2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben de 10 haziranda transfer oldum, 1 temmuza gun verdi, kalp atısını da gidince duyar mıyız ki acaba
Duyabilirsin de duyamayabilirsin de. Biraz daha bekleyip gitsen hem keseyi görürsün hem kalp atışını net duyarsın. Erteleme şansın yok mu?

Biz de transfer günü 6 embriyo için 12 bin tl verdik zaten 1 gün öncesi aradıklarında söylemişlerdi hazırlıklı gelin diye tüp e 2 şerli koymuslar 3 tüp için 12 bin tl

Arkadaşımla oturmaya dışarı çıktım ve saçma bi olay yaşadım heyecan ve korku arası elim ayağım titredi umarım bu durumun bana etkısı olmamıştır kendımı ne kadar sakinleştırmeye çalışsam da kalbim ağzımdan çıkacak gbi oldu yarın 5. Günüm tutunmuşsa tutunmuştur degıl mi etkısı olmamıştır

Merhaba

Ben de bugün 2 gonapeptyl ve bir ovitrelle injeksiyon aldım akşam 9’da. Salı günü sabahtan opu olacağım.

Öncesinde ise son gonal-f’imi dün oldum, 10 gün gonal-f kullanmış oldum, Tarlusal ile beraber kullandım.

Biraz gerginim, ilk denemem buradaki mesajları okumak çok iyi geliyor

Benim doktor ilk muayenede ucret almiyor canim sonrasinda aliyor 2250 tl benimkide valla icim gidio hersey ates pahasi

Ben 10 gün boyunca gonal-f 225 ve sabah akşam Tarlusal kullandım. Bugün de ovitrelle ve 2 doz gonalpeptyl iğnelerimi yaptım. Salı sabah da opu randevum var.

Kolaylıklar hepimize

Merhabalar, süreciniz kolaylikla gecer insallah benim adetin 2.günü başlandı ignelere, 9 gün sürmüştü, Tedavinin 12.gununde opu yapıldı.

Canım tüp başı 5 bin.
Sizinkini de 2 tüpe koymuşlar demek.
Bizde 3 tüp parası 15 verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…