2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benim yatın tekrar kontrolüm var gonalf 900 f 2 kutu bitti 3 ye başladım 300 ünite yapıyorum günlük artı olarak cetrodite yapiyorum yunurtalarin catlamasini önlemek için. 10 yumurta saymisti geçen kontrol de en büyüğü 14 en küçüğü 6mm yumurtaların. Senkronize olmalarini sağlayacak cetrodite aynı zaman da. Bende yedek te embriyolarim kalsin istiyorum ileriki zamanlar da kullanmak için. Allah yardımcımız olsun 🤲🌺
Benim elimde 1 tane gonal f ve 3 tane cetrodit var almak isterseniz verebilirm İstanbul Esenyurt ta yim

İnşallah öyle bir operasyona gerek kalmaz bende. Gerçii demedi doktor da öyle bir şey. Şu an ki durumunuz nedir peki tuttu mu embriyonuz
Insallah , operasyon sonrasındaki transferim kimyasal oldu, pazar günü yeniden transferim yapıldı, bekliyorum bakalım.

Benim elimde 1 tane gonal f ve 3 tane cetrodit var almak isterseniz verebilirm İstanbul Esenyurt ta yim
Canım tüp bebek ilac paylaşım sayfası var oradan yazarsan birine ulaşır benim ihtiyacım yok artık dün opu oldum. Ayrıca coookk uzaktayım 🌺

Merkezden aradılar beni 5 yumurtadan 2 si olgun cıkmış 1 i dollenmis diğerini takip ediyoruz dediler. Ben yedek embriyom kalır diye düşünürken neyle karşılaştım. Moralim bozuldu😔😔

Merkezden aradılar beni 5 yumurtadan 2 si olgun cıkmış 1 i dollenmis diğerini takip ediyoruz dediler. Ben yedek embriyom kalır diye düşünürken neyle karşılaştım. Moralim bozuldu😔😔
ah benimde öyle oldu 4ü döllenmişti ama bugün 5.gün doktor aradı az önce 1 tanesinin iyi kalitede olduğunu diğeri için yarına kadar gözlem yapılacağını söyledi o olacakmı belli değil . yani yapacak bişe yok canım hayırlısı olsun o 1 tane yetecek inşşallah bize korkmayalım

Canim olsun sikma canim elden birsey gelmiyor su an senle ayni durumdayim bizim de 5.gune yalnizca iki tane kalmis orta kalite o da. Ne umduk ne bulduk. Senin ne guzel bir evladin var sukurler olsun ve insallah kismetse ikincisi de olacak 🙏🤍Ben de 0. Elde olan orta kalite 2 embriyo. O da tutarsa.

ah benimde öyle oldu 4ü döllenmişti ama bugün 5.gün doktor aradı az önce 1 tanesinin iyi kalitede olduğunu diğeri için yarına kadar gözlem yapılacağını söyledi o olacakmı belli değil . yani yapacak bişe yok canım hayırlısı olsun o 1 tane yetecek inşşallah bize korkmayalım
Ins canim sagol bize umut verdigin icin 🤍 o geriden gelen de ins gelir ve seni bulur 🙏zor bir psikolojiymis anliyorum artik. Bizim cok guclu olmamiz gerekiyor bunun farkina vardim.

İyi düşün iyi olsun bence hala şansın var tamam olmayadabilir ama uğrunda emek veriyorsun çabalıyorsun güzel ilerlerse tek embriyo da yeterli sen kendini stresten uzak tut canım nasipse olacak inşallah 🤲

Ins canim sagol bize umut verdigin icin 🤍 o geriden gelen de ins gelir ve seni bulur 🙏zor bir psikolojiymis anliyorum artik. Bizim cok guclu olmamiz gerekiyor bunun farkina vardim.

inşallah canım inşallah rabbim sanada en sağlıklısını hayırlısını nasip eder bekleyip görcez benim daha ameliyat var tüp bağlancak falan. senin transfer tazemiydi? yakında mı olacak

eğer sorunsuz bir opu olursa 3. gün yada 5. embriyosu gününe göre taze transfer yapılabilir mesela benim değerlerin zirve yaptı ve ohs ihtimali olduğundan yapılamadı transfer 3 ay bekledim şimdi yapılacak inş
Banada doktor herşey yolunda giderse taze transfer yapabiliriz dedi ama dondurulmuş transferden yanayım dedi doktor

Merhaba arkadaşlar ben de size hikayemi kısaca anlatayım 21 yaşında meme kanserine yakalandım kemoterapiden dolayı AMH 0.3 civarında olduğu için ve kanserim rahime yumurtalıklarımı etkileyebileceği için onkoloji doktor bebek yapmamdan yana durdu biz de tüp bebek tedavisine başladık iki kez üçüncü gün ikişer adet embriyo transfer edildi ve negatif sonuçlandı şimdi başka bir merkezle anlaştım 27 Mayıs’ta 2 adet beşinci gün kaliteli ve orta kalite transferi oldu çarşamba günü kan verecekmişim doğal siklus ile yapıldı transferim progrstan fitil dışında ilaç kullanmadım tabi birde folik asit ve 4. Günde ovitrelle yarım doz yapıldı çok heyecanlıyım
Transferin hayırlı olsun inşallah bebişin sana tutunur sağlıkla kucağına alırsın 🤲🤲🥰

Ya sorma bizim de çok moralimiz bozuldu. Dua ediyorum adamlar adıyorum diğerinin de iyiye gidip en azından iki taneyle tamamlamak için.esim bayramdan sonra tekrar toplatalim dedi.

X