2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Aaa çok sevindim adınıza çok güzel duyguu . Sağlıkla ilerlesin . Ben de içim içimi yiyordu bi öncekinde dibine kadar belirti yaşayınca.
İçim rahatladı inşallah sağolunnnn

Aaa çok sevindim adınıza çok güzel duyguu . Sağlıkla ilerlesin . Ben de içim içimi yiyordu bi öncekinde dibine kadar belirti yaşayınca.
İçim rahatladı inşallah sağolunnnn
Canim ben de senin durumundayım gecenkinde dibine kadar yaşadım. Pozitifti ama sağlıksız olduğu icin tutunamadı bı yerden sonra. Bu seferkinde anlam veremedim ve istemsiz karşılaştırma yapıyorum. Mesela bugün göğüs hassasiyetim sabah çok azalmıştı. Akşama dogru yine hissettirmeye basladi. Transfer sonrası 5.gunum.

Ay aynı şeyleri yaşıyoruz canım diğerinde kalbi durdu kürtaj oldum . Ama birsürüde belirtim olunca bunda sürekli bişey arıyorum korkudan. Artık pes edip diğer tedaviyi bile düşünmeye başladım:) bugün 4. Günüm sadece göbeğim sert,gergin bi de uyku hali başladı şu an . Dışarı çıktım ondan mı bilmiyorum . Erken gebelik testi yapasım geliyor:))

Ya beni de eşim tuttu yapacaktım bırakmadı. Aslında ilk iki gün aşırı ağrım vardı ikinci gün adet oldum sandım ki imkansızdı. Ben de senin gibi ya ne yapacam ne edecem diye dusunmeye başladım. Ama burdakilere bakınca da çoğu belirtisiz pozitif görmüş.tek dert ettiğim aslında hassasiyetin azalması sonra tekrar gelmesi en çok ona taktim

İlk 2 gün benimde karnım pıt pıt attı sonra Belirti geçince senin gibi korkmaya düşünmeye başladım:)) eşimde beni tutuyor test yapmayayım diye belki dayanamıcam

İlk 2 gün benimde karnım pıt pıt attı sonra Belirti geçince senin gibi korkmaya düşünmeye başladım:)) eşimde beni tutuyor test yapmayayım diye belki dayanamıcam
Canım ya inşallah hepimiz evlatlarimiza kavuşuruz valla ben bugün oturdum agladim hassasiyetim azaldı diye test yapalım dedim ne olcaksa olsun artık dedim eşim moral vermeye çalıştı şimdi değil birkaç gün sonra veririz diye öyle kendime geldim. Çok zor çok yıpratıcı süreçler. Allahım boş birakmasin kucaklarimizi

Ben de dün ağladım hıçkıra hıçkıra eşime demekki hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz . Kolay olmayan zor bir süreç. Maddi manevi büyük emek veriyoruzz beklenti içinde oluyoruz umutla . Normal gebelik olsa bu kadar takacağımızı düşünmüyorum

Yaa Allahım yalniz degilmisiz demek ki.. kesinlikle öyle canım onca emek maddi manevi.. insan mahvoluyor..

Kızlar ben transfer için ikinci adetimi bekliyorum doktor öncesinde doğum kontrol hapı vermişti bugün 6. Hapımı aldım ve kanamam oldu. Çok az da değil. Neden böyle olmuş olabilir bilen var mı? Bayram da hastane de tatil. Yarın ulaşmaya çalışıcam. Moralim bozuldu

Ara kanama olmuş adı ne doğum kontrolün

Kızlar verdim kanı cok sukur bin sükür pozitif sonucum üstümden buyuk yuk kalktı , Rabbim saglıkla tamamına erdirsin, insallah en kısa surede hepiniz de pozitif haberler verirsiniz
Maşallah tebrik ederim
Bundan sonraki aşamalar da çok güzel geçsin inşallah
Allahim sag salim kucağına almak nasip etsin inşallah

Kızlar 6 tane hamişimiz var sizi hamile olunca ben çok mutlu oluyorum inşallah 25 inde benimde var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…