2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Demek ki oyle yapmıslar canım , esim halletmisti o isleri , o yuzden pek bilgi de soramadım
Ya tüp bebekte adım atsan para.
Bizde tüp bebek ücreti sadece diye çıktık yola.
Embriyo detoks 17 bin
Embriyo glue 5 bin
Yapay zeka 2 bin
Dondurma parası 15 bin derken +40 bin gitti.

Vermeye veriyoruz olumlu da sonuçlansa keşke. 3. Transfer hazırlığına başlıyorum ben. 1 ay önceki odedigimiz ücreti hesaplayarak ciktik oda pahalanmis malesef.

Merhaba 🌸

Ben de bugün 2 gonapeptyl ve bir ovitrelle injeksiyon aldım akşam 9’da. Salı günü sabahtan opu olacağım.

Öncesinde ise son gonal-f’imi dün oldum, 10 gün gonal-f kullanmış oldum, Tarlusal ile beraber kullandım.

Biraz gerginim, ilk denemem 🌸 buradaki mesajları okumak çok iyi geliyor 🍀
canım inan banada çok iyi geliyor kimse anlamıyor çevremde ki 🙏🏼 bana ovitrelle yaptırmadı yarın sabah 07.15 te hastanede olucam bende çok heyecanlıyım umarım her şey yolunda gider 🙏🏼🙏🏼

Kolaylıkla geçer umarım 🫶🏻 haberdar et bizi canım yarın nasıl geçti, nasıl hissediyorsun 🌸
12 olgun yumurta vardı muayenede ilaçlara güzel cevap vermiş vücudun dedi doktor umarım her şey çok güzel olur olgun güzel yumurtalarım vardır embriyolarım sağlıklı olur çok heyecanlıyım çok rahat içim🙏🏼🙏🏼 tabi ki haberdar ederim sizde aynı şekilde haber verin sürekli okuyorum burayı 💞💞

Kızlar 🌸🌸

Çatlatma iğnesi olarak Ovitrelle ve gonapeptyl (x2) birlikte yapan var mı aranızda? Mesajlarda hiç denk gelmedim, bilen varsa yazarsanız 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

12 olgun yumurta vardı muayenede ilaçlara güzel cevap vermiş vücudun dedi doktor umarım her şey çok güzel olur olgun güzel yumurtalarım vardır embriyolarım sağlıklı olur çok heyecanlıyım çok rahat içim🙏🏼🙏🏼 tabi ki haberdar ederim sizde aynı şekilde haber verin sürekli okuyorum burayı 💞💞
Ne kullandınız ilaç bu süreçte acaba, umarım hepsi sağlıklı embriyolar olur yumurtalarınızın ✨

Kızlar 🌸🌸

Çatlatma iğnesi olarak Ovitrelle ve gonapeptyl (x2) birlikte yapan var mı aranızda? Mesajlarda hiç denk gelmedim, bilen varsa yazarsanız 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ben son gün gonapeptly vurdum sonra söyledikleri saate ovitrelle vuruldum iki tane ona doktor karar verecek çünkü 36 saat sonra yumurta çatlıyor dakikası dakikasına çok önemli

Ne kullandınız ilaç bu süreçte acaba, umarım hepsi sağlıklı embriyolar olur yumurtalarınızın ✨
gonal f 225 doz kullandım 9 gün 7 günde cetrotide vuruldum sonrasında 2 tane gonapeptyl bu kadar sadece 🙏🏼🙏🏼 bana doktorum previt positive diye bir vitamin yazdı içinde folik asitte var onu içiyorum her gün birtane başkada hiçbirşey kullanmadım sen neler kullandın ekstra takviye var mı kullandığın

Ben son gün gonapeptly vurdum sonra söyledikleri saate ovitrelle vuruldum iki tane ona doktor karar verecek çünkü 36 saat sonra yumurta çatlıyor dakikası dakikasına çok önemli
Bana gonapeptyl 2 tane ve ovitrelle beraber aynı anda yapmamı söylediler, aynen 36 saat sonra da opu için randevum var. Salı sabah 8’de hastanede olacağım. Sizde yolundadır umarım her şey, su gibi geçsin 🙏🏻

gonal f 225 doz kullandım 9 gün 7 günde cetrotide vuruldum sonrasında 2 tane gonapeptyl bu kadar sadece 🙏🏼🙏🏼 bana doktorum previt positive diye bir vitamin yazdı içinde folik asitte var onu içiyorum her gün birtane başkada hiçbirşey kullanmadım sen neler kullandın ekstra takviye var mı kullandığın
10 gün gonal-f 225 kullandım. Sabah akşam da Tarlusal aldım. 11. Gün tarlusal yine sabah akşam aldım, çatlatma iğnesi olarak da ovitrelle ve 2 doz gonapeptyl yaptım bu akşam. 3 aydır methyl folat kullanıyorum takviye olarak. Onun dışında c vitamini ve magnezyum alıyorum.

Ya tüp bebekte adım atsan para.
Bizde tüp bebek ücreti sadece diye çıktık yola.
Embriyo detoks 17 bin
Embriyo glue 5 bin
Yapay zeka 2 bin
Dondurma parası 15 bin derken +40 bin gitti.

Vermeye veriyoruz olumlu da sonuçlansa keşke. 3. Transfer hazırlığına başlıyorum ben. 1 ay önceki odedigimiz ücreti hesaplayarak ciktik oda pahalanmis malesef.
Canımsın yaa öylee hersey para, Allah maddi manevi emeklerimizi bosa cıkarmasın

Bana gonapeptyl 2 tane ve ovitrelle beraber aynı anda yapmamı söylediler, aynen 36 saat sonra da opu için randevum var. Salı sabah 8’de hastanede olacağım. Sizde yolundadır umarım her şey, su gibi geçsin 🙏🏻
Bende 17 yumurta toplandi 13 tanesi olgundu ama eşimde sprem kalitesi olmadığı için ve spremleri rakamla sayılacak kadar az olduğundan 7 embriyom oluştu ama 6. Güne kadar beklediler sadece 2 tane 6. Gün embriyom var ☺️

Yok canım gebelik takibi yapmıyor benim doktorum, istanbul anadolu yakasında doktor araştıracağım, benimki ikiz olma ihtimali yüksek, ikiz bebekte çok tecrübe kazanmış ve yoğun bakım servisi çok iyi olan bir hastane bulmalıyım önerilere açığım 🌸 sen ne yapacaksın?
Canım benim doktorum tüp bebek uzmanı Anadolu yakasında doçent kendisi genelde hastaları ikiz gebe kalıyor ben henüz sonuç bekliyorum pozitif alırsam kendisinde devam edicem ikiz olursa Avrupa yakasında oturuyorum ben ama kendisine çok güveniyorum ikiz gebelikte gidip gelmeyi düşünüyorum kendisi acıbadem anlaşmalı doğumları operasyonları orada yapıyor ayrıca eşide acıbadem Altunizade prof doktor yenidoğan yoğun bakıma bakıyor doğumlarıda orda gerçekleştiriyor yasemin çekmez istersen Bi araştırır 🌸

X