2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende bugün başlayacaktım tüp bebek tedavisi için fakat bayram tatili girdi araya .bidahaki aya kaldi...muayeneler sonrası opu ..sonra ne zaman transfer oluyor bı iki ay geçiyormu
eğer sorunsuz bir opu olursa 3. gün yada 5. embriyosu gününe göre taze transfer yapılabilir mesela benim değerlerin zirve yaptı ve ohs ihtimali olduğundan yapılamadı transfer 3 ay bekledim şimdi yapılacak inş

Bende bugün başlayacaktım tüp bebek tedavisi için fakat bayram tatili girdi araya .bidahaki aya kaldi...muayeneler sonrası opu ..sonra ne zaman transfer oluyor bı iki ay geçiyormu
1 ayda oldu benimki ama taze transferdi 2 mayısta başladık iğnelere 1 haziranda transfer oldu ama tabi ek hastalığınıza rahim kalınlıgına hormon düzeyine vs bağlı

Onu doktorun belirliyor canım direk taze transferde olabilirsin. Dinlendirmese yapabilir doktorun. Benim ilk transferim taze olmuştu şimdi direk ara vermeden ikinciyi olucam hazırlık aşamasındyım 5. Gün dondurulmuş 4 embriyom var

11 mayısta transfer olmuştum. 12 gün sonra sonuç günümdü 83 le öğrendik sonra düşüşe geçti

Aynısını yaşamışız. Ben 15.05 transfer olmuştum. Kimyasal geçirdim.
Ara vermeden devam ediyoruz. Dün estrifama başladım.
10.6 ilk kontrolüm var inşallah sorun çıkmaz ve bu ay transferimizi oluruz

Selamlar herkese haziran ayı şans getirsin rabbim bu yolda çekilen sıkıntılarımızı unuttursun
5. Opu 3. Transferim olacak inşaallah
Şişli memorial 4ab 3bb iki adet dondurulmuş naturel siklus yaş 39
Bende aşılama yatırmıştım mayısta tutmadı bu regl de tüp bebeğe baslayacağım

Canım benimde 10 yumurta toplandı doktorum yine bir sürü ilaç iğne yazdı onları aldım biraz ağrım var ama ağrı kesici içmedim yemekten sonra antibiyotik içeceğim sen nasılsın sana ilaç yazdılar mı? Zamanyeli

Allah bir daha yaşatmasın inşallah. Hayırlısı olsun hepimiz için.

Kirmizigull123 merhaba bende pkos var dr zaten pkos oldugu için amh yüksek çıkacak hic yaptırmaya gerek yok dedi ama sonucta 2 tane 3. Gün embriyosu kaldı.

Bilmiyorum gercekten doktor rezervinde azalmaya başlamıs diyince birde eöbriyo kalitesi iyi değil diyince içimde ki umut gitmişti yani. Sadece burdaki tedavime başlamadan önce türkiye aklım kalmasın onları yaptırıyım diye düsündüm

Merhaba arkadaşlar ben de size hikayemi kısaca anlatayım 21 yaşında meme kanserine yakalandım kemoterapiden dolayı AMH 0.3 civarında olduğu için ve kanserim rahime yumurtalıklarımı etkileyebileceği için onkoloji doktor bebek yapmamdan yana durdu biz de tüp bebek tedavisine başladık iki kez üçüncü gün ikişer adet embriyo transfer edildi ve negatif sonuçlandı şimdi başka bir merkezle anlaştım 27 Mayıs’ta 2 adet beşinci gün kaliteli ve orta kalite transferi oldu çarşamba günü kan verecekmişim doğal siklus ile yapıldı transferim progrstan fitil dışında ilaç kullanmadım tabi birde folik asit ve 4. Günde ovitrelle yarım doz yapıldı çok heyecanlıyım

Selamlar ben de 1 haziranda transfer oldum 1. Transferim. Sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah

Çoook geçmiş olsun inşallah en güzel şekilde tutunmuştur bebişin. Dualarım seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…