2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende 17 yumurta toplandi 13 tanesi olgundu ama eşimde sprem kalitesi olmadığı için ve spremleri rakamla sayılacak kadar az olduğundan 7 embriyom oluştu ama 6. Güne kadar beklediler sadece 2 tane 6. Gün embriyom var
Benim de eşimin sperm sayısında problem var, inşallah ne çıkacak göreceğiz. Kaç yumurta toplanacak bilemiyorum benden, son muayenede sayı vermediler, multifolikül diyorlar şimdilik.
Bir tane olsun bizim olsun :)

Benim de eşimin sperm sayısında problem var, inşallah ne çıkacak göreceğiz. Kaç yumurta toplanacak bilemiyorum benden, son muayenede sayı vermediler, multifolikül diyorlar şimdilik.
Bir tane olsun bizim olsun :)
Kesinlikle öyle tutsun da bir tane olsun. Ben iki taneyi duyunca bile çok sevindim ilk defa deneyeceğim içinde olabilir bilmiyorum

Instada takip ediyorum soru cevaplarda çok güldürüyor beni ya çok iyi doktor görüşlerini dikkate aldım hep
evet çok komik cevapları var fakat biraz sert biri onu da tecrübesine yoruyorum gerçekten aşırı güven veriyor, şunu yap dediğinde sorgulayamıyorsun. ve ezbere prosedür uygulamıyor kişiye özel hareket ediyorr

Biz de transfer günü 6 embriyo için 12 bin tl verdik zaten 1 gün öncesi aradıklarında söylemişlerdi hazırlıklı gelin diye tüp e 2 şerli koymuslar 3 tüp için 12 bin tl

Canım tüp başı 5 bin.
Sizinkini de 2 tüpe koymuşlar demek.
Bizde 3 tüp parası 15 verdik

ben 3 tüpe 8 bin ödemiştim, her yer farklı demek ki

ben 3 tüpe 8 bin ödemiştim, her yer farklı demek ki
Tupe gore odemeyi ilk defa burada gordum cok sasirdim. Bizde paket fiyatti. En basinda dondurma ucretini paylastilar daha surecin basinda sayi vs belli degilken. Kalp atisini duyana kadar doktorumun takibindeyim. Gebelik takibi yapmadigi icin sonra eski doktoruma donecegim (yani umarim cunku bir ara verdi egitim vs aliyor. Yeni hastanesinde de sigortamin gecmesi onenli) olmadi anadolu yakasinda doktor arayacagim.

Tüpe göre aldılar 4 bin her tüpte 2 embriyo var en baştan alsalar daha iyi, ilaçlarda öyle baya tutuyor her gittiğimde farklı bişey aldım bazı ilaçları Asm de yazdırdım kan sulandırıcı iğneler yazılabiliyor

Ben de kalp atışını duyana kadar alacağını düşünmüyorum benim doktorumun, benimki de gebelik takibi yapmıyor. Çok para göz biri değil, söylediğinden farklı bir şey ödemedik hiç

Biz de transfer günü 6 embriyo için 12 bin tl verdik zaten 1 gün öncesi aradıklarında söylemişlerdi hazırlıklı gelin diye tüp e 2 şerli koymuslar 3 tüp için 12 bin tl
Ay hepinizin ne kadar az bana göre. Ben 4 tane embriyo dondurmaya 19 bin verdim 2 şerli dondu 2 tanesini transfer oldum 2 gün önce 2 tane kaldı

Yok canm alıyorlar inanki hemde cem hocanın 4 bin lira. Orada sadece ilk gebelik testi ücretsiz ikincisi bile bin lira galiba

Unudunu kaybetme Allah nasip eder elbet ben persembe transfer oldum bu benim 5 denemem… ama hic pes etmedim isyan etmedim suanda 6 ilac 2 igne kualmiorum tutarsa 3 ay kulanicam gece yatamiorum agiridan… sabir sadece

Ya çok teşekkür ederim bakacağım hemen inşallah pozitif alırsın takipteyim

Ama haklı ya neler neler soruyor insanlar adam prof. Zamanını ayırıp yanıt veriyor gündüz kuşağı kadın programı sorusu sormayın bir zahmet diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…