2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi düşün iyi olsun bence hala şansın var tamam olmayadabilir ama uğrunda emek veriyorsun çabalıyorsun güzel ilerlerse tek embriyo da yeterli sen kendini stresten uzak tut canım nasipse olacak inşallah
İnşallah canım inşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun valla ne özeniyorum kendiliğinden şak diye hamile kalanlara

Ya canimi sıksam da değişen birsey olmayacak yeniden toplatacagiz yumurta adetle baslayacaktik ama bayram giriyor araya bir daha ki adete nasipse. Kısmetinde varsa orta düşük kalite farketmiyor nasibi olan geliyor dünyaya senin de olacak Allahin izniyle herkes dualarım da

Herkese merhaba benim de bugün opu yapıldı. Normalde taze transfer olabailir diyordu doktorum ama yumurtalık sayısı beklenin üstünde çıktığı için iki ay rahim dinlerdirmesi dedi. Şimdi embriyologlardan telefon beklemeye kaldı gerisi. Tabi bu üç beş gün nasıl geçecek bilmiyorum. Rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını almayı nasip etsin

Merkezden aradılar beni 5 yumurtadan 2 si olgun cıkmış 1 i dollenmis diğerini takip ediyoruz dediler. Ben yedek embriyom kalır diye düşünürken neyle karşılaştım. Moralim bozuldu
Üzme kendini embriyosu çok olanlarında negatifle sonuclanabiliyor isterse geride 10 embriyo kalsın Allah nasip edecek ki olsun yani bu işin bide kısmet boyutu var bize gereken 1 sperm 1 yumurta inşallah güzel olsun sonu

Merkezden aradılar beni 5 yumurtadan 2 si olgun cıkmış 1 i dollenmis diğerini takip ediyoruz dediler. Ben yedek embriyom kalır diye düşünürken neyle karşılaştım. Moralim bozuldu
Benden 17 yumurta toplandı 5. Güne 4 tane geldi. İki tanesi iyi iki tanesi transfer edilse bile tutma olasılığı çok düşük. Çok üzülmüştüm. Ama Allah nasip etti bir tanesi tuttu. Şimdi öbürünü transfer edeceğim. Bu 5. Güne gelme olayı çok zor bir süreç sanırım. Ben de çok umutlanmıştım bir sürü embriyom olacak diye. Kısmet işte

Üzme kendini embriyosu çok olanlarında negatifle sonuclanabiliyor isterse geride 10 embriyo kalsın Allah nasip edecek ki olsun yani bu işin bide kısmet boyutu var bize gereken 1 sperm 1 yumurta inşallah güzel olsun sonu
Bende böyle umutlaniyorum cok haklisin canim istediğimiz saglikli bir tek embriyo 5.gune ilerlesin. Duadan başka çare yok

Zaten insan burada bir bakınca etrafına 45 yumurta toplananin bile günün sonun da elin de kaliyor 1 2 embriyo. Simdi benim stresim o birrane embriyomun saglikla ilerlemesi yarin ki telefonu tedirgin bekliyorum. İnşallah senin gibi şansım tutar da bende bir bebis daha alirim kucağıma. Çok çocuk sahibi olmayı hep istedim ama nasip de yok baksana birini zor buluyoruz.

Sen içini ferah tut. Zaten doktorlar hep diyor her tedavide bir altın yumurta oluyor. Üstü mucize zaten. Olsa be güzel olur ama işte kısmet. Benim de iki gün sonra transferim. Bakalım o ikinci embriyo tutacak mı?

Sen içini ferah tut. Zaten doktorlar hep diyor her tedavide bir altın yumurta oluyor. Üstü mucize zaten. Olsa be güzel olur ama işte kısmet. Benim de iki gün sonra transferim. Bakalım o ikinci embriyo tutacak mı?
Tutacak İnşallah ger zaman dua ediyorum sizle için Allah aratmadan kolaylıkla nasip etsin aminnmm. İçimi ferahlattin21

inşallah canım inşallah rabbim sanada en sağlıklısını hayırlısını nasip eder bekleyip görcez benim daha ameliyat var tüp bağlancak falan. senin transfer tazemiydi? yakında mı olacak
Canim doktorum dondurulmus embriyo transferini onerdi. Oyle deneyecegiz. Kalitesi de cok iyi degil embriyolarin dener miyiz tekrar mi baslariz havuz mu yapariz bilmiyorum yarin tekrar gorusup karar vericez artik. tup ameliyati sureci nasil bilmiyorum ins cok rahat gecer kuzum.

[QUOTE="Duaherderdedeva, post: 77461603, member: 790268
İnşallah yarın sevineceğimiz haberi alacağız
[/QUOTE]
İnşallah canım Alah hepimize saglikli ve hayırlısını versin inşallah

Kesinlikle 5.gune gelmeleri zor dun aramistim 4 u ilerliyordu 4 u geriden geliyordu bugun ise elimizde yalnizca iki tane kaldi. Ilk 3 gun yumurta kalitesi diger gunler sperm ve yumurta kalitesi etkiliyor diyorlar. Sana kismet olan bize de olsun canim sagol iyi ki varsin

Kızlar ya yemin ederim işin şımarıklığında değilim bir tane de olsa iki tane de olsa çok şükür. Ama nasıl bu kadar az kalıyor neden oluyor bir de? Demekki normal yolla hamile kalma olasılığım da yok gibi birşeymiş diyorum onca ilaç takip lab ortaminda bile sonuç buysa normalde rahmimde 5.güne bile gelemiyordu belki de..
şimdi bir de havuz mu yapıcaz yoksa bunları deneyip başka yerde mi başlamak daha mantıklı kafamda onlarca soru var.

Aynen öyle canım. Amin inşallah

Ya aslında o ay olgunlaşan yumurta güzel embriyo. Diğerleri biraz zorlama. Bir de rahim ortamı lab ortamından çok daha iyi. Lab ortamı biraz yapay işte.

Eğer doktorundan memnunsan aynı merkez daha iyi. Seni daha iyi tahlil edebiliyorlar

Evet haklısın mesela benden 27 toplantı 20 olgun çıktı 16 döllendi 3 güne 14 tane geldi 11 iyi kalite 3 tane orta kalite dediler bugün beşinci güne kadar sürekli azalıyor yumurtalar azalarak gitmesi çok normal dediler bana umarım beşinci güne ulaşan embriyolarımız olur bu arada bir şey soracağım 3.gün neden dondurmuyorlar bana perşembe gelin dondurma yapacağız dediler :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…