2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba bende haziran ayında transfer olacağım. Liste yaptınız mı? Liste hazırlamayı düşündüm sizin yazınızı görünce sor ak istedim 🌸 inşallah sağlıkla hepiniz pozitif haberi alır ve sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz 🙏
Sanırım henüz liste yapılmadı. Keşke biri yapsa 🥰

Bende öyle düşündüm daha önce buradaki yazılanlara göre ama bir kaç doktora gidip sorduğumda hepsi normal olduğunu söyledi belirtileri de hiç yok çok düzenli regl olurum 50 kiloyum aşırı tüylenme falan da yok benim sorunum tüplerde tüm değerlerim çok güzel çıkıyor ama hidrosalfenks sebebi ile iki tüp bağlandı 😞
Sıkma canını inşallah transfer de tutunur 😘🥰🤲

Embriyo kalitesi düşük demişler ama 5. Güne giden 2 embriyonuz var 3.güne giden 5 embriyonuz var bunlar az değil iyi olmasa zaten o kadar yaşayamaz benim sadece 2 embriyo 3 e ulasti bende bursada yaşıyorum yoğun bir iş tempomuz var bende bazen acaba stres ve yoğunluktan mi bukadar az yumirta yapıyorum diye dusunuyorum
Yumurtanız az değil bence tahminimce kalite problemi oluyor olabilir. Benim 3. Güne giden 5 taneden 2 si kaldı işte. 5. Güne giden şuan sadece 2 embriyom var. Erken blast dediler ne olduğunuda cok iyi bilmiyorum. Ama yani sürekli arastırmaktan düsünmekten kafayı yiyecem. Akışına bırakmak istiyorum. Bircok arkadas kalitesi düsük olsada düşmüş. Kalitesi cok iyi olup tutmayanda var. O yüzden herşey nasip. Doktor bana yumurta daha cok bekliyorduk az cıktı yumurta rezervin düşük dedi. Amh 4.83 çıktı. Geldiğimde burda baktılar.

Yumurtanız az değil bence tahminimce kalite problemi oluyor olabilir. Benim 3. Güne giden 5 taneden 2 si kaldı işte. 5. Güne giden şuan sadece 2 embriyom var. Erken blast dediler ne olduğunuda cok iyi bilmiyorum. Ama yani sürekli arastırmaktan düsünmekten kafayı yiyecem. Akışına bırakmak istiyorum. Bircok arkadas kalitesi düsük olsada düşmüş. Kalitesi cok iyi olup tutmayanda var. O yüzden herşey nasip. Doktor bana yumurta daha cok bekliyorduk az cıktı yumurta rezervin düşük dedi. Amh 4.83 çıktı. Geldiğimde burda baktılar.
Canım benim de yumurta takiplerinde 6-7 yumurta görünürdü hep. İlk tedavimde 4 yumurta toplandı 1 tane 3. Güne gitti transferim tutmadı.

Diğer tedavide 19 yumurta toplandı, şok oldum. 8 embriyo döndürüldü.
Her ay sabit bir yumurtlama olmuyor bence. Önemli olan tedavinin o altın yumurtayı bulacak aya denk gelmesi

Selamm bende 20 haziranda transfer olacağım dondurulmuş 5.gün embriyosu. 2 gün önce doktora kontrole gittim rahim biraz küçük tek embriyo koyacağım dedi. Bende bu kötü bir şey mi diye sordum oda hayır tek mi çift mi koyacağım o anlamda dedi. Benim gibi durumla karşılaşan var mı acaba?
Canim benim de rahmim küçük hatta rahim genişletme operasyonu olmama ragmen doktorum 1 tane transfere izin verdi , çift transfer tıbbi bir hata olur dedi.

X