2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hepsi normal endise etme, aynilarini yasiyoruz.

Bende kalçadan yaptiriyorum benimde ayni oluyor ozellikle transferden sonra bacagima cift doz yapildi 6 gun bacagimi saga sola oynatamadim ayaga bile zor kalktim endiselendim acaba yanlış bir durummu oldu diye hemsireye msj attim bacagim bu durumda normalmi falan diye gayet normal igne cok yağlı bir iğne zor dagiliyor o bolgeye masaj yapin demisti ama birakin masaji dokunulmuyordu bile

Yatakta sağa sola dönemiyorum oturamıyorum yürüyemiyorum. Zonkluyor kalçam ve bugün daha 4. İğnem olacak. Prednol diye bi ilac verdiler daha içerken ağzımın içi zehir oluyor. Menopoza girmisim gibi içim yanıyor ter basıyor.

Canım senin doktorunda mı mustafa taştı yanlismi hatirliyorum ? Prednol 16 mg bende iciyorum icer içmez arkasina meyve falan yiyorum geciyor agzimin icindeki tat bende o ilactan çok muzdaribim birde boyle dene istersen

Canım senin doktorunda mı mustafa taştı yanlismi hatirliyorum ? Prednol 16 mg bende iciyorum icer içmez arkasina meyve falan yiyorum geciyor agzimin icindeki tat bende o ilactan çok muzdaribim birde boyle dene istersen
Evet mustafa taş bu cumartesi transferim var. İlac ağzımda zehir gibi oluyor meyve şeker ne varsa atıyorum ağzıma.

Merhaba benim 10 haziranda transferim oldu öğleden sonra 3 gibi 5.gun embriyosu taze transfer.Tranferin 8. Günü bugün sabah evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra pozitif sonuc alan varmı

Merhaba benim 10 haziranda transferim oldu öğleden sonra 3 gibi 5.gun embriyosu taze transfer.Tranferin 8. Günü bugün sabah evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı daha sonra pozitif sonuc alan varmı

İdrar testi çok sağlıklı sonuç vermiyor bence bu süreçte ya kan en iyisi hiç belli olmaz sakın ilaçlarını aksatma bence

İlaçlarımı düzenli kullanıyorum ama biraz ister istemez moralim bozuldu bayram tatiline geldi 22 si de test tarihim biliyorum inşallah kanda pozitif çıkar

Merhaba benim de transferim 10 haziran 3.gun 2 embriyo ve 3 gündür evde böyle test yaptım bugün ki daha belirgin gidip daha kan vermedim eşim cumayı bekleyelim diyor
Hayırlı olsun canım olmuş senin hemde ikiz sanırım Allah'm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin banada dua edin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…