2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben şu an transfer öncesi gonalf ve folik asit kullandığım aşamadayım. Ve hafif kahverengi akıntım oldu sizde de olmuş muydu acaba. Yarın kontrol muayenem var ama tedirgin oldum açıkçası

Anladım doğrudur çok teşekkür ederim tecrüben için

Merhaba canım teşekkür ederim açıklaman için Bende çok üzgünüm canım malesef bazı şeyler elimizde değil üzülüyoruz ama hayat devam ediyor.Dua etmekten başka çaremiz yok insalalh rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah evet sanırım tam da anlattığın gibi ve üstüne hala adet ilacımı kullanıyorum tekrar adet olucam ama temmuz gibi olurum diye düşünüyorum progestan da estrofemde çok fazla kullandım bu yüzden de olabilir ama bu kadar uzun sürüyor mu yani ne kadar sürede geçer kanama ve ağrı .Bu arada cevap oldu tabiki teşekkür ederim Amin inşallah Rabbim herkese nasip etsin inşallah

Gunaydin kizlaar transfer gununu saymazsam bugun 8. Gun benim embriyom 3. Gun embriyosu yani 5. Gun embriyosunda 10. Gün test veriyorlar bize 12. Gun ama benim 2 gundur sabahlari ayni adet sancisi gbi sancim oluyor kasiklarikda hic kanama vs yasamadim. Sizce bir belirti olabilir mi? Kendimi dinlemekten delircem
Sanirim:)))

Günaydın inşallah öyledir iyiyi düşünelim iyiyi çağıralım

Canim benimde 3. Gun emriyosu dun 5. Gun bildigin ilk defa belirti oldu gaz karnimda gezio bide kasiklarimda agri vardi.birde atesim yuksek hep 37.3 falan cikio .kanama bende de olmadi daha

Kızlar günaydın kalcadan progestan yaptırıyorum. Yapılan yerde ödem gibi sertlik var yatamıyorum oturamıyorum. Bu normal mi içime şüphe düştü acaba ilac yayılmıyor mu etki etmiyor mu diye. Fitilide gideblecek en ileriye göndermeye calısıyorum ama beyaz şekilde akmış oluyor. Bunlar normal mi? Adet olacağım zaman karnımın icin guruldar sabahtan beri başladı acaba progestan etki mi etmiyor diye kafayı yiycem

Yumurta toplatma aşamasında en zor kısmı gectik transfer hazırlığı kolay falan diyordum cok daha zormus. Her aşaması birbirinden zormus. Rabbim emeklerimizi cektiğimiz acıları mutlulukla sonlandırsın inşallah. Hepimiz pozitif haberler alalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…