de Allahın izniyle bir kızım oluyor nereden nereye geldik burada, uzun zaman bekledik pozitif olacak mı kalp atışı duyulacak mı diye, şimdi cinsiyetleri bile öğreniyoruz çok şükür

Hayırlı olsun canım benim doktor sag olsun cinsiyeti sorduğum halde odaklanıp bakmadı , bu gruptan hep kız haberi geldi sanırım ben de cok merak ediyorum cinsiyetlerini , saglıkla gelsin hepimizin bebekleri

Kızlar günaydın ben yine hastaneye yazdım. Yurtdısında yaşıyorum burda takip eden doktor yok ebeler bakıyor diye. Yine aynı biz kalp atısından sonrasına karısmıyoruz diyorlar. 12. Hafta tamamlanınca bütün ilaclarınızı bırakabilirsiniz dediler. Siz neye göre bıraktınız bazı arkadaslar azaltarak bırakmıs. Bazıları önce başka ilacları bırakmıs. Sizler neye göre bıraktınız

selam canım benim de ikiz
ve evet ıkızler de ıkılı test doğru sonuca tam olarak ulaştıramıyormuş Allah korusun sorun çıkması halinde hangisinde sorun oldugunu anlayamıyorlarmış o nedenle fetal dna dediler bu testte yanlış bilmiyorsam 13-14. haftalara kadar yapılıyor ben de geçtiğimiz perşembe yaptırdım sonucunu bekliyorum. sen de beklemeden onu yaptır bence

Canım senin ikizlerin cinsiyetlerini soyledi mi doktorun

Herkese merhaba,
Benim de 11+6 oldu bebisim .
Bugun kontrolumuz vardi. Benim kasik agrilarim oluyor doktorum herhangi bir sorun yok ama ikinci bir goz gorsun diye perinatolojiye yonlendirdi.
Cinsiyet tahmini de yapti ama ben en basindan beri hissettigim icin sasirmadim. Carsamba da fetal dna testini verecegim bakalim.
BU haftalarda perinatolojiye giden var mi? Detayli ultrason icin ek odeme yapmak gerekiyor. Siz yaptirmis miydiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…