2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Alttan kontrol oluyor canım ona göre sana göbekten iğne veriyor dedikleri dozda kullanıyorsu kontrollere gidiyorsun istenen büyüklükte.yumurtalarin toplanıyor
Peki o gün tüm iğne ve ilacları eczaneden alıyor muyuz canım yaşadıgım yerde tüp bebek yaptırmıyorum soğuk zincirle iğneler teslim ediliyor dendi acaba yasaıdgım yerden mi alsam ilaçları dedim de emin olamadım 4 saat mesafe var cunku yolda zarar gelsin istemiyorum

Siz tüp bebek doktoruna devam mı edeceksiniz peki doğum içinn
Yok canım gebelik takibi yapmıyor benim doktorum, istanbul anadolu yakasında doktor araştıracağım, benimki ikiz olma ihtimali yüksek, ikiz bebekte çok tecrübe kazanmış ve yoğun bakım servisi çok iyi olan bir hastane bulmalıyım önerilere açığım sen ne yapacaksın?

Aynen tatlım şimdi daha yeni bizim surecte, zamana duruma göre sekillendirirz artık haberlesiriz burdan da

Eğer iğne saatine uyarsa yaşadığın yerden de alabilirsin ben saat 16:00 da ve 19:00 da kullanıyordum. Saatine uymazsa zaten eczane sana soğuk zindirle veriyor

Benim de gebelik takibi yapmıyor, prof Bursa’da. Ben ona gidip geliyordum şimdi Bandırma’da bir doktor buldum inşallah kese ve kalp atışından sonra ona devam edeceğim

Yok yok için rahat olsun. İstersen ver tekrar iki gün sonra da. Ben iki gün üst üste verdim sırf değer artışı göreyim de inanayım hamile olduğuma diye
Annemlerin yanına gelmiştik bayram diye aynı yer olmayacak ama dayanamiycam icim rahat etsin diye vercem galiba , bu sürede peki kan testinden sonra gebelik testi yaptin mi peki? Saklamak için vs.

Öyle guzelim ya ben de surekli zaten eczaneye para vermekten bıktım, surekli bitiyor iğneler , daha tüp bebek borcu bitmedi, sekreter de randevu verdi 3 bin lira diyor hemen, daha temmuza da zam gelecekmis , hiç vicdan kalmamıs
Mantıken çok saçma en azından keseye ve kalp atışına kadar bakıp sonra devam etmek istersenız muayene ücretine geçmesi gerekir ama hep para tüp bebek bile ilaç hariç 70 bin, ekstra transfer 40 bin. Yani maliyetli olan bence opu çünkü anestezi altında laboratuvar ı döllenmesi vs .transferde gelip gidip ilk transfer mi diye sorunca para kazanmak için nasıl olsa dondurulmuş yumurtası var 40 bin daha kazanalım diye mi düşünüyorlar diye düşünmedin değil çünkü artık sağlık maalesef ticaret e dönmüş

Annemlerin yanına gelmiştik bayram diye aynı yer olmayacak ama dayanamiycam icim rahat etsin diye vercem galiba , bu sürede peki kan testinden sonra gebelik testi yaptin mi peki? Saklamak için vs.
olsun benim de bir sonrakiler aynı merkez olmayacak çok farketmezmiş.
kan vermeden bi önceki gece yaptım öyle öğrendim yani varsa saklamak için

Canım senin 5. Gun muydu embriyon bide tek mi cift mi

Benim hastanem Şişli Memorial ve ücretsiz yapacak ilk kese ve kalp atışı muayenesini.

Oyle canım tranfer gunu bile ayak ustu kalan yumurtaları dondurma için para aldılar , neye uğradığımızı sasırdık, ben de 1000 - 2000 falandır dedim esime , eşim gitti geldi 10 bin almıslar , inanamadık 2 embriyo ya bu fiyat, siz de fiyat durumu ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…