2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ay inşallah canım beraber alırız pozitif haberler süreci beraber yaşarız destek olur konuşuruz

Kızlar benim bugün dondurulmus transferim var, 4. denemem olacak.
Dua edin lütfen bana.
Rabbim emeklerimizin karşılığını kolaylikla almamızı nasip etsin inşallah
Transferin hayırlı olsun inşallah sağ salim kucağına almak nasip olur canm

Devlet Hastanesi'nde tedavi olanlar yumurta toplama yada transfer bayram tatiline denk gelirse nasıl yapacaklar

Benimde opu dan sonra 5. Gün bende haziran da dondurulmuş olcm ama benim sağlıklı embriyom okursa genetiğe gidecek onu bekleyecm

İyi geceler hanimlar pazartesi opu olacağım çok heyecanlıyım. Saat 01 de ovitrelle mi yapacağım saati beklıyorum suan.
canım şimdiden hayırlı uğurlu olsun hiç heyecanlanma çok güzel olacak inşallah :)

Masallah canım
Transfer tek mi olacak çift mi ?

Canim genetige gideceği için taze transfer olmayacak. Ondan transfere hazirlamamislardir.
Genetikten gelmesi 2-3 haftayı buluyor çünkü
Embriyolarin durumuna bağlıydı 5.gun 1 yada 2 embriyo kalsaydı genetiğe gitmeyip transfer yapacaklardı ondan hazırlamışlardı canım şimdi gerek kalmadı genetiğe gidecek embriyom olduğu için ilaçları bırak denildi

Canım 4 unde de aynı opudan toplanan yumurtalar mi kullanıldı ?
3 u hiç tutmadı mi, düşük mü oldu ?
Canım , benim 3 kez yumurta toplama işlemi oldu , ilkinde 3 tane toplandi 1 tanesi taze transfer oldu bos gebelik ile sonuçlandı. Kalan 2 tanesinden biri 5. güne gitti donduruldu , digeri ilerlemedi maalesef. Dondurulan da 2022 de transfer oldu hic tutmadı. Ilk opudan elde birsey kalmadı.

Ikinci opudan 3 tane toplandi ve 3 de 5. gunde donduruldu onun da bir tanesi dondurulmus olarak transfer edildi kimyasal ile sonuçlandı. Oradan elde 2 tane kaldı, muhtemelen bugün onlardan 1 tanesi transfer edilecek.

Ucuncu opudan 1 tane toplandi o da cok şükür 5.gune gitti ve donduruldu.

Suan toplamda 3 adet dondurulmus embriyomuz var , onlardan da 1 tanesi inşallah transfer edilecek bugün. Embriyolog ile birazdan görüşeceğiz. Benim yasim 40 ama rahmim yapi olarak 1 tane gebelige müsait olduğu icin tek tek transfer yapılacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…